Octavia 2 Facelift - Denní svícení

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Thomso
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 13 čer 2015, 20:34

Octavia 2 Facelift - Denní svícení

Příspěvek od Thomso »

Prosím někoho kdo by mi poradil,
nefunguje mi denní svícení. Když jsem přepl na "09-centralni jednotka", denní svícení přes mlhová světla tak mlhová světla svítí jakoby denní svícení. Denní svícení se mi rozsvítí při zapnutí dálkových světel, takže kabeláž je OK. Jak postupovat prosím dále? Prosím, každá rada dobrá, jsem už nešťastný z toho. Třeba mám něco blbě nacodovane na jednotce.. :( Prosím radu :(
sathol
Přispěvovatel
Příspěvky: 947
Registrován: 03 lis 2007, 08:53

Příspěvek od sathol »

dej tu codovani
Thomso
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 13 čer 2015, 20:34

Příspěvek od Thomso »

Codovaní:
40180AB8E0050800C0080080110089E4056000AE526D8560508440000040
4x elektrické okna, vyhřívané sedačky, columbus, elektrické zrcátka, elektricky sklápěné, vnější podsvícení nástupního prostoru, tempomat, zadní čidla, rozjezd do kopce, snímač deště, denní svícení + mlhy.. :)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5472
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

daj sem číslo jednotky
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Thomso
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 13 čer 2015, 20:34

Příspěvek od Thomso »

Omlouvám se, konečně dnes jsem se k tomu dostal. V Sobotu jsem dodělal nivelaci s afs a nakodoval, funguje naklápění i natáčení. Teď bych rád dal dokupy tu jednotku 09. Prosím o radu jaké kodovaní.

4x elektrické okna, vyhřívané sedačky vpředu, columbus, elektrické zrcátka, elektricky sklápěné, vnější podsvícení nástupního prostoru, tempomat, zadní čidla, rozjezd do kopce, snímač deště, denní svícení + mlhy, chci corner, teď už i Xenony s afs.

Už když jsem to koupil to bylo nějaké dodrbkané, teď mi nechce přepínat light senzor mezi potkávacíma a denním svícením, furt svítí xenony na druhé poloze. Nevím jestli vám pomůže tento snímek.

Obrázek

Budu rád když mi opravdu pomůžete :(
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“