Politicka situace ve svete

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Stačí vyvolat národnostní třenici a požádat soudruha na východě o spolupráci a něco žvatlat o Slovanech. Rusové už nebudou jako v roce 1968 vytrhávat záchodové mísy a dělat si okolo díry z betonu plácek na dobré sezení na bobku při s.aní, už se naučili i tyhle civilizační finty, ale budou váš svět rádi přizpůsobovat jejich ..A vtom je ten problém, vy už máte moc umaštěnou hubu a civilizační "nemoci", tak budete čumět jako po revoluci, když jste přemýšleli, jak rozjet u supermarketu nákupní vozík a odpoutat jej od řetězu...Uvědom si, že už jste díky západu daleko od doby, kdy jste jen látali hrnce a jedli bryndzu, kterou jste zapíjeli výčepní lihovinou s nožíkem ve vrecku.. :)
nepropadat panice...
Libor Hanzal
Přispěvovatel
Příspěvky: 548
Registrován: 24 led 2006, 14:00
Bydliště: Trhové Sviny u Č.B.

Příspěvek od Libor Hanzal »

Copak Jericho prohráváte ? Ty jsi vyměnil předlohu ve flašinetu , že je z tebe najednou Sibyla a hned víš co bude dál ? Prozraď nám kdo tě má na výplatní pásce.
Naposledy upravil(a) Libor Hanzal dne 24 čer 2016, 19:20, celkem upraveno 1 x.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Moje ruce..Možná si nedovedeš představit, že mě žádné peníze nechodí na konto, ani mi je nedává maminka, ani tatínek, ani jsem nic nezdědil a ani nekradu..To je ale svět, dělat jen za svoje..
A prognozy se dělají podle minulosti a podle situace. Národy mají svoji minulost a hlavně u nás, kde nic nebylo narušeno nějakými přistěhovalci , takže jsme český křišťál, jehož čirost lze dobře odhadnout, bohužel./ Jak rád bych se mýlil/..A tak je to se všemi a říše na východě přehodnocuje svoji minulost a svá svinstva přeměňuje na nutnost nebo omyly, pro ty mladší za lži a útok ze západu na mírumilovné Rusko. Rusko má lež jako hlavní zbraň ve všem , sportem počínaje a snímky kazetových bomb konče. Proto ji nelze věřit ani dobrý den. A jelikož chce být tou největší velmocí a u huby ji udrží pouze síla, máme velkou šanci,v nové situaci ,že o nás bude mít zájem. Posluchačů jejich lží a jejich sežrání je u nás dost , takže pátá kolona je zde silná...a klacků má také dost až bude čas. Tak pozor na nohy...
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Jsi prostě takovej klasickej krachlík co kvičí a kope okolo sebe a říká jak nic nepotřebuje. Jsou to jen kecy neschopných lidí.
pepe276
Aktivista
Příspěvky: 1098
Registrován: 23 led 2010, 10:25
Bydliště: Praha a okolí

Příspěvek od pepe276 »

fekálek píše:Jsi prostě takovej klasickej krachlík co kvičí a kope okolo sebe a říká jak nic nepotřebuje. Jsou to jen kecy neschopných lidí.
Jasnovidec s křišťálovou koulí promluvil, slyšeli jste slovo Boží...Amen
Freud by jásal, panečku, nad těmito lidmi, co jen škatulkují druhé, jak se jim to zrovna hodí, podle hesla "Kdo nejde s námi, jde proti nám" (LOL)
Peugeot Boxer 2.5TDi THX 79kW 1998
Peugeot 106 1.0 CDZ 37kW 1998
Citroen Jumpy 1.9TD 68 kW 1997
Citroen Berlingo 1.9D 51 kW 2000
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

fekálek píše:Jsi prostě takovej klasickej krachlík co kvičí a kope okolo sebe a říká jak nic nepotřebuje. Jsou to jen kecy neschopných lidí.
Ale já tě chápu, ty nejsi neschopný, ale všeho schopný..Tohle je právě váš úděl, soudruhů a podobných individuí. Nedovedete pochopit, že se dá žít i bez dotací odkudkoliv, hlavně od státu. Vy vždycky stojíte první ve frontě, ať už jde o přídavky, podpory, nebo když přidávají na kotle apod.i proto jste tím, co jste. A proto taky máte tak malé sebevědomí, musíte se za někoho schovat, který vás ochrání...Pokud člověk cítí, že je schopen se uživit vlastní prací nepotřebuje žádné berličky, nefˇnuká a když se mu nedaří, nadává sám sobě a ne ostatním. Ten se nemusí srocovat, mávat prapory a kvičet něco o hladu a dětech..Protože by se styděl sám před sebou...Ale samozřejmě jsem v mnoha věcech neschopný, ale vím to a dobře to snáším..Pokud jsi tak schopný, jak píšeš, tak vylez zpod peřiny, otevři si dílnu a zkus to..Tam se pozná, co v tobě je..Ne kecy, mlít hubou umí každý, ale vzít do ruky lopatu, zednickou lžíci nebo gola klíče a nechat se najmout ,ukáže, co jsi vlastně zač. Je to pořád bla, bla, fňukálku fekálku, život není peříčko..
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak dílnu mám otevřenou už dlouho a starám se aby fungovala, myslím docela úspěšně, co dál musím splňovat aby pan jericho nebyl jediněj na světě kdo má otevřenou dílnu, podle něj symbol úspěchu asi (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No tak vidíš, ani to nebolelo, ale máš výhodu, že zatímco já jsem neschopný, ty jsi schopný. Proto už s tou neschopností půjdu do důchodu, žena mi pořád říká, máš to zapotřebí? Jsem rád, že nastupuje nová generace, je jistě lepší než ta naše.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Foreste: Tak to je jasný, že teď se budou snažit aby Británii odchod nějak zastavili. Teď uvidíš tu propagandu jak bude tlačit na pilu a hrát na všechny struny a tahat za všechny provázky aby ovečky bečeli tím správným směrem.
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Nie, vyriesia to demokraticky. Budu robit referenda do vtedy kym vysledok nebude za zotrvanie v EU (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To jsou jen takové hrátky, jednou to platí a ámen..Samozřejmě ti, co jsou zklamáni, to těžko ustojí a vymýšlí kraviny...Ale fakta jsou jasná, nehledě na to, že je to určitá ztráta důvěry..Jako kdyby tě tvůj zaměstanenc poslal do háje, chtěl jít jinam a pak zjistil, že to vlastně u tebe nebylo tak špatné...Co uděláš, já bych ho samozřejmě s radostí kopl dop.dele..Je to jako se Šlachtou, ať je pravda jakákoliv, jednou chce odejít, dostane 60000 kč výsluhový plat, tak ať pořád nedělá tanečky a odejde./samozřejmě je dobře že chce něco předem vyjevit/Je to jako v manželství, existují páry, které se i 3krát rozvedly a pak znova vzaly..Dle mě jsou to idioti se slámou v hlavě...
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Thomy
Aktivista
Příspěvky: 1122
Registrován: 11 kvě 2008, 09:00
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek od Thomy »

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizk ... rderu.html

Haha v EU se stahují mračna, tak najednou leze do zadku Rusákovi :D
Octavia I ASV
Impreza WRX 195kW
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Možná jsi si ani nevšiml, že Turecko není v EU a asi i nebude..Důvody znají hlavně oni. Turecko je vedle Sýrie a ta se bude měnit a rozdělovat a tak důvody mohou být různé..Ale gesto to není špatné a uvidíme, jak bude Rusko reagovat. Zatím si se vším vytřelo zadek..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Tak to je vysmech, udelaji cokoli jen aby zvratili svobodnou vuli (wallbash)

...naprogramovat program, ktery by umel neustale hlasovat by po precteni zakladnich instrukci z netu kazdy z vas.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Lada.H
Přispěvovatel
Příspěvky: 395
Registrován: 24 čer 2007, 20:01

Příspěvek od Lada.H »

Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“