Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » Vozy členů fóra » Golf 2 TDI PD..ASZ Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2014 9:28 am Citovat
Slavkov
Aktivista

puci napsal:
Mám podobné pocity, ale myslím, že tieto názory človek nadobudne až ked je rodičom. alebo životnými skúsenosťami.

Hrib napsal:
.. A když se uzdraví a koukne sem, tak místo podpory uvidí takovýhle řeči o dítěti atd. Sám má dvě malý..

tommi 81 napsal:
Pokud se pamatuju dobře tak to není tak dlouho co ze stejnýho důvodu rozprodával oktu,takže s tím poučením bych si nebyl tak jistej...

Shrnutí nezaujatého pozorovatele Cool

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2014 9:31 pm Citovat
Kornout
Aktivista

Vím co se stalo, každej to tady řeší, kamkoli přijdu, tak o tom začnou mluvit. Je mi to defacto u prdele, ale sere mě to z toho důvodu, že kousek od mítsa kde se to stalo, mám část rodiny s 2mi malými dětmi, co tamtudy běžně chodí Zuřivý Zuřivý Zuřivý já sám mám několik dětí a chovám se přesně jak psal Ladas.
Nikomu se neposmívám, nikde žádnej smajík nebyl.
Paradox je, že cca 3km dál je rovinka, kde se dá letět pmalu 2 kila a jezdí tam minimum aut.
Každopádně když vemu v potaz všechny okolnosti, které nebudu zveřejňovat, tak je to pěknej průser, ale třeba to bude už jako ponaučení stačit, dá se dokupy, poplatí to všechno okolo a zbydou jen vzpomínky.
Zdravotně to ale prej uplně nejlepší není, neměl pásy a vylít ven. Smutný

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2014 9:35 pm Citovat
Kornout
Aktivista

Thomy napsal:
A jéje zase další moralista.. Sáhni si do svědomí, jestli máš vůbec právo moralizovat.. Jestli máš nad hlavou svatozář, tak se potom upřímně omlouvám.

A ty mi polib šos, až prožiješ, nebo uvidíš to co já, tak tě chci vidět, vole.

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2014 9:54 pm Citovat
sade
Přispěvovatel

tak se take pridam do diskuse.i kdyz jsem dlouho premyslel zda mam sem neco napsat.najezdil jsem s RUDOU opravdu stovky kilometru a jeho ridicke schpnosti nema cenu diskutovat.
kazdej znas udelal ve svem zivote par chyb-prekroceni rychlosti v obci i mimo ni.
nikdy nedokazem domejslet co by se mohlo vse stat.
a je fakt ze cas od casu se neco nevyvede.
Ruda nikoho nezmrzacil,nezabil a za svou chybu zaplatil a zaplati jen on sam.A na spekulace kdyz by tam nekdo sel jel si muzem jen ponadavat ze je to opravdu hazard letet v obci jak dobytek.

jinak pro ty co to zajima jeho zdravotni stav - stale se lepsi.polezi si par tydnu v nemocnici.

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2014 2:38 pm Citovat
UchoTD
Aktivista

držim palce nech sa čoskoro uzdraví! a nenapadne ho isť bez pásu a ako dobytok niekde v /pri obci..aj majster tesár sa raz utne..a len on sám doplatí na svoje chyby,tak ako každý,skoré uzdravie Ruda

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 9:32 pm Citovat
Vici
Aktivista

mistr už na fórum chodí, ale zde se nám nějak nevyjádřil...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2014 10:15 pm Citovat
RudisTDic
Aktivista

A copak bych měl napsat?? Myslim,,že je zde vše napsáno.. A jelikož si z nehody pamatuju akorát to jak jsem u baráku nastoupil,tak vlastně ani nemám co napsat.. Takže ani nevim co se mi honilo hlavou když jsem v onom místě začal zrychlovat (vím co je to za zatáčku a jak blbě se tam vyhýbá) a běžně jsem tam rychle nejezdil..Bohužel se stalo to co se stalo a s tím už nic neudělám..naštěstí se nikomu nic nestalo (krom posádky) a já jsem ponaučenej až až!!

A myslim,že nadávat někomu,že letí v obci jak XXX je tak trochu mimo,,to je to stejný,jako když poletim mimo obec 200 a ulítne mi to a sundám auto nebo ciklistu.. Nechci se tím obhajovat,,to určitě ne!! Ale svatozář má nad hlavou málokdo..

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2014 12:53 pm Citovat
jirkastrachota
Přispěvovatel

\na tomhle foru maj svatozář přece všichni. Každej si nacpe do auta 200 koní, a od té doby jezdí už jen předpisově a bezpečně. Každý z nás občas zhřeší, a někomu to prostě nevyjde. pokud se poučí, a nikoho nezmrzačí, tak jen dobře.

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 11:49 am Citovat
zero1724
Aktivista

Někdy mi tu ty chytráci opravdu připadají vtipní, narvou si do auta XXX koní a pak moralizují, jak se má jezdit. Sám se rád projedu, nejezdím předpisově, hazarduji, nejsem bez chyb a dělám je i za volantem. Zatím hledám hranu schopností vozu i sebe a učím se. Pravdou je, že mám určité zásady, které dodržuji. Nepředjíždím, tam, kde nevidím, do zatáček, do horizontu a v obci dodržuju přiměřenou rychlost, tak že čekám z každé křižovatky blbce s vlekem, děcko, které se nerozhlédne a vletí do silnice. Jinde kde to znám vím co si mohu dovolit a musím předvídat a na úsecích kde se mi už stalo pár zádrhelů(opilý bezdomovec sedící uprostřed silnice ve 12 v noci, byl asi nejvíc Velmi šťastný ) jedu opatrně.

Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2014 11:50 am Citovat
zero1724
Aktivista

A jediný za co Rudise pokárám, že by si měl kurva zapínat pás!! Velmi šťastný

Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
PříspěvekZaslal: ne prosinec 31, 2017 5:21 pm Citovat
ceti
Přispěvovatel

Rudo az brecim kdyz vidim tvyho uzasnyho Golfaka v prikope (Ondrej Hlousek Turboservis Jablonec to samy) a silene me mrazi pri predstave, ze se mi jednou stane neco podobnyho jako vam dvema. Zdravi je prvni - zaklepavam za tebe - Jestli na to mas zaludek, mozna by bylo dobry, abys tu pro vsechny napsal, jakou dohru to pro tebe melo - hlavne financni. Musels odevzdat ridicak ? Zabavili papiry ? Pokuta jaka ?

PS: 2006 mam za sebou osklivou autonehodu ve 130ti na dalnici kterou jsem jako spolujezdec prezil a moje pritelkyne ktera ridila bohuzel ne (po 4 operacich a pul roce po nehode to nezvladla, oba jsme byli pripoutani) a ty papirovy opletacky pote byly snad horsi nez vsechno ostatni.

Obsah fóra Dieselpower forum » Vozy členů fóra