Jihomoravský: Brno, RF auto

Opraváři - dejte o sobě vědět! :-). Každou chvíli potřebuje někdo pomoci s autem.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Jihomoravský: Brno, RF auto

Příspěvek od Huml »

Opravy a servisní prohlídky vozidel, klempířské práce, plnění klimatizací, geometrie, diagnostika
Prodej náhradních dílů

RFauto, Masná 108, Brno
tel. 545535331
602540109
606278815 - Huml

partner servisu: http://www.import-car.cz/
Uživatelský avatar
T4driver
Sběrač informací
Příspěvky: 38
Registrován: 27 dub 2007, 06:15
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

klimakompresor

Příspěvek od T4driver »

Ahoj, zlobí mě klimakompresor na T4, tedy začne sporadicky rachotit když sepne, ve vypnutém stavu je klidný. Nejspíš ložisko někde uvnitř. Pro jistotu ho nezapínám, aby se nekousnul a neutrhnul klíňák. Dá se s tím u Vás něco udělat? Už tady kolem rachocení klimakompresorů pár vět psaných bylo, ale žádné řešení...tedy krom výměny.Díky.
VW T4 2,5 TDI 150 PS...autoalarm vlčák BRITA
Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Huml »

klimakompresory neopravujem, mám na mysli vnitřek, pokud by byla vadná spojka nebo ložisko řemenice to by problém asi nebyl, ale pokud rachotí po spuštění klimy bude problém uvnitř
esař
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 16 lis 2007, 16:37
Bydliště: BRNO

Příspěvek od esař »

Poslal sem ti SZ ohledně turba :)
xstenly
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 05 kvě 2008, 09:19
Bydliště: Praha-východ

Re: Jihomoravský: Brno, RF auto

Příspěvek od xstenly »

Můžu jen doporučit. Měl jsem problém se zvýšenou kouřivostí na volnoběh (OI,66kW,TDI) a Škodovácké servisy po mě chtěli nehorázné peníze za kontrolu vstřiků, protože netušili čím to je. Tak jsem si radši něco připlatil, domluvil se v Dieselpoweru, zajel do Chomutova a trysky nechal vyměnit (je to znát). Dopředu mě řekli, že to tryskama nebude, ale pro to navýšení výkonu a preventivně (auto má 200tis.) jsem to nechal vyměnit. Poradili mě Humla z RF auto, ke kterému jsem zajel. Ten autíčko opravil tak, že šlape jak švýcarské hodinky za což mu moooc děkuju.
Uživatelský avatar
GRINCH
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 22 led 2008, 18:51
Bydliště: V.V.Jičin

Příspěvek od GRINCH »

jj taky mužu doporučit Humla vědí kam šahnout ;)už sem je taky naštivil a auto šlape jak hodinky.díky :havaj:
Golf III 1.9.TD...
davidoff
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 29 zář 2008, 08:08
Bydliště: Brno

Turbo

Příspěvek od davidoff »

Dokazali by prohlidnout a kdyztak vycistit turbo u VW Jetta 2.0TDI?
Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Huml »

co mu chybí?
davidoff
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 29 zář 2008, 08:08
Bydliště: Brno

Příspěvek od davidoff »

Huml píše:co mu chybí?
No ze je turbo slyset je normalni, ale nevim jestli neni slyset vic nez je zdravo. Nemam zkusenost s TDI, takze nemuzu posoudit. Je to nejvic slyset okolo 1500ot/min. Mozna je to normalni zvuk, ale jak rikam tezko soudit, proto bych potreboval kdyby se na to nekdo zkusenejsi podival a rekl svuj nazor.
Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Huml »

není problém, stačí zavolat a domluvit se
sakoverife
Přispěvovatel
Příspěvky: 85
Registrován: 21 dub 2006, 14:14
Bydliště: Brno

Příspěvek od sakoverife »

Taky je musim pochvalit :D
Sakin
Sběrač informací
Příspěvky: 48
Registrován: 10 dub 2007, 22:32
Bydliště: Skalica

Příspěvek od Sakin »

Nazdárek, bylo by možné vyčistit turbo na O I 1.9 Tdi 81 kw??? začalo my to padat do nouzáku
michal131+
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 27 pro 2008, 17:19

Příspěvek od michal131+ »

dostal jsem na vás doporučení mám W211 mercedesa a potřebu dodělat jeden klíč a opravit motor sem tam se mi rožně imbol motoru a motor cuká a vynechává.Na diagnostice to bylo a mám to vytisklí tak to kdyžtak pošlu. Do mercedesu už nejedu stálo to hromadu peněz a nic
Uživatelský avatar
zdenouch
Přispěvovatel
Příspěvky: 377
Registrován: 02 srp 2006, 19:41
Bydliště: Kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

VÝMĚNA TRYSEK sprint 502

Příspěvek od zdenouch »

Chtěl bych poděkovat za výměnu trysek SPRINT 502 na mé O1 1.9 TDI 66 KW. Suprová práce za necelé 2 hod. Můžu jen doporučit. velké dík HUMLOVI :)
Uživatelský avatar
Jose1
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 21 dub 2009, 21:18
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jose1 »

Po té co jsem zde sosal celé dny informace jsem se konečně zaregistroval.
Zklamal mě můj autoservis a to je slabé slovo. Prostě potřebuji někoho, kdo se vyzná v diagnostice a odhalí mi závadu na autě a taky to opraví. A tady pějí na tebe všichni chválu. Zítra vyrvu auto ze chřtánu servisu, který týden bádá co tomu je a prostě se stavím. Jsem brňák.
Jen krátce projevy. Auto nejde za plynem v jakýchkoliv otáčkách, do nouzáku nepadá, v paměti trvalá závada - překročení plnícího tlaku turba. Závada jde vymazat, ale auto po té stejně netáhne a časem se tam zapíše znovu.
Prostě se přijedu domluvit.
Alhambra II 2003 1,9TDI 96kW PD
Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“