407 SW nejde klimatozace

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

407 SW nejde klimatozace

Příspěvek od slovacek.milos »

nesepne kompresor spojka ok přívody ok


trvalá závada snímač vlhkosti v kabině :? že by kvyli tomu nešla klimoška?
HonzaZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 64
Registrován: 27 úno 2009, 22:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od HonzaZ »

Ne, při této závadě normálně funguje. Zkontrolovat na dia tlak v klima.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

HonzaZ píše:Ne, při této závadě normálně funguje. Zkontrolovat na dia tlak v klima.
tlak ok ted je naplněná ale nesepne kompresor když přiložím +- sepne pojistky propípané,
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Zacvakej si v bsi relátkem a uvidíš.Na 406 bývaly ko relátka v bsi daly se vyměnit a zase to makalo.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

geo píše:Zacvakej si v bsi relátkem a uvidíš.Na 406 bývaly ko relátka v bsi daly se vyměnit a zase to makalo.
to nude asi příčina ono to maká ale relátko nesepne, zatím je to na vodě majitel auto střídavě oblačno potřebuje tak mi ho bere ted tu stojí zítra na to mrknu dík
nemo
Přispěvovatel
Příspěvky: 464
Registrován: 23 led 2006, 16:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od nemo »

Vyřešil jsi to ?
tomaschip
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 16 kvě 2016, 19:09
Bydliště: Bardejov

Příspěvek od tomaschip »

ja som mal taky problem pred tyzdnom a nakoniec to bolo spojkou na klimakompresore.cez diag som zistil ze spojka klima kompresora. Ale moj pripad bol len ze sa vytiahol konektor spojky cerpadla.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

nemo píše:Vyřešil jsi to ?
vyřešil no to by tě jeblo, ovlivnoval mě majitel že v klimě byl tlak jen to doufoukli, tlak je v pořádku a neví proč to nespíná,


děravý chladič v klimě skoro nic nebylo
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Jj chytrej majitel za prdelí je vždycky radost dneska jsem opravoval nefunkční okna na scénikoj majitel vyměnil všechno co se dalo i pojistkovku a porád mu to nešlo stál mě furt za zadkem a proč sundávám tohle a tohle že tam všechno měnil a nic tak jsem změřil jen u vypínače všechny dráty a štáva nikde tak jsem ho hned zpovídal že pojistky všechny vyndal a prohlížel okem tak jsem už věděl odkud fouká změřil jsem je žárovkou a jedna prdlá a ještě daná o jednu vedle kde nebyla druhá propojka.Po prohození novej pojistky okna makaj.Jen jsem mu řekl že praskla určitě kvůli něčemu a na to mi řekl že si to už najde dál jsem se už neangažoval.
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14266
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

geo píše:Jj chytrej majitel za prdelí je vždycky radost dneska jsem opravoval nefunkční okna na scénikoj majitel vyměnil všechno co se dalo i pojistkovku a porád mu to nešlo stál mě furt za zadkem a proč sundávám tohle a tohle že tam všechno měnil a nic tak jsem změřil jen u vypínače všechny dráty a štáva nikde tak jsem ho hned zpovídal že pojistky všechny vyndal a prohlížel okem tak jsem už věděl odkud fouká změřil jsem je žárovkou a jedna prdlá a ještě daná o jednu vedle kde nebyla druhá propojka.Po prohození novej pojistky okna makaj.Jen jsem mu řekl že praskla určitě kvůli něčemu a na to mi řekl že si to už najde dál jsem se už neangažoval.
Tohle jsem kdysi zažil u BMW 116i, majiteli praskla pojistka na cigaretový zapalovač, tak si jí půjčil jinde, ale už nevěděl odkud, výsledkem bylo, že nešlo vyhřívání lambdasond, ale zase se mu žhavil zapalovač na cigára :D
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

pokud je tam pod tři tak klima nesepne, v diag se klidne dočteš že požadavek na tlak splněn,

mi to ještě nedalo tak jsem jel k borcovi co mu to plnil, protože mu udělali speciální diagnostiku za 5OO korun celého systému že klima je naprosto v pořádku a pak doplnili co je potřeba za 3OO korun doklady od toho jsou v autě,
majitel osobně viděl že v autě bylo před plněním 2O% a klima po celkové diagnostice dostala postupně 1OO procent doklady jsou v autě,

ve skutečnosti si to majitel všechno vymyslel, borec plní klimy za 55O korun + 5O haléřů za gram R134, vakuový test vyšel plnička naplnila schnilý chladič nevydržel, nic v procentech mu na plničce neukazuje, jen gramy a mililitry,

opravy klimatizací ruším, každý si myslí že se koupí auto sraré patnáct let v plné palbě a bude si užívat plného komfortu a klimatizace jen tak a ono bohu žel ono to stojí tisíce

konkrétně toto auto schořel motorek v abs, pak dpf s katem, ted klima, pytel má špatný odpor, turbo KO, oprav tam proběhlo za desetitisíce, majitel si cení dobré muziky a krásného laku kapučíno, za chvilku ho dorazí ještě oprava vstřiků a čerpadla +



:(
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

A počkej až mu praskne klapka v topení to se nasměješ až ji budeš měnit.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

naštěstí přemýšlí že prodá a koupí další past,

mám v rodině sestřenici mají feldu tu musím spravovat zadarmo, jen něco čistit nebo foukat aby to nic nestálo kdysi se hádali že jim nejde řezení tak jsem jej vyměnil za nové, když museli platit něco přes litr hráli oba dva všema barvama,

ted dostali od roddičů prachy na dvojkovou koktu tu chtějí v plné palbě i s webastem, do ceny se musí vlézt i velký odborník za 8OOO kč který všechno tak prověří že to auto pojede zadarmo minimálně deset let :roll:

s feldou najezdili za 13 let 65,OOO km :roll: nebo spíš naskákali lejou tam lih jezdit na drahý benzín je nemyslitelné (wallbash) (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

geo píše:Jj chytrej majitel za prdelí je vždycky radost dneska jsem opravoval nefunkční okna na scénikoj majitel vyměnil všechno co se dalo i pojistkovku a porád mu to nešlo stál mě furt za zadkem a proč sundávám tohle a tohle že tam všechno měnil a nic tak jsem změřil jen u vypínače všechny dráty a štáva nikde tak jsem ho hned zpovídal že pojistky všechny vyndal a prohlížel okem tak jsem už věděl odkud fouká změřil jsem je žárovkou a jedna prdlá a ještě daná o jednu vedle kde nebyla druhá propojka.Po prohození novej pojistky okna makaj.Jen jsem mu řekl že praskla určitě kvůli něčemu a na to mi řekl že si to už najde dál jsem se už neangažoval.
Máš můj obdiv, žes ho neposlal někam. Já bych to neustál. Ale stala se mi zajímavá věc, známému jsem dělal něco na autě a on mi pak volá, hele, když jsem auto přivezl od tebe /Fiat Marea/ tak mi to nejde zamknout, centrál normálně zamkne a hned se zase odemkne..Předtím to nedělalo...Tak si říkám, hergot, čím jsem to způsobil, dělal jsem něco úplně jiného, tak jdu kouknout na pojistky a na jedné od centrálu byla 30A místo 10A. Tak tam dám 10 A a závada zmizela....Centrál fungoval tak jak má...
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“