Pračka nejde otevřít

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

DavDav
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2017, 20:19
Bydliště: Blansko

Příspěvek od DavDav »

Zdar jak sviňa,
řeším doma podobný problém. Jenom teda, bohužel, bojím se že caplíkem to asi nebude, protože v těch dveřích je pěkně cítit, jak klape, když se za ně zabere. Napadlo mě, jestli se tam nemohl zalomit, ale to asi ne, to nevím jak by se stalo a hlavně by se to pak naopak otevíralo snadno, ne?
Páčidlem ani ničím takovým do toho nechci vrtat, je to tady ta pračka http://nejpracky.cz/pracka-lg-f-74a8qds-recenze/ a je okolo těch dveří pěkně zdobená, to by mě stará zabila, kdybych to zrušil páčením. Jenomže jinej způsob mě nenapadá, leda zavolat na servis a vysolit za to pěkných pár korun, ikdyž to může být hovadina. Nemá někdo z vás nápad, jak to otevřít jemně?
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

rozdělat celý obal a zboku pak odjistit
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
Rolan
Přispěvovatel
Příspěvky: 508
Registrován: 29 zář 2010, 23:18
Bydliště: Odolena Voda

Příspěvek od Rolan »

Možná by stačilo sundat jenom horní víko.
TomassoJed
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 17 bře 2017, 15:26

Příspěvek od TomassoJed »

Tak se mi to stalo taky, po chvili googleni jsem se chtel take zeptat zdejsi komunity, ale narazil jsem na clanek https://www.arecenze.cz/recenze-pracek/ ... ka-pracky/ a jel hezky podle jejich rad, sice mi zadna nepomohla, ale aspon jsem zase po dobe procistil filtry od bordelu :D Nakonec jsem volal do servisu a pan mi hned po tom co se zeptal na typ pracky poradil, ze jestli neni nejaka specialni pojistka proti otevreni dveri a ani nemusel prijet. Je to nova pracka a vubec jsme o ni nevedeli, takze bych nejdriv dobre prosel navod nez volat draheho opravare nebo si znicit pracku. Zduř
DavDav
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2017, 20:19
Bydliště: Blansko

Příspěvek od DavDav »

TomassoJed píše:Tak se mi to stalo taky, po chvili googleni jsem se chtel take zeptat zdejsi komunity, ale narazil jsem na clanek https://www.arecenze.cz/recenze-pracek/ ... ka-pracky/ a jel hezky podle jejich rad, sice mi zadna nepomohla, ale aspon jsem zase po dobe procistil filtry od bordelu :D Nakonec jsem volal do servisu a pan mi hned po tom co se zeptal na typ pracky poradil, ze jestli neni nejaka specialni pojistka proti otevreni dveri a ani nemusel prijet. Je to nova pracka a vubec jsme o ni nevedeli, takze bych nejdriv dobre prosel navod nez volat draheho opravare nebo si znicit pracku. Zduř
Hele, článek zajímavej ;) Pomohl by mi, kdybych na něj narazil dřív, každopádně díky za tip. Ale některým věcem jsem tam po přečtení nerozuměl, pomohlo mi, že jsem si to dal do kontextu s tímhle, některý věci bych asi potřeboval trochu polopaticky vysvětlit a tam mi přišly složité. Jestli máš na ten článek nějakou vazbu, tak nad tím zapřemýšlej ;) Jinak, u mě nebyl problém v pojistce, prostě se u dvířek ten zobáček (z umělé hmoty -_-) zalomil a zapříčil tak, že to nešlo ani ven, ani dovnitř... nakonec jsem fakt musel kryt sundat a trochu se v tom pošťourat.
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Pokud věříš stránkám na kterých doporučují whirpool, tak ti není pomoci.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“