wrap folia

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
repak
Přispěvovatel
Příspěvky: 142
Registrován: 24 led 2010, 15:23

wrap folia

Příspěvek od repak »

cavte. chcel by som skusit sa pohrat s foliou na auto a tak by som rad vedel aku znacku folie kupit. viem ze 3m scotchprint 1080 je asi top ale aj ta cena.
mate niekto nejake skusenosti?
Uživatelský avatar
peeeetr
Aktivista
Příspěvky: 1289
Registrován: 27 zář 2011, 09:40
Bydliště: Severní Čechy

Příspěvek od peeeetr »

Lepil jsem X aut ať už celolep nebo jen střechy kapoty atd. Svoje mám polepené stříbrno šedou matnou. Folie kupuju buď u firmy Trieste.cz nebo safex.cz. Svoje auto jak jsem lepil naposled, tak jsem kupoval folii přímo z Německa a lepilo se to taky dobře. Zkus poptat ty dvě firmy co jsem ti poslal, udělaj Ti nějakou cenovku. Záleží taky jakou chceš barvu...carbon,matt,chameleon..všechno stojí jinak.

Měj se
Seat Leon 1.9TDI 100kw - Ukradeno
Audi A4 - FB S764, EGR & KAT OFF, 288 brzdy, jednohmota HDS, FK -40mm, 17" alu, celopolep silver-grey matt
Aktual : Seat Toledo 1.9tdi ASV - zatim jen zakl servis a 17ky :)
Rouballik
Přispěvovatel
Příspěvky: 148
Registrován: 06 kvě 2007, 17:38

Příspěvek od Rouballik »

Základ je koupit karbonovou folii s mikrokanálky. Jak je to nemá, tak to na auto nepatří. Mikrokanálky dovolí lepší lepidla a taky vytláčení bublin. Pak ti to na autě vydrží bez problém 5-7 let.

Hrozně se to posunulo od doby založení příspěvku, ale folie bez mikrokanálků jsou na trhu. Hlavně jsou na slevovyćh serverech. To je pak peklo z toho ty bubliny dostat. Zůstane na tom lepidlo po odlepení a kraje se odlepujou po roce.
ZZZzzzzZZZZzzzzzzZZZZZ
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“