Jericho a jeho genialita

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
kotelnik
Přispěvovatel
Příspěvky: 554
Registrován: 24 říj 2010, 18:15

Příspěvek od kotelnik »

jericho-3 píše:Kotelník sdělil, že je straníkem třešniček a byl i v pravé KSč. Je mi to fuk, a vůbec bych to neřešil. A vždy obhajoval vše co se tehdy stalo nestalo, a jeho slova, že se zavraždilo a umučilo vlastně jen pár procent obyvatel , tak o co jde, nezapomenu. A ty osobně jsi nikdy na téma umučených a zavražděných spoluobčanů ani nereagoval, což je samozřejmě tvoje věc..A také nejde pominout, že vaše příspěvky člověka ani nevedly k zamyšlení, popřípadě jej nijak nepoučily. což taky o něčem vypovídá..Takže v podstatě stojíte v pozicích , s kterými já nesouhlasím , což je nasnadě. A zdejší téma týkající se mé osoby je vaše práce..Tak se nedivte, že poté zabřednete tam, kam jste původně nechtěli, měli jste úmysl uplně jiný, bohužel neumíte překročit svůj stín.. :(
Teda jericho nevěřím tomu, že za pár dní klesneš a staneš se takovou sračkou. Ty tady lžeš víc jak Babiš v kauze Čapí hnízdo. Naučil ses používat stbácko babišovsky metody, které jiným vyčítáš a sám je teď používáš. To jsi teda hluboko klesl. Strácíš úroveň solidního diskutéra.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To jsou mi převraty, najednou jsem solidní diskutér, ještě nedávno jsem byl....mám to vše jmenovat? Jo, když se uráží a napadá někdo jiný, je to prdel, ale jakmile se to dotkne sebe samého , je oheň na střeše..Připomínáš mi toho komouše, co nekompromisně znárodňoval a vyhazoval z práce, ale když si jeho soudruzi přišli pro jeho krávu, napadl je , ale jelikož byl z jejich houfu, tak ho nezavřeli, tak alespoň demonstrativně vzal rudou bumážku, dal jí na špalek a přesekl ji sekyrou...A co se týče Babiše, vaši soukmenovci hromadně přeskočili k němu a k Okamurovi, protože lež a faleš mají v genech, a třešničky už jsou z blahobytu přežrané a unavené ..Ale pokud zdaní Babiš to, co požadují rudí, co se vrátilo postiženým rudé loupeže po roce 1948, tak se možná vrátí, protože třešničky v nich zase probudí jejich mrzké sklony kvůli kterým se stali komunisty...Takže příště nefabuluj, nepomlouvej a můžeš klidně klábosit o nesmrtelnosti chrousta... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
blacklight
Přispěvovatel
Příspěvky: 381
Registrován: 14 říj 2011, 12:55

Příspěvek od blacklight »

petrn píše:
jericho-3 píše:Samozřejmě tohle nemá dvouhmotu, ale citlivé spojky u koncernu by dlouho nevydržely..O ostatním nemluvě...A šikovný zedník měl předtím benzinovou Lancii,kterou také trápil s vlekem..Proč asi přešel na Fiata? Že by byl tak blbej? Těžko, je to pragmatik... :)
Tak jestli JTD nemá dvouhmotu tak ty dva fiaty co sem teď dělal jsou asi exoti když jim odešla dvouhmota kterou podle tebe nemají. (LOL)
Jak která auta.
- Marea 1.9JTD 77kW (205nM) má myslím jednohmotu
- Lybra 1.9JTD 77kW (250nM) má na 100% dvouhmotu

Myslím že se to liší v kroutícím momentu. A provedení auta.
Octavia 1.9 TDI
Golf 2.0 TDI
EX: Lancia Lybra SW 1.9 JTD, Lancia Thesis 3,2 V6, LPG Opel Meriva LPG
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Pokud opravdu jeho auto dvouhmotu má, já mu spojku ještě nedělal, tak mi vysvětli blacklighte, jak je možné, že jeho Fiat, který má okolo 300000 km a je to ojetina, tahle dvouhmota vydržela ty nejpřetržité jízdy s vlekem ,přeloženým na maximum, kdy nejdřív zničil velké silentbloky zadní nápravy , poté téměř zničil vlek a dvouhmota včetně spojky pořád drží..Pokud to opravdu dvouhmotu má, tak by jeji kvalitu měli opajcovat v koncernu, popřípadě přeplatit výrobce, který jí vyrábí pro Fiat.. :)
P.S. A to není jen to, trvanlivost agregátů Fiat co se týče dieselů je jen koncernovým snem..Bohužel..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
blacklight
Přispěvovatel
Příspěvky: 381
Registrován: 14 říj 2011, 12:55

Příspěvek od blacklight »

Vysvětlit Ti to nedokážu - já jsem spokojen, že je to tak, a že to funguje :-)

Moje Lybra má místo 77kW tak 95kW, najeto 265k a spojka s dvouhmotou jsou původní. Všechna elektrika funguje, klima je stále těsná a jednou za dva roky se doplní. Lepší auto na poměr náklady/užitek už možná nikdy mít nebudu.

Akorát je pro mě trochu ztráta času o tom někoho přesvědčovat. Za 30tis. dnes koupím pěknou Lybru nebo shnilého polomrtvého Golfa s milionem závad.

Jednoho takového Golfa prodával známý a lidi mu trhali ruce... protože rozumíš - když mladý borec v hospodě řekne že má Lybru, tak to nikdo nezná a on je ztracen. Ale VW Golf - to je jiná, to je prostě extra třída, držák, nesmrtelné auto s machr indexem. Normálně jsem koukal, kolik udělá "jméno auta" - mladí kluci a holky stáli frontu, aby se na ten vrak mohli podívat a dát zálohu.

Ono záleží na tom, jaký je požadavek kupujícího. Jestli ti mladí mají auto jen na víkend a zadání je "musím být borec" tak ten Golf je naprosto v pořádku. Pokud zadání pro nákup auta zní "musí to být nesmrtelné" tak se pak člověk neřeší kdo to vyrobil, že je to škaredé a že to nemá machr index.

Ze stejného důvodu chápu, že si majitel firmy, která točí miliony nechce koupit Dacii Logan a taky, že 72 letý důchodce radši koupí nový malý Chevrolet než starší BMW 750iL.

Pro mě žádný problém :-) Seru na to :-)
Octavia 1.9 TDI
Golf 2.0 TDI
EX: Lancia Lybra SW 1.9 JTD, Lancia Thesis 3,2 V6, LPG Opel Meriva LPG
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já tohle plně chápu a tvrdím, že by mne ani nenapadlo vyvyšovat něco jen kvůli tomu, odkud auto pochází..Ale kurva jak to, že zrovna majitelé těchto vozů nepotřebují moc oprav na rozdíl od koncernových skvostů, mě zavolá můj synovec, majitel Audi a mám po náladě, co zase bude za problém..Poslední zákazka od sousedů s Fiaty- utržené zrcátko, výměna rozvodů, často oprava zadních brzd-přibrzďování, výměna tlumiče , kuláku apod. kraviny..A proto taky jej mám a čím déle jej mám, tím více tuto volbu považuji za správnou..A po nemístné otázce, tohle auto je tvoje? S tím nasírám majitele jiných preferovaných vozů, když jim řeknu, že na rozdíl od jejich sráče mám pořádné auto.... :)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Je to úplně jednoduchá tržní ekonomie .. čemu pořád nerozumíš.
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

V souladu se svym ocekavanim cinim a cituji Jericha abych mohl reagovat a nedopoustel se zbytecneho offtopicu:
jericho-3 píše:Foreste, direktivy poslouchalo i gestapo, STB a popravčí čety..Člověk to zní HRDĚ, ale nesmí to být jen opice , která žere banány, ber kde ber... :)
Neboj, zlocinu se nedopousti. Nedopousti se dokonce ani takovych spatnosti, jakych se zajiste byl nucen ucastnit tvuj otec.

Na to, abys mohl jine soudit, musis byt pripraven celit tomu, abys byl souzen! A tebe odsoudit je velice, ale extremne lehke. Jsi pokrytec, ktery pohrda "rudym", ve kterem a diky kteremu vyrostl.
jericho-3 píše:Mě můžou všichni vykouřit a měl jsem to celý život, největší svoboda člověka je v tom, když od nikoho nic nechce a není na nikom závislý.. :)
Ano, diky svemu "rudemu puvodu" jsi byl vice tolerovan, nezli ostatni, kteri se museli takovych, jako byl tvuj otec byli vlivem okolnosti obavat.
jericho-3 píše:...nevolím idioty...
To je mozna pravda. Volis neco horsiho: volis Kalouska.


Tvuj radoby pohodly zivot plyne z toho, ze nemas zadne ambice, tebou podavane "spokojim se s malem" je jenom lenost, pohodli, pripravenost spokojit se s malem a delat z toho jeste prednost a pokusy povysovat se tim nad ostatni.

Se svym puvodem jsi mel moznost vystudovat, byt neco, neco dokazat, neco zmenit, lidem opravdu pomoci - ty ses zjevne (dle toho vseho, co tupostupem casu pises) flakal a sel cestou nejmensiho odporu. Na tvuj pristup mame v nasem rodnem jazyce presne oznaceni: znouzectnost, ruku v ruce s pokrytectvim.

Nezli zase zacnes kritizovat vsechny kolem, uvedom si sebekriticky, ze (soude dle toho, co tu sam o sobe pises) ty ani v nejmensim nejsi clovek, ktery by mel pomyslne moralni pravo "hazet kamenem"!

...ani ja jim nejsem, ale pravdou je, ze uz me nebavi a unavuje neustale cist tvoje nadavky, invektivy a soudy na ostatni a to vse v kontrastu s tim, co o sobe pises a jak se prezentujes.

Libor moc dobre vedel proc toto tema zalozil. Zel, nema jiz cas se ti venovat protoze bojuje se systemem (hrde, drsne a s vyvinutim nemaleho usili ... omlouvam se, konkretni byt nemohu) ... ktery jsi ty schopen tak maximalne jen kritizovat v ramci svych slintu protoze jdes cestou nejmensiho odporu. Vzdyt ty nemas ani koule na to, abys nam rekl, kde ze je ta priroda bez zvirat apod. kde bydlis. Obavas se totiz vystoupit ze sve anonymity, jsi jen pes stekajici za plotem poskytujicim mu bezpeci.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Foreste, možná jsi sám o sobě přesvědčen, jak jsi úžasný jako "zlatá mládež" a tvůj argument o mém otci je toho důkazem. Děláš dojem /hlavně sám sobě/, jaký úžas vzbudilo už tvoje narození, ale přes všechnu parádu, blahobyt a drahá auta s deseti turby JSI JEN BURAN..Je jich okolo nás mnoho, schovaných za máminu sukýnku a otcova konta, ale už jsou ohraní, děvčata už jen tak nechytneš na novou kraksnu, chtějí někoho, kdo není v lebce prázdný a dutý... :)
Tak si onanuj a nepleť se mezi dospělé jedince..
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Možná máš pravdu a teď nějakou sebekritiku, ty jsi co?? Pan dokonalý??
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já jsem úplně ten nejhorší, sebestředný lhář, který si nevidí do huby a pořád něco mele. Pořád se nemohu zařadit mezi ty skvělé, zodpovědné a charakterní čehůny, kteří svou moudrostí převyšují vše v Evropě, a proto jim všichni házejí klacky pod nohy , okrádají je a v podstatě jim všichni jen závidí..Hlavně jejich moudrého prezidenta a bojovníka proti korupci , neohroženého miliardáře, dnešního premiéra, který se pořád musí bránit před závistivci , kteří touží po jeho penězích, které má přípraveny pro své spolubčany a plánuje do budoucna ze svého financovat nové starobince, hospice a dětské domovy, kterých je takový nedostatek ,pro své voliče...Jeho bohatství, kdy korunu po korunce šetřil a díky svému vrozenému fištronu vynikl mezi bílými límečky a jednoduchými finančními operacemi ty ubožáky převezl a naplnil naše banky,které díky tomu tak dobře prosperují...Stačí ? :D
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

jericho-3 píše:Foreste, možná jsi sám o sobě přesvědčen, jak jsi úžasný jako "zlatá mládež" a tvůj argument o mém otci je toho důkazem. Děláš dojem /hlavně sám sobě/, jaký úžas vzbudilo už tvoje narození, ale přes všechnu parádu, blahobyt a drahá auta s deseti turby JSI JEN BURAN..Je jich okolo nás mnoho, schovaných za máminu sukýnku a otcova konta, ale už jsou ohraní, děvčata už jen tak nechytneš na novou kraksnu, chtějí někoho, kdo není v lebce prázdný a dutý... :)
Tak si onanuj a nepleť se mezi dospělé jedince..
Toto naprosto dokonale vyjadruje, ze jenom meles. Ze nectes poradne a paklize ctes, tak ignorujes nebo si nepamatujes, mozna skleroza, za nemoc clovek nemuze ale obavam se, ze jsi jen Liborem zde zmineny mlejnek. Prostym faktem je moje zminka o me pritelkyni, na kterou jsi sam reagoval - zel, v tvem nejspis vyhulenem a vychlastanem mozku (treba ti krivdim, treba je to jen demence nebo skleroza) se tato informace neuchytila a tak nemas sebemensi problem mlit o nejakem baleni a onanii. Jasny dukaz toho, ze jsi proste omezenec. Neustale "zvracis" dokola furt to same a cekas kdo se chytne a ty mas o zabavu postarano. Takze si tu zvracej stale ty svoje nesmysy dokola, verim, ze nemas problem o me tvrdit, ze jsem treba gay :cool:

Ja a buran? Ver nebo ne, ale timto tvrzenim by jsi me potesil. Skoda jen, ze je to v navaznosti na predchozi, ktere potvrzuje absenci zdraveho usudku a realne kritiky.
Co bych totiz opravdu nerad, tak to, aby se ze me stal "Prazak", protoze vetsina lidi, kteri se prestehovali do Prahy tak se zmenilo, bohuzel k horsimu. Ztratili totiz to "buranstvi", ktere z nich delalo cloveka, ktery se nestara jen o sebe, nevaha prilozit ruku k dilu, neni lhostejny k osudum jemu blizkych a znamych a stala se z nich "individualita".
jericho-3 píše:Já jsem úplně ten nejhorší, sebestředný lhář, který si nevidí do huby a pořád něco mele.
Neverim, ze by to bylo az tak hrozny ... ale jako na zacatek myslim dobry. Jo, a tu omacku, za jejiz pomoci se snazis zmenit smer diskuze, tu si nech od cesty, to je klasicky, vsem znamy kolovratek v tvem podani.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Opet dalsi perly z Jerichova pera hodna tohoto tematu:
jericho-3 píše:Tahle česká ubohost posuzovat lidi ne podle toho jací sami jsou, ale podle původu, náboženství a majetku je právě ten hlavní důvod, co jsme my čehůni zač.
Forest píše: Dle slov jemu blizkych je to netahlo a udajne stejne netahlo jako jeho otec.
... posuzuji podle toho jaky je. A narozdil od te tve holcicky, on mel dostatek sanci na to, aby se zmenil. Namisto toho hleda jen zpusob, kde se nejlip zasit na teplym, co nejvice placenym mistecku. Vzdy jsem si myslel, ze temito netahly s VS opovrhujes.
jericho-3 píše:... vymazlený spratek...
Myslel jsi rozmazleny, vid? ...nauc se alespon cesky kdyz neumis ostatni reci abys mohl emigrovat do krajin pro ktere tvoje srdicko tluce...ty, Cehune :cool:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Koukám forest převzal žezlo oponenta, konečně bude sranda a nebudu muset datlovat (noteeth)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Koukám forest převzal žezlo oponenta, konečně bude sranda a nebudu muset datlovat (noteeth)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“