Golf 2 TDI PD..ASZ

Tato sekce slouží k prezentaci vozů členů tohota fóra.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

puci píše:Mám podobné pocity, ale myslím, že tieto názory človek nadobudne až ked je rodičom. alebo životnými skúsenosťami.
Hrib píše:.. A když se uzdraví a koukne sem, tak místo podpory uvidí takovýhle řeči o dítěti atd. Sám má dvě malý..
tommi 81 píše:Pokud se pamatuju dobře tak to není tak dlouho co ze stejnýho důvodu rozprodával oktu,takže s tím poučením bych si nebyl tak jistej...
Shrnutí nezaujatého pozorovatele 8)
GIV Variant TDi ???kW
Uživatelský avatar
Kornout
Aktivista
Příspěvky: 3097
Registrován: 23 led 2006, 21:21
Bydliště: šluknovský výběžek

Příspěvek od Kornout »

Vím co se stalo, každej to tady řeší, kamkoli přijdu, tak o tom začnou mluvit. Je mi to defacto u prdele, ale sere mě to z toho důvodu, že kousek od mítsa kde se to stalo, mám část rodiny s 2mi malými dětmi, co tamtudy běžně chodí :x :x :x já sám mám několik dětí a chovám se přesně jak psal Ladas.
Nikomu se neposmívám, nikde žádnej smajík nebyl.
Paradox je, že cca 3km dál je rovinka, kde se dá letět pmalu 2 kila a jezdí tam minimum aut.
Každopádně když vemu v potaz všechny okolnosti, které nebudu zveřejňovat, tak je to pěknej průser, ale třeba to bude už jako ponaučení stačit, dá se dokupy, poplatí to všechno okolo a zbydou jen vzpomínky.
Zdravotně to ale prej uplně nejlepší není, neměl pásy a vylít ven. :(
KTM 250 SX-F
bývalo i 265PS, 471 Nm on 1,9TDI :-/
Kupte si Mercedes, kupte si Audi, stejně všichni skončíte u BMW :-D
Uživatelský avatar
Kornout
Aktivista
Příspěvky: 3097
Registrován: 23 led 2006, 21:21
Bydliště: šluknovský výběžek

Příspěvek od Kornout »

Thomy píše:A jéje zase další moralista.. Sáhni si do svědomí, jestli máš vůbec právo moralizovat.. Jestli máš nad hlavou svatozář, tak se potom upřímně omlouvám.
A ty mi polib šos, až prožiješ, nebo uvidíš to co já, tak tě chci vidět, vole.
KTM 250 SX-F
bývalo i 265PS, 471 Nm on 1,9TDI :-/
Kupte si Mercedes, kupte si Audi, stejně všichni skončíte u BMW :-D
sade
Přispěvovatel
Příspěvky: 464
Registrován: 08 čer 2010, 18:49
Bydliště: USTECY KRAJ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sade »

tak se take pridam do diskuse.i kdyz jsem dlouho premyslel zda mam sem neco napsat.najezdil jsem s RUDOU opravdu stovky kilometru a jeho ridicke schpnosti nema cenu diskutovat.
kazdej znas udelal ve svem zivote par chyb-prekroceni rychlosti v obci i mimo ni.
nikdy nedokazem domejslet co by se mohlo vse stat.
a je fakt ze cas od casu se neco nevyvede.
Ruda nikoho nezmrzacil,nezabil a za svou chybu zaplatil a zaplati jen on sam.A na spekulace kdyz by tam nekdo sel jel si muzem jen ponadavat ze je to opravdu hazard letet v obci jak dobytek.

jinak pro ty co to zajima jeho zdravotni stav - stale se lepsi.polezi si par tydnu v nemocnici.
Skoda Octavia Combi 81kw turbo SHARAN 85KW
Uživatelský avatar
UchoTD
Aktivista
Příspěvky: 3364
Registrován: 25 črc 2011, 23:22
Bydliště: B.Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od UchoTD »

držim palce nech sa čoskoro uzdraví! a nenapadne ho isť bez pásu a ako dobytok niekde v /pri obci..aj majster tesár sa raz utne..a len on sám doplatí na svoje chyby,tak ako každý,skoré uzdravie Ruda
Mitsubishi Lancer EVO VIII 366kw 670NM
Mitsubishi Lancer EVO IV 242kw
Mitsubishi Outlander 2.2DID
Mitsubishi SpaceStar 1.3MPI
VW T5 lift T6 140kw
Škoda Superb 2.0TDI 4x4
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7509
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

mistr už na fórum chodí, ale zde se nám nějak nevyjádřil...
Uživatelský avatar
RudisTDic
Aktivista
Příspěvky: 3287
Registrován: 02 dub 2009, 20:13
Bydliště: Jiříkov

Příspěvek od RudisTDic »

A copak bych měl napsat?? Myslim,,že je zde vše napsáno.. A jelikož si z nehody pamatuju akorát to jak jsem u baráku nastoupil,tak vlastně ani nemám co napsat.. Takže ani nevim co se mi honilo hlavou když jsem v onom místě začal zrychlovat (vím co je to za zatáčku a jak blbě se tam vyhýbá) a běžně jsem tam rychle nejezdil..Bohužel se stalo to co se stalo a s tím už nic neudělám..naštěstí se nikomu nic nestalo (krom posádky) a já jsem ponaučenej až až!!

A myslim,že nadávat někomu,že letí v obci jak XXX je tak trochu mimo,,to je to stejný,jako když poletim mimo obec 200 a ulítne mi to a sundám auto nebo ciklistu.. Nechci se tím obhajovat,,to určitě ne!! Ale svatozář má nad hlavou málokdo..
Octavia II RS
Uživatelský avatar
jirkastrachota
Přispěvovatel
Příspěvky: 657
Registrován: 14 kvě 2009, 19:09
Bydliště: Benešov

Příspěvek od jirkastrachota »

\na tomhle foru maj svatozář přece všichni. Každej si nacpe do auta 200 koní, a od té doby jezdí už jen předpisově a bezpečně. Každý z nás občas zhřeší, a někomu to prostě nevyjde. pokud se poučí, a nikoho nezmrzačí, tak jen dobře.
octavia combi,1.9 tdi,66kw r.v.99,chip na +-82kw,EGR venku, chlazení ic v podběhu,brzdy 288, puky TT, VW Transporter T4 long, 2,4D, SYNCRO
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2473
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Někdy mi tu ty chytráci opravdu připadají vtipní, narvou si do auta XXX koní a pak moralizují, jak se má jezdit. Sám se rád projedu, nejezdím předpisově, hazarduji, nejsem bez chyb a dělám je i za volantem. Zatím hledám hranu schopností vozu i sebe a učím se. Pravdou je, že mám určité zásady, které dodržuji. Nepředjíždím, tam, kde nevidím, do zatáček, do horizontu a v obci dodržuju přiměřenou rychlost, tak že čekám z každé křižovatky blbce s vlekem, děcko, které se nerozhlédne a vletí do silnice. Jinde kde to znám vím co si mohu dovolit a musím předvídat a na úsecích kde se mi už stalo pár zádrhelů(opilý bezdomovec sedící uprostřed silnice ve 12 v noci, byl asi nejvíc :D ) jedu opatrně.
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2473
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

A jediný za co Rudise pokárám, že by si měl kurva zapínat pás!! :D
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Uživatelský avatar
ceti
Přispěvovatel
Příspěvky: 111
Registrován: 17 úno 2006, 15:52
Bydliště: München (BRD).Obcas se objevim v Praze.

Příspěvek od ceti »

Rudo az brecim kdyz vidim tvyho uzasnyho Golfaka v prikope (Ondrej Hlousek Turboservis Jablonec to samy) a silene me mrazi pri predstave, ze se mi jednou stane neco podobnyho jako vam dvema. Zdravi je prvni - zaklepavam za tebe - Jestli na to mas zaludek, mozna by bylo dobry, abys tu pro vsechny napsal, jakou dohru to pro tebe melo - hlavne financni. Musels odevzdat ridicak ? Zabavili papiry ? Pokuta jaka ?

PS: 2006 mam za sebou osklivou autonehodu ve 130ti na dalnici kterou jsem jako spolujezdec prezil a moje pritelkyne ktera ridila bohuzel ne (po 4 operacich a pul roce po nehode to nezvladla, oba jsme byli pripoutani) a ty papirovy opletacky pote byly snad horsi nez vsechno ostatni.
UKRADENO 1.7.2015 Pha-Lipence: Muj cernej Golf 2 GTD X1 Kamei.. Stoppt Tierversuche=nehmt Golffahrer !
Odpovědět

Zpět na „Vozy členů fóra“