Spánek

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět

Kolik hodin sp?te?

4hod
2
2%
5hod
9
8%
6hod
23
21%
7hod
39
36%
8hod a v?c
34
32%
 
Celkem hlasů: 107

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

WHITE-CZ píše:Mě teda zajímaly lepší věci něž chlastání. Udělal jsem zemědělku a papíry na traktor.
Máš pravdu, ale život ve městě moc jiného nenabízel. Prostory nebyly, dal jsem si Mustanga do kočárkárnya už tam byli požárníci , abych s ním šel do hajzlu, že tam smrdí benzin. Jít do Svazarmu si něco opravit na autě nešlo, protože to už měla rozděleno ta rudá pakáž, samá SNB, STB , přisluhovači apod. Když jsem uvažoval o stavbě garáže, v podmínkách bylo, že na požádání musím garáž uvolnit pro použití té "organizace" a majitelem bych se nestal já, /i když si ji postavím a zaplatím/, ale ten spolek a já bych musel být jeho členem. To mě mohli tihle pacholci víte co. Všude, kam se člověk podíval, samej pomahač a přisluhovač komoušů nebo přímo komouš. Setkat se s čestným člověkem s vlastním názorem bylo terno. Co měl mladý člověk dělat? Jelo se na zábavu, na nádraží osožáci/nádražní policie/, jak jsi měl dlouhé vlasy nebo džíny, buzerace, přišel si na zábavu a tam zase PSVB jako pořadatelé , další primitivní pacholci. Jel si domů, cestou kontroly od SNB atd. atd. Všude kam se člověk podíval, nějaký pacholek. Šel jsi na vojnu,o /vypadal jsi jako strašák, na bráně tě prověřili zda máš nitě a vhodný účes, atd./o politické buzeraci nemá cenu mluvit drželi tě tam bez vycházky, když tě pustili, holky si odplivávaly, všude samá lítačka , pořád tě jebali a pronásledovali. Když jsi se ožral, což byla jediná svoboda, hrozili ti přerušením vojny, alk. léčením a pak vojnu dosloužit..Samé posudky, prověrky apod. Nebudu dál otravovat. ...Tak co ti zbývalo, mladí se musí setkávat, mají svůj svět a ti debilové dospěláci nemají co otravovat..Tak si šel do čtvrté cenové skupiny a prostě si džemoval, nebo jsi šel na ples oknem, protože by tě tam nepustili, šel jsi na čaje s flaškou kořalky pod sukní /u děvčat/ protože nějak jsi se odvázat prostě musel, aby jsi tu buzeraci přežil. Protože ta rudá chátra nedala ani v práci pokoj..Kdo to zažil, ví o čem mluvím..Ale chápu, že to určitým lidem vyhovovalo, ale všichni prostě nejsou stejní....
nepropadat panice...
WHITE-CZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 365
Registrován: 07 zář 2012, 15:52
Bydliště: Hodonínsko

Příspěvek od WHITE-CZ »

Tak ti co jim to vyhovolalo byli čistí ksčm buzíci, já sice tohle nezažil (rok 1993) takže ani vojnu ne. Ale stačilo mě v pohodě koukat na ochlastu fotra alkoholik 24/7. Prostě nahovno no. Od 15 jsem byl na útěku a v 18ti jsem začal normálně žít. Jinak psal jsem ti SZ tak pak koukni.
BMW X5 E53 3.0D 135KW
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

jericho-3 píše: Všude, kam se člověk podíval, samej pomahač a přisluhovač komoušů nebo přímo komouš.
Vždyt ted je to jedno a to samý...
jericho-3 píše:Jel si domů, cestou kontroly od SNB atd. atd..............pořád tě jebali a pronásledovali.
Jo stejně jako v týhle době. Jedeš si v klidu autem, sledujou tě kamery na každým kroku, kurvy fízlácký pomahačský ti uzavřou Barandovskej most a dokud tě nezkontrolujou (a to si kamaráde piš že tam minimálně tu půlhodinku zkejsneš) tak tě nepustí dál. O tom, že číhají pomalu na každým rohu se ani nezminuju, to vidí každej kdo má oči.

Shrnuto, podtrženo se zase tolik nezměnilo.
Berlingo 1.9D DJZ Bosch
Uživatelský avatar
Pája 19
Aktivista
Příspěvky: 3496
Registrován: 15 čer 2008, 12:12
Bydliště: u pár dubic

Příspěvek od Pája 19 »

Tý vole, tak co na tohle řekne Jericho...
Oct asv 2000, DieselPower
Uživatelský avatar
HNLW453
Přispěvovatel
Příspěvky: 534
Registrován: 15 srp 2012, 15:47
Bydliště: Prdel

Příspěvek od HNLW453 »

Dr.Spiegel píše:
Jo stejně jako v týhle době. Jedeš si v klidu autem, sledujou tě kamery na každým kroku, kurvy fízlácký pomahačský ti uzavřou Barandovskej most a dokud tě nezkontrolujou (a to si kamaráde piš že tam minimálně tu půlhodinku zkejsneš) tak tě nepustí dál. O tom, že číhají pomalu na každým rohu se ani nezminuju, to vidí každej kdo má oči.

Shrnuto, podtrženo se zase tolik nezměnilo.
kámo nevím jak ty, ale když mám naladu a nemám pomalý auto (třeba firemní SUV byla celkem raketa) tak bezproblému sem po vysočině i po třebíčsku valil 160 po okreskách. Klidně jsem za den najel 500 a nepotkal jsem policejn auto. Dřív když jsem byl ještě dětcko a švára měl Accorda tak ty kurvičky leželi skovaný zamaskovaný pod svodidlama někde u mostku a měřili aby tě později vychytali.

Takže hodně se toho změnilo ale bohužel k horšímu. Jediný k čemu se ty kamery vesměs používají jsou jen okolo €. Buď na pokuty a nebo na lepší reklamu, k žádnýmu přímému sledování neslouží. I když čest vyjímkám. Jak ti poláci co vyhrožovali Ikei a dávali bomby do odpadkových košů u Ikei jak v německu tak v čr i v polsku. Nakonec je dostali díky porovnáním kamerových záznamů. Toť otázka, prostě ve větších městech seš pod dohledem, na chatě na vysočině na tebe každej sere. A když někdo bude chtít tak si přečte aji nápis cigaret který kouříš ze satelitu.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Co na to můžu říct? Já nebyl zastaven poldy mnoho let, ale samozřejmě nebydlím v Praze a veřejné knajpy už skoro nenavštěvuji. Ale systém mě semlel, když jsem se porval v hospodě. Stálo mne to 100000kč. Ale to je důsledek zbabělosti populace a možnosti použít advokáta. Ale nebylo to z důvodu jiného názoru nebo tlaku a vlivu státu na občana z politických důvodů. Mě můžou dnes všichni vlézt na záda, stát mne moc neotravuje a já od něho nic nechci. Samozřejmě svoboda má své nevýhody, které v totalitě a uzavřených hranicích nejsou..Každý si v podstatě může dělat co chce, jet kam chce a podnikat co chce. Což s sebou nese rizika, která tehdy nebyla. Komunikační převrat ale vlastně člověku ukradl čas i když se zdá, že je to naopak. Kolikrát člověk během 5 minut ví, co se událo u indiánů v Nové Papui, ale neví, co si myslí jeho žena nebo dcera, protože spolu ani nemají čas promluvit. A že jsou všude kamery? Někdo je rád, že to tak je, lidé se cítí bezpečněji. Mě se to také nelíbí. Ale určitě to lepší nebude, spíš horší, až tady něco bouchne bude na každým rohu polda. To je ůděl moderní společnosti. Sen a krásný život v 60 tých letech minulého století ve svobodné zemi jsme prostě nezažili a už nezažijeme..Takže jsem svým způsobem rád, že nemusím plánovat svou budoucnost, kdybych musel,utekl bych někam, kde je lidí málo a přírody hodně, daleko od komunistů, fašistů a ambiciozních pitomců, kteří chtějí vilu s bazénem, blondýnu s umělými kdoví co ,velkého psa a zlatou kartu.. :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

TVL Jericho tak to tě lituju, tohle musel bejt šit jak bejk...
.já sem si to tak myslel ale ty si mi to potvrdil ..
No ale dneska je to zase přesně naopak ...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Nadměrná ochrana obyvatel made in EU nás přivede do pekel, Norsko třeba v EU není, ale jeho sociální cítění jde přes "mrtvoly" a přes děti, takže ztrácí se zdravý rozum. A je to paradoxně útok na svobodu a ukázka, jak leváci neopustili svůj sen, že děti patří státu a ne rodičům..Mě třeba táta řezal jako koně, ala byl to táta, to se nedá nic dělat. Dneska mladý vychcánek vycvičený z internetu zavolá na linku důvěry a přijede komando, dítě zabaví a otce nechá vyspat ve vazbě.. Kam se to ten svět řítí.. :(
nepropadat panice...
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

Proto je lepší si děcka nepořizovat, nemusíš pak mít strach z toho, že na tebe vlítne kvůli děcku, který nezvládnete s partnerkou vychovat, zásahová jednotka. Mě třeba tatík řezal taky, bezdůvodně, hlavně když byl nalitej...tak jsme si to po pár letech vyměnili. :D
Berlingo 1.9D DJZ Bosch
WHITE-CZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 365
Registrován: 07 zář 2012, 15:52
Bydliště: Hodonínsko

Příspěvek od WHITE-CZ »

(LOL)
BMW X5 E53 3.0D 135KW
Uživatelský avatar
Pája 19
Aktivista
Příspěvky: 3496
Registrován: 15 čer 2008, 12:12
Bydliště: u pár dubic

Příspěvek od Pája 19 »

To je návod White, co?
Oct asv 2000, DieselPower
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Když jsem byl s autem v Dánsku na výstavě parchanti si tam sedali jako by to bylo nějaký promo pro veřejnost když jsem ho vytáhnul ven docela blbě na mě místní koukali časem jsem pochopil proč....

Ovšem žiju ve výchově co nejni tvoje na to nesahej...
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
WHITE-CZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 365
Registrován: 07 zář 2012, 15:52
Bydliště: Hodonínsko

Příspěvek od WHITE-CZ »

To teda je návod (LOL) (LOL)
BMW X5 E53 3.0D 135KW
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Tak jestli víš proč tě fotr třískal tak seš asi blbej ne ??
WHITE-CZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 365
Registrován: 07 zář 2012, 15:52
Bydliště: Hodonínsko

Příspěvek od WHITE-CZ »

Jsou fotrové co neumí namlátit nikomu hubu ale vlastním dětem dávají čočku každý den.
BMW X5 E53 3.0D 135KW
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“