Bufík Eberspacher D5WSC

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
kajman111
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 21 pro 2017, 14:09
Bydliště: Zlaté Hory

Bufík Eberspacher D5WSC

Příspěvek od kajman111 »

Zdravím ,asi před měsícem jsem koupil jetý bufík. Nechtěl chytit ,jenom hulil. Odvezl jsem ho do servisu p.Šípa v Zábřehu ,vyměnil mi sítko a super.Napoprvé okamžitě chytal ,jel jako "nukleární hovedo" ,no nemělo to chybu. Až teď najednou zase to samé,hulí ,nejede a na pomilionté na chvilku chytne a zdechne.Vypadá to jako zase zasrané sítko, ale sotva po 4-5 hod provozu??? Nestalo se to někomu,nebo co s ním může být? Díky za rozumné rady
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

zeptej se pana Šípa, jistě poradí
Uživatelský avatar
váha
Aktivista
Příspěvky: 3874
Registrován: 09 bře 2006, 14:34
Bydliště: královehradecký kraj

Příspěvek od váha »

Jestli jis ze zlatých hor stav se u petříka
Escalade EXT 6.2 AWD flexfuel
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Mám taky D5WSC a sitko rozhodně nemá je tam plamecová roura....
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8929
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

D5WSC sitko ma soucasti plamencove roury samostatne neměnné.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Přesně tak a pokud pročistil tu dirku na kolík šroubovákem tak si můžeš rovnou koupit novou...
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
kajman111
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 21 pro 2017, 14:09
Bydliště: Zlaté Hory

Příspěvek od kajman111 »

Tak vyřešeno.Málem mně jeblo,jak jsem na to došel. Bufík jsem vytáhl z auta,všechno vyházel,bufík doma kompletně rozhodil,postupně vyzkoušel dmychadlo ,čerpadlo a žhavičku přes 2xčlánek lipo ,všechno ok. Druhý den jenom tak provizorně ,nahození do auta a nic. Nakonec jsem chytl nerva ,fest zaškupal origo kabeláží ,která byla k němu a najednou" hutot jako sviňa " a bufík se rozjel. Takže resumé: radši si podle schéma udělám novou kabeláž sám a pořádně a budu mít klid. Tolik "zelených "spojů se jen tak nevidí. Akorát jsem zmrzlý jak sobolí ho...o , protože dělám všechno na chodníku před barákem a s nudlí u nosu se moc dobře nepřemýšlí. (LOL)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“