slovacek.milos aneb chodi sem este nekdo jiny nez on ?MRTVO

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
mm
Přispěvovatel
Příspěvky: 226
Registrován: 12 pro 2006, 13:33

slovacek.milos aneb chodi sem este nekdo jiny nez on ?MRTVO

Příspěvek od mm »

Zacina tu byt pekny mrtvo jedinej kdo tady neco pise je slovacek.milos. Ale to jsou vzdy rozumy :? :? Na olej vsele jezdim predpovedi ze se znici cely auto se nanaplnili a za chvilku me ceka 150 000km na olej.
Pavel
Přispěvovatel
Příspěvky: 524
Registrován: 13 črc 2006, 10:20

Příspěvek od Pavel »

se nediv, zjistilo se že to funguje a tak se všichni orientují na jiné problémy života.

Před pár lety, to tu bylo jiný..... ;)
Koval(CZ)
Přispěvovatel
Příspěvky: 143
Registrován: 13 pro 2007, 22:51
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Koval(CZ) »

No jo, je tu trochu mrtvo... Chtělo by to něco vymyslet, i když si myslím že to mrtvo je tím že jdu radši ven na sluníčko, než sedět u PC a debatovat na foru hodiny a hodiny.
Octavia 1.9TDI ALH, 2002, S764.
mm
Přispěvovatel
Příspěvky: 226
Registrován: 12 pro 2006, 13:33

Příspěvek od mm »

Koval(CZ) jo mas pravdu ja se sem jdu podivat parkrat za mesic. Vsechny problemy kolem oleje jsou probrany. Ted uz jen vymyslet jak se dostat k levnejsimu oleji. Vlastne co tady resit. Kdyz je vse probrano :-) obacas premyslim jestli vubec ma cenu vytukat dieselpower.cz kdyz se stejne nic novyho nedozvim.
Uživatelský avatar
Vecernicek
Přispěvovatel
Příspěvky: 400
Registrován: 07 srp 2007, 20:59
Bydliště: Btrnio

Příspěvek od Vecernicek »

vždycky co se učit :)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

to jste si otevřeli téma, když se mrknu na ty vaše rozumy :? nebudu komentovat se dá vytrhávat a přetáčet cokoliv, ale jedno je sto pro jaké si uděláme forum takové ho budem mít :-D můžem se hádat, (LOL) dělat cokoliv mám nějaký leta a rohlíkem mě nikdo neopije :-D miloš
mm
Přispěvovatel
Příspěvky: 226
Registrován: 12 pro 2006, 13:33

Příspěvek od mm »

slovacek.milos: Nebylo to namireno proti tobe. Ja jen ze je tady docela mrtvo a vidim odpovidat jen tebe..... takze nazor na vec je z jedne strany
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

mm píše:slovacek.milos: Nebylo to namireno proti tobe. Ja jen ze je tady docela mrtvo a vidim odpovidat jen tebe..... takze nazor na vec je z jedne strany
já to třeba nemyslím nějak špatně, těch for už jsem taky proběhal a už vím kam jít nebo nejít, u mě je to jen momentální čas a jde mi jen o vzdělání je spousta velmi milných iformací že nalil jsem něco nejeto to, ale ten člověk spravidla není mechanik, že si neumí pohrát s předstřikem, a palivovou soustavou, dá ti do spojitosti zavzdušnění se zadřením čerpadla :? , že někoho chytnu za slovo tak se těžko brání, tam je problém pokud chytáš informace od klíves u počítašče tebo se v těch motorech hrabeš od rána do večera rosteš na odlišných základech, ale jina pro kohokoliv v poho miloš
jaryňák2
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 13 čer 2008, 18:03

Příspěvek od jaryňák2 »

hele miloš...
http://tdi.dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=26996
můžu odhadnout tvojí výšku? Do 175cm.
Pisni, jak jsem se trefil :)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jaryňák2 píše:hele miloš...
http://tdi.dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=26996
můžu odhadnout tvojí výšku? Do 175cm.
Pisni, jak jsem se trefil :)
no nevím proč naháníš tyto informace i ten odkaz, ale musel bys tak 10 čísel přidat, já ti řeknu dokud nenastoupila VW group s koktávkou a fobií, tak jsem autům dokonale rozuměl a nic mě nepřekvapilo, nyní musím běhat i po internetu a zdokonalovat se vším možným miloš
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

ste fakt banda šulinů co nemá za sebou první naliti (LOL)
Uživatelský avatar
Marek3L
Přispěvovatel
Příspěvky: 124
Registrován: 22 dub 2015, 22:23
Bydliště: Rozsochatec, okr. Havl. Brod

První nalití

Příspěvek od Marek3L »

já jezdil na jeden druh alkoholu, použitej čistící prostředek se zbytky řezného oleje (benzín karburátor). Výkon super, spotřeba asi dvojnásobná, ale super pocit. Do TDI PD se fakt bojím nalejt i MEŘO. Podle mně to nemá smysl, výhhřevnost nižší o 10 procent a cena taky, takže výhoda žádná.
Autoelektrikář, diag VAG, Fiat/Alfa/LAncia, opravy alternátorů a startérů. Provedu veškeré opravy včetně převodovky/hydrauliky na VW Lupo 3L 1.2TDI.

AR 156 2,5 V6 (ing.Busso) fsériji
Tipo 1,4 weber
Lupo 3L

776 490 174
čoud
Přispěvovatel
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2015, 21:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: slovacek.milos aneb chodi sem este nekdo jiny nez on ?M

Příspěvek od čoud »

mm píše:Zacina tu byt pekny mrtvo jedinej kdo tady neco pise je slovacek.milos. Ale to jsou vzdy rozumy :? :? Na olej vsele jezdim predpovedi ze se znici cely auto se nanaplnili a za chvilku me ceka 150 000km na olej.
Čau a víš vůbec to tajemství, že Rudolf Diesel byl prapředek Miloše Slováčka. Miloš to teda zuby nehty tají tak jsem to prásknul ;) (LOL)

odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=a9Xy0Ra0z58
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“