Politicka situace ve svete

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

No a hned se to čte lépe ;) ;) to že si ale lidé zaviděli to bylo v každe době a věku socík nesocík a zavidí si němci švýcaři rakušani amíci rusové ......... a v každe době a režimu to bude.

ještě v roce 2000 se dalo havarovat stejně oskoušeno osobně pojistka potom a RZ dokonce z jiného vozu (tento vůbec nebyl registrován) .

Ještě dnes jezdí po silnicích kamiony (sice ne robury) ve stejných stavech a za volantem jsou podobní mladí kluci jen tedy dnes už to řešit nelze. No ale to je spíše informacemi on line systémem a internetem.

Soudržnost je totéž díky internetu dnes lidé udávají "pomyslně více anonymně" než tenkrát.

No ale kvůli tomuto nemá cenu valit zbytečné slohovky je to vše od pradávna a bude to do dlouhé budoucnosti.


Spíše zauvažovat jak to jako obyčejní občané dokázat změnit chceme li vůbec? Možná ano možná ne. Já osobně třeba za všechny ty roky práce starání o rodinu jsem mimo voleb nepřišel na jedinou možnost jak něco měnit.

Jelikož takhle po sobě halekat je nepřínosné a je to jako žvásty v hospůdce který nikam nevedou kromě cesty k pár fackám
;) ;)
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Osobně bych vše neshrnul tím, že je to normální. Můj největší kamarád je milionář a není žádný problém, jsme rovnoprávní ve všem, co spolu podnikáme. A že on si může koupit mnohokrát tolik než já? No a co? Má s tím vlastně jen starosti .. Správný názor je podle mne ten, že pokud to není dědictví, /jako v tomto případě/, měl by dotyčný závistivec spíš uvažovat o tom, proč tomu tak je, že je chudší. Tohle bylo i kdysi, byly 2 názory, pokud člověk dostává výplatu /tehdy od státu/, nemůže to být tajné a měly by se platy zveřejnit..Druhý názor byl , že do vlastního platu nikomu nic není..Ale tento problém samozřejmě narazí na to, že lidé neunesou, když kolega má víc než on. A to i přesto, že má třeba více pohotovostí a přesčasových hodin..Tento problém právě ukazuje lidskou kvalitu okolo nás , která byla ještě šlechtěna 40 let , a kazí lidské vztahy úplně zbytečně..Člověka nasere, když povaleč na podpoře řekne, TY BUĎ ZTICHA, TY MÁŠ.. Můj kámoš nemůže říci nic, protože má velkou chybu, je bohatý..Anebo mě řekne, ty se ale máš, děláš si ty svá AUTÍČKA.. :(
nepropadat panice...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

hansdob píše:... jsem mimo voleb nepřišel na jedinou možnost jak něco měnit.
Mohl by jsi mi říct, o které volby se jedná? Já si nějjak nedovedu vybavit nějaké, kde by se opravdu projevila většinová vůle voličů :( ... a nikoli stranicky výhodný komplot s trafičkami...
jericho-3 píše:Osobně bych vše neshrnul tím, že je to normální. (
Ok, použij slovo obvyklé... :D
jericho-3 píše:... Druhý názor byl , že do vlastního platu nikomu nic není..Ale tento problém samozřejmě narazí na to, že lidé neunesou, když kolega má víc než on. A to i přesto, že má třeba více pohotovostí a přesčasových hodin..Tento problém právě ukazuje lidskou kvalitu okolo nás , která byla ještě šlechtěna 40 let , (
To je zase co za hloupé kecy? Na trhu práce si určuješ, za kolik jsi ochoten jít dělat... Pokud to je míň, než si řekl tvůj kolega, je to tvoje věc... měl jsi si říct víc nebo jít jinam... nebo jít dělat sám na sebe.
Pokud nemáš na to udělat ani jedno z výše uvedeného, tak drž hubu... prostě kapitalismus 8)
GIV Variant TDi ???kW
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Je ti jasný že je to boj s větrným mlýnem :D
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Prave tema volbama nezmenim nic jen jsem z tech co alespon jdou. Priznavam ze nektere jsem nestihl. Ale proto jsem se ptal jak to zmenit
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
adbai
Přispěvovatel
Příspěvky: 769
Registrován: 04 říj 2008, 08:42
Bydliště: kolonie EU

Příspěvek od adbai »

jeden státní představitel pravil,změna demokraticky nebo AK58 (rofl)
seat 2.0 tdi
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Slavkove, nevím proč se rozčiluješ, mluvil jsem o situaci, kdy byli všichni zaměstnanci ve státních službách , což bylo v minulosti a soudruzi dělníci projevili přání zveřejnit výplaty všech zaměstnanců podniku. A vznikly tyto názory, samozřejmě byla 80- sátá léta takže lidé byli odvážnější , ale samozřejmě se nic nezměnilo, možná proto, že část soudruhů s funkcemi /šef odborářů , šéf komunistů v podniku a borec pro zvláštní úkoly/, měli osobní platy, mimo platební tabulky.
Ale i dnes by měly platy státních zaměstnaců být uveřejněny na internetu. Protože pokud jsou oficiální a zákonné , nejde o nic nebo ano? A možná by dělníci -odboráři měli také vědět, kolik berou jejich bossové z odborů , protože je oni platí. V soukromé firmě je do toho každému prdlajs. Hlavně by byly zajímavé platby pro" živnostníky" přisáté u kámošů ve vládních-státních službách..To jsou ty vejvary do očí bijící a také kvalita těchto státních " pomocníků ".má velké charakterové chyby.... :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

"sátá" si Ty Jerichu (LOL) píše se 80-tá (rofl)
asi ti někdo háže klacky pod nohy když neumíš česky (noteeth)
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

kdyby mohly volby něco změnit tak by je dávno zrušili ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A6TDI píše:"sátá" si Ty Jerichu (LOL) píše se 80-tá (rofl)
asi ti někdo háže klacky pod nohy když neumíš česky (noteeth)
Vtip je v tom, že ti z osmdesátých let dnes vedou stát a principy jsou pořád stejné. A když žiješ 25 le za svoje bez dotací od zaměstnavatele nebo státu o babičce nemluvě, téma výplaty neřešíš..Máš, nemáš, dělej co umíš, jsi dospělý anebo sračka, která fňuká a mává prapory...Já nefňukám a mezi dav nechodím, jak v 18, tak v 60 ti letech..Proto nás tak sebranka nahoře nemá ráda...Máme je na háku, mě nějaký netáhlo nepřesvědčí, ani rudý udavač a gangster, který legálně podvádí a který dává svým lidem co nejméně a ti blbci jej ještě volí... :(
nepropadat panice...
adbai
Přispěvovatel
Příspěvky: 769
Registrován: 04 říj 2008, 08:42
Bydliště: kolonie EU

Příspěvek od adbai »

velice zajímavé pojetí demokracie v evropě,ještě že máme tu eu -je to jak za bolševika,a běda krok stranou (LOL) https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... enove.html
seat 2.0 tdi
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

1) ODKAZ
2)
V roce 2000 pouze 8 zemi sveta nemelo Rothschildem vlastnenou centralni banku.
1.Afghanistan
2.Iraq
3.Sudan
4.Libya
5.Cuba
6.North Korea
7.Iran
8.Syria
Zbytek si jiste ctenar doplni sam svym soukromym domacim studiem.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Ani to sem necpi ,ostaní jim to putna a jedinej kdo na to reaguje je debil jelito
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Také těch 8 zemí je na nejvyšší úrovni kvality života a jejich obyvatelům je co závidět... :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Tak ty žieš asi zhruba stejně :D Proto ti řikám , zalez do díry a neotravuj :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“