HEX-CAN HEX-V2 HEX NET

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

HEX-CAN HEX-V2 HEX NET

Příspěvek od hansdob »

Ahoj kluci mám origo HEX CAN od svobody už X let mám zaplacený i ty jeho placený aktualizace a jsem stím spokojen ale samo ted pokukuju a všude píšou rychlejší lepší atd. Máte už někdo? jde mi opravdu o osobní zkušenosti od někoho kdo stím dělá ne na internetu psali ukazovali a soused s lojzíkem v hospodě říkal.
Budu chtít neomezené VIN.
Jak to funguje rychlost funkčnost padá ta wifi? je to háklivý? držet se kabelu?

Budu to chtít vyměnit ale ted za co??
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Lepsi , rychlejsi voci comu? VCDS je jednou z najrychlejsich a najspolahlivejsich diagnostik s ktorou som pracoval. Cize na bezne pouzitie je ti zbytocne menit kabel. Je rychlejsi co sa tyka novych aut vramci protokolov, ale tie tak skoro v nasich dielnach nebudu. Ja na tvojom mieste chvilu pockam, mozno aj troska padnu ceny, aj ked nie je drahy.
Uživatelský avatar
johnyd1
Přispěvovatel
Příspěvky: 638
Registrován: 25 dub 2010, 11:35
Bydliště: Slovensko okr.NM

Příspěvek od johnyd1 »

Ja mám HEX-V2 a slape dobre hlavne je rychlejsí a odozva sa nedá porovnat zo starým. Je to výmena a bez obmedzenia Vin.Držim sa kabla som si istejší aj ked KTS mám bluetooth.
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4
-Can-clip,Vag-VCDS-OP-com-Fiat EcuScanKts 540 Esi2 Bmw ista-d
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

JosefC: jestli jsem to napsal malo presne zkusim to zjednodusit jde mi o vymenu meho kabelu HEX CAN max s VCDS za kabel HEX V2 nebo HEX NET oboji samo s VCDS bez blokace na VIN a jde mi o příme zkusenosti lidi co uz neco z techto dvou novych maji hlavne o spolehlivost site u verze NET a rychlost u obojiho. Protoze me treba vadi kdyz tu resim touaregy nebo a6C6 jak dlouho trvaji kompletni vypisy tady vsude rikaji a pisou jak je to oboji rychly jenze je to pravda?? Proto se ptam zde. Proto se ptam na osobni zkusenosti ne jedna pani povidala a na google ukazuji. Reklama a realita se muze lisit. Takze prosim o osobni zkusenosti. Moc dekuju.

Ja se sice drzim starych zelez ale mi spoluzaci a pratele uz tu honi kolem 3 superby,rapidy, 2* nova seat ibiza fr , seat ateca,zanovni tourany touaregy,tiguanya je objednany kodiak.

Financne hmm vydelavam si a vim ze to utahnu no a s padem cen bych se nebal jelikoz kdyz se podivas jak se drzelo VCDS klasika nekolik let zpet tak zadny skoky tam nejsou a od doby co ho mam ja slo dolu taky jen o kousek. ( neni to jako OP-COM ktery me stal 34000 novej a dnes je tusim pod mene jak pulkou.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Skusal som novy a osobne mam stary. Pisem osobnu skusenost. Skusal som ho koli moznej kupe, ale ako hovorim, ten rozdiel nebol az taky neskutocny, cize chvilku este pockam. Nepisem, ze nie je lepsi. Pokial by bol rozdiel napr. ako u stareho Disu pre bmw pod Linuxom a novsou diag. , tak ani nekecnem, ale tuto az tak neskutocny rozdiel nie je. A neriadim sa informáciami jedna baba povedala.
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Super, prave vim ze reklama neni vzdy uplne realna proto se ptam tady protoze doufam ze se dozvim realitu. Vymenit dokud mi auta pujdou nepotrebuji a jediny dve po roce 2016 je jedna ta ibiza a ten objednanej kodiak jinak vse je 2014-16 a jde mi to napichnout bez problemu jen me nadchlo ze psali a tvrdi ze je rychlost az o polovinu vyssi.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

nema vyznam vymienat pokial nechces robit MQB protokol... tj 2016+
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
leguan
Aktivista
Příspěvky: 2020
Registrován: 11 črc 2010, 15:53
Bydliště: pelhřimov

Příspěvek od leguan »

použivam Sada Max s Hex-V2 a rychlost je určitě podstatně lepší než u staryho kabelu
Passat CC 2.0 tdi
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“