výmena origo rádia focus c-max 2005

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Fenix9555
Přispěvovatel
Příspěvky: 753
Registrován: 12 dub 2014, 12:18

výmena origo rádia focus c-max 2005

Příspěvek od Fenix9555 »

Zdar borci potrebujem poradiť, rádio mi z ničoho nič prestalo hrať, všetko funguje ovládanie atd... aj displej ukazuje ako prehráva, no zvuk žiadny keď sa snažím pridať volume tak iba ukazuje ako stúpa hlasitosť a sem tam pukne v reproduktoroch podľa toho aké silné je volume. Rozhodol som sa kúpiť druhé chcem sa opýtať treba druhé rádio nejako kódovať ? alebo stačí zadať kód.... je možnosť aj nejakého iného radia čo má už aj obrazovku ? a funguje aj ovládanie pod volantom ? Ďakujem za rady.
Naposledy upravil(a) Fenix9555 dne 14 led 2018, 08:24, celkem upraveno 1 x.
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

Nestlačel si MUTE
trhac
Přispěvovatel
Příspěvky: 652
Registrován: 15 lis 2011, 20:43

Re: výmena origo rádia

Příspěvek od trhac »

Fenix9555 píše:Zdar borci potrebujem poradiť, rádio mi z ničoho nič prestalo hrať, všetko funguje ovládanie atd... aj displej ukazuje ako prehráva, no zvuk žiadny keď sa snažím pridať volume tak iba ukazuje ako stúpa hlasitosť a sem tam pukne v reproduktoroch podľa toho aké silné je volume. Rozhodol som sa kúpiť druhé chcem sa opýtať treba druhé rádio nejako kódovať ? alebo stačí zadať kód.... je možnosť aj nejakého iného radia čo má už aj obrazovku ? a funguje aj ovládanie pod volantom ? Ďakujem za rady.
Možná by bylo dobrý napsat v jakým autě to je?
Fenix9555
Přispěvovatel
Příspěvky: 753
Registrován: 12 dub 2014, 12:18

Příspěvek od Fenix9555 »

bohužiaľ nie už som skušil všetko možné jeden elektrotechnik mi povedal že takto sa správa zosilňovač keď odíde koncoví stupeň resp tranzistor že už nezosilňuje iba impulz púšťa. o pardón zabudol som na popis auta jedná sa o Focus C-max 2005 ghia výbava
Fenix9555
Přispěvovatel
Příspěvky: 753
Registrován: 12 dub 2014, 12:18

Příspěvek od Fenix9555 »

dneska sadnem do auta a rádio hrá :? všetko v poriadku
Odpovědět

Zpět na „Ford“