nasazeni hlavy i s turbem? G3 tdi 66kw

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
bobyd
Přispěvovatel
Příspěvky: 650
Registrován: 25 úno 2006, 18:20

nasazeni hlavy i s turbem? G3 tdi 66kw

Příspěvek od bobyd »

Jsou nejaka nebezpeci kdyz budu cpat zpatky hlavu i s turbem? Ven sem je takhle v kuse dostal ale nevim jestli pri zpetnym tlaceni treba nedojebu novy tesneni nebo neco jinyho.De mi voto ze kdyz to mam venku pekne si to pripravim a dotahnu vidim...ale kdyz davam turbo defakto poslepu respektive parohy tak je to porod a radsi bych to tam nacpal naraz.
Sharan 1.9 TDI 96 kw GOAL
OVCE 2.0 TDI 103 kw BKD
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ano, to je riziko a operace , která ze všech prací na motoru mě dostávala do deprese..A když ten motor byl velký a hlava těžká /a turbo šlo obtížně namontovat poté/, čumák auta daleko, musel jsem mít pomocníka/často i svou ženu/ , samozřejmě jsem měl namontované v bloku vodicí šrouby-pokud to šlo , tak to bylo riziko..Stačí klepnout o hranu a vše je v háji...Pamatuji Corrado, které bylo po výměně těsnění a kámoš volal, hele, otlakovaná hlava tlakuje jako prase, ten blbec co ji brousil a tlakoval je .urák...Uděláš to, nemám na to už nervy..Tak jsem sundal hlavu a na hraně válce byl zásek , který právě vznikl při montáži , jak se s hlavou kleplo... :)
nepropadat panice...
bobyd
Přispěvovatel
Příspěvky: 650
Registrován: 25 úno 2006, 18:20

Příspěvek od bobyd »

Noooo tos me nepotesil....:-)....udelam si jerab povesim to na nej ..a dej s vule bozi...snad to nepo....
Sharan 1.9 TDI 96 kw GOAL
OVCE 2.0 TDI 103 kw BKD
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

u golfa by to jít mělo, místa je všude dost
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
mecKo
Přispěvovatel
Příspěvky: 265
Registrován: 09 pro 2014, 15:39

Příspěvek od mecKo »

V motorovom priestore mk3 je dost miesta, uz par krat som mal hlavu dole aj spolu s vklrkom (LOL) kapanek tazsie od serie (LOL)
http://mmotor.sk/ - Autoservis, chiptuning, úpravy vozidiel Trnava
bobyd
Přispěvovatel
Příspěvky: 650
Registrován: 25 úno 2006, 18:20

Příspěvek od bobyd »

Tak uz to vrci takze diky za sdileni zkusenosti clovek neni pak tak nervozni .....i kdyz kkt zapomene vacku a pisty proti sobe az mu ztoho prdne hydrostel kazdopadne diky :-)
Sharan 1.9 TDI 96 kw GOAL
OVCE 2.0 TDI 103 kw BKD
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“