Imobilizer ŠODA YETI

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Any
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 23 led 2006, 17:09

Imobilizer ŠODA YETI

Příspěvek od Any »

Mám dotaz jaký typ transpondéru použit pro přidání nového klíče pro škoda YETI r.v.2012 můžu tenhle:
Transpondér immobilizéru Škoda ID48 - CAN 48SKcip01
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

a mas to cim pridat? :)
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

a tam skončil :D
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Any
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 23 led 2006, 17:09

Příspěvek od Any »

teď mě zajíma jaky typ použit a jestli vůbec jde dostupníma kablama přidat
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

pozri si to ešte raz poriadne ten link, pogoogli.....a prideš na to že s tym nespravis uplne nic.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

V mobile sa ťažko hľadá, ale predsa 1 príklad
http://blog.carkeydeals.com/tm100-key-p ... -5th-immo/
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

Any píše:teď mě zajíma jaky typ použit a jestli vůbec jde dostupníma kablama přidat
Nechci se nikoho dotknout, ale zajímal by mě IQ člověka, který tohle dokáže napsat.

1. Neumí česky
2. Hrabe do něčeho, čemu nerozumí
3. Snaží se ušetřit na čem se ušetřit bez vybavení nedá

octaviask: Ale jo, udělat se dá kde co, ale bez vybavení a znalostí to nejde.
jozef9: Nevěř všemu, co najdeš na internetu. Klon tango programátoru je dost zastaralý a půlka věcí na něm nechodí a k druhé půlce stejně potřebuješ informace, které tam prostě nejsou. No a hlavně : Jaký má smysl koupit tango programátor za 2800 USD, abys ušetřil sotva litr na klíči, který stojí 3500Kč?
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Ahoj HanZ, asi sme sa zle pochopili, ja mu to neponúkam. Chcel som mu len ukázať, že keby bol hladal len minútku na nete , tak mu vždy niečo vyhodí. Čo mi vyhodilo prvé v mobile som mu hodil ten link. Nemusí vedieť ako sa to robí, ale keď už niekto dnes nevie kde to hľadať, tak to už je problem. :)
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

HanZ píše:octaviask: Ale jo, udělat se dá kde co, ale bez vybavení a znalostí to nejde.
= nespraví s tým nič.

všetky tie činske klony sú z 80% krátke na novšie CS... (a nie, nie je to counter-strike)


Ja sam nemam veci na riešenie CS.....a nešpekulujem, zanesiem tam kde to maju kupene, viem že to stálo 5 miestnu sumu. Zaplatim...a hotovo.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

jj, přesně tak to je ;)
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“