Stahování el.předních oken na Fabii

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
laurin.clement
Přispěvovatel
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2006, 11:59
Bydliště: Brno

Stahování el.předních oken na Fabii

Příspěvek od laurin.clement »

Zdravím vás tu všechny a potřeboval bych poradit jestli to bude možné.Na Fabii mi jdou stahovat přední okna a to pouze až na druhé poloze tlačítka a to je ještě musím nějakou dobu držet,aby sjely dolu nebo vyjely na horu takže výsledek je takový,že si nemohu nastavit okno jak potřebuji ono totiž jede až dolů a nebo pokud chci je v určité poloze zastavit tak musím tlačítko přetlačit na opačnou stranu a tím se okno zastaví.Na Alhambře mi to funguje na obě polohy první poloha jede okno podle přání a druhá až na doraz.Dají se nějak ty okna nastavit pomocí VAGU a nebo je to nějaký jiný problém.Jedná se pouze o přední okna zadní jsou na kličky.Dík za rady.
Stříbrná Alhambra 2.0 CR,
cosby
Aktivista
Příspěvky: 3881
Registrován: 23 led 2006, 16:01

Příspěvek od cosby »

vadný spínač
laurin.clement
Přispěvovatel
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2006, 11:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od laurin.clement »

Vadný spínač?když se chovají všechny tři úplně stejně,ale je zajimavé,že když vypnu kliček zapalovaní tak ty okna fungují normálně.Není třeba nějak špatně nakodovaná ŘJ komfortsystému.Neví náhodou tu z přítomných jak má být nakodovaná ŘJ možná by mi to pomohlo ji znova překodovat.Číslo komfortky nevím to bych se musel podívat až s ní manželka přijede.
Stříbrná Alhambra 2.0 CR,
Uživatelský avatar
urgi
Přispěvovatel
Příspěvky: 685
Registrován: 24 srp 2006, 06:37
Bydliště: UK essex
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od urgi »

Ak sa nemýlim tak toto sa stane keď nasilu zastavíš okno je tam nejaká ochrana skús dať kľúč do dverí a odomkni a drž kľúč stále, okna zídu až dole potom to sprav opačné zamkni a drž kým okná sa zatvoria potom by to malo byt OK.
OOOO A7 ENGINE 4G 3.0 TDI 09/2011 motor CDUC 245HP / 7 gear s-tronic
laurin.clement
Přispěvovatel
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2006, 11:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od laurin.clement »

urgi píše:Ak sa nemýlim tak toto sa stane keď nasilu zastavíš okno je tam nejaká ochrana skús dať kľúč do dverí a odomkni a drž kľúč stále, okna zídu až dole potom to sprav opačné zamkni a drž kým okná sa zatvoria potom by to malo byt OK.

Tak to byla první věc co jsem udělal a byz výsledku...........
Stříbrná Alhambra 2.0 CR,
cosby
Aktivista
Příspěvky: 3881
Registrován: 23 led 2006, 16:01

Příspěvek od cosby »

Kódování -067 (2 el.okna+centrál)
laurin.clement
Přispěvovatel
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2006, 11:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od laurin.clement »

Tak dnes se objevil ještě jeden problém při odemknutí auta dálkou tak se odemykají pouze dveře u řidiče.Pomalu začínám přemýšlet,kde se stala chyba a možná to bude nakodováním jednotky komfortu a nebo její přizpůsobení máte někdo postup nastavení a nebo jsem ve špatné sekci a nikdo ji takový co by mohl poradit sem nechodí..Paměť závad prázdná.Dík za rady
Stříbrná Alhambra 2.0 CR,
laurin.clement
Přispěvovatel
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2006, 11:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od laurin.clement »

cosby píše:Kódování -067 (2 el.okna+centrál)
dík zítra vyzkouším a dám vědět jak jsem dopadl.to bude možná ono,když jsem se díval jak je kodovaná tak je tam 00064,ale nechápu jak by se mohlo změnit kodování jednotky jen tak samo o sobě,pokud tam má být 067 tak proč je tam 064.Stejně to zkusím překodovat na tu 067 a uvidím co se stane.Jsou věci mezi Škodou a nebem,ale stejně se musí řešit.
Stříbrná Alhambra 2.0 CR,
Uživatelský avatar
chiptuning
Aktivista
Příspěvky: 2519
Registrován: 23 led 2006, 19:59
Bydliště: plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chiptuning »

Kódování komfortního systému 3. generace

(Jednotlivé kódy se sčítají : např.: centrál + 2 okna + odemčení celého vozu = 2 + 64 + 1 = 67)



Základní kód (všechny výbavy Octavia)
2

Centrální zamykání bez stahování oken
16

Centrální zamykání a stahování 2 oken
64

Centrální zamykání a stahování 4 oken
256

Odemykání jednotlivých dveří
0

Odemykání celého vozidla
1
laurin.clement
Přispěvovatel
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2006, 11:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od laurin.clement »

chiptuning......Děkuji kodování proběhlo v pohodě auto odemyká jak má,ale ty okna jsou pořád stejný asi to budu muset rozdělat a podívat kde je chyba,jestli jsou opravdu ty spínače nějak špatné,ale udělám to až budu mít trochu vice času.Ještě jednou dík.
Stříbrná Alhambra 2.0 CR,
Uživatelský avatar
amater
Aktivista
Příspěvky: 1115
Registrován: 07 bře 2007, 07:38
Bydliště: SK

Příspěvek od amater »

neviem ci ti to pomoze, ale niekedy, ked blbnu okna treba nastavit dojazdy - zapni kluc a stlac tlacitko okna dolu a drz az kym okno celkom nezide a este chvilu, potom to iste smerom hore a nakoniec druhe okno tak isto... mozno to pomoze...
laurin.clement
Přispěvovatel
Příspěvky: 225
Registrován: 30 led 2006, 11:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od laurin.clement »

amater píše:neviem ci ti to pomoze, ale niekedy, ked blbnu okna treba nastavit dojazdy - zapni kluc a stlac tlacitko okna dolu a drz az kym okno celkom nezide a este chvilu, potom to iste smerom hore a nakoniec druhe okno tak isto... mozno to pomoze...


to už jsem taky zkoušel to byla jedna sprvních věcí.
Stříbrná Alhambra 2.0 CR,
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“