Webasto

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
physiker
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 04 led 2010, 01:48

Webasto

Příspěvek od physiker »

Tak jsem si namontoval do SupII Webasto z Golfu V, jde zapnout ovladacem na Climatronicu i dalkovym ovladanim, topi, ovlada Climatronic, vse funguje perfektne, ale ma to jednu vadu - nezobrazi se mi menu nezavisleho topeni na maxidotu. Nevite, v cem muze byt problem? Muze to byt BAP protokolem budiku? Chtel jsem do topeni koupit novou ridici jednotku (podle etky jsem vybral spravnou), ale dodali mi tu stejnou co mam (tzn. starsi) s tim, ze se ta co jsem chtel nevyrabi a nahrazuje touhle a ze jsou obe ty jednotky naprosto totozne (to tvrdi technicka podpora Skody auto). Myslel jsem, ze je chyba ve starem softwaru, ale v servisu (Auto Tukas) mi rekli ze je software aktualni. Doufam jen, ze kontrolovali spravnou jednotku :-). Nasel jsem kodovani pro aktivaci BAP v jednotce 18, ale to topeni odmita. Nevim, co si o tom mam myslet. Mate s tim nekdo zkusenost? Mam zkusit jiny servis a zaplatit znovu za diagnostiku?
Uživatelský avatar
Vaša
Přispěvovatel
Příspěvky: 757
Registrován: 23 led 2006, 18:10
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaša »

je vše správně nakódováno zapojeno ?

clmatronik
gateway
OOOO A4 Avant Quattro 125kW ++
OOOO A2 1,4 TDi ++
cosby
Aktivista
Příspěvky: 3881
Registrován: 23 led 2006, 16:01

Příspěvek od cosby »

je to kvůli Bap protokolu
physiker
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 04 led 2010, 01:48

Příspěvek od physiker »

Nakodoval jsem BCM a gateway, Climatronic se podle me nekoduje. Zapojeno je to podle originalniho schematu a navic to topi a komunikuje s Climatronicem a nehlasi to zadnou chybu v pameti zavad, tak snad by to melo byt dobre. Jen to menu v maxidotu nejde. Pokud je to tim BAP, nevedel bys co s tim? Zkusit se znovu nekde zeptat na prehrani toho softwaru? V servisu tvrdili, ze se pripojili k serveru a ten jim zadnou aktualizaci nenabidl. Snad nekontrolovali Climatronic, ale topeni.
Uživatelský avatar
Vaša
Přispěvovatel
Příspěvky: 757
Registrován: 23 led 2006, 18:10
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vaša »

climatronik jsem myslel přepojení plusů
na maxidot by to nemělo mít vliv
OOOO A4 Avant Quattro 125kW ++
OOOO A2 1,4 TDi ++
garaz82
Sběrač informací
Příspěvky: 41
Registrován: 02 čer 2016, 12:30

Příspěvek od garaz82 »

Dořešil někdo přehrání SW ve webastu? Řeším stejný problém Jednotka 1K0 815 007 BH nepodporuje BAP, lze přeflešovat?
garaz82
Sběrač informací
Příspěvky: 41
Registrován: 02 čer 2016, 12:30

Příspěvek od garaz82 »

Takže jsem si pomohl sám, tak jako vždy :D pro info ostatním. jednotka přeflešovat jde na SW který podporuje BAP i DDP. Kdyby někdo chtěl pomoc, můžu.
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“