Vyčtení EEPROM

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

vicxik
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2015, 18:45

Příspěvek od vicxik »

2115 mBar ve 4000ot jako origo. Změna v mapě žádná není, soubory jsou téměř stejné.
Až na konci, kde mapy už stejně nejsou.... viz výše
blonn
Aktivista
Příspěvky: 1135
Registrován: 01 dub 2009, 19:08
Bydliště: Praha

Příspěvek od blonn »

(LOL) (noteeth)
GIV 1,9TDI 74kw AXR/var, EGR OFF, MAF OFF 110KW 150PS 330NM, JEDN.+HDS
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

vicxik píše:galletem
Tvůj problém je zcela jednoduše vysvětlitelný. Čteš to z jednotky, ve které běží program a ten program si klidně při každém zapnutí jednotky hrabe do vnitřních pamětí. Některé jednotky více, některé méně. Některé jednotky mají ve flash dokonce emulovanou eeprom. A jsou jednotky, které mají konfigurační eeprom i paměť programu už přímo v sobě. Takže otevřeš jednotku, tam procesor + pár budičů, konektor a víc nic...
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
macan371538
Přispěvovatel
Příspěvky: 157
Registrován: 22 led 2014, 16:38

Příspěvek od macan371538 »

S tím ti tady nikdo neporadí, každýho to stálo xxxxxx hodin čtení, hledání a zkoušení a jen tak ti to neprozradí, kort ty který to mají jako hlavní příjem... Ještě ti poradím na Checksum forum ani nelez, jsou tam jen DEMENTI jako třeba uživatel DIGITAL-DELETED a.k.a BRAIN-DELETED, který ti taky nic neřeknou ale ke všemu se ti vysmějou a pořádně tě zdrbou (vím o čem mluvím) (noteeth) (LOL) Zkus třeba napsat na: http://www.ecuedit.com/ nebo http://www.digital-kaos.co.uk / http://garageforum.org/ Na zahraničních fórech jsou lidi sdílnější. (crazy) :?
Golf IV, 1.9tdi ATD, MAFF off, KAT off, EGR off, TSA 180 @1.55bar, HDS57, Launch Controll, Popcorn Limiter, 204 hp 405Nm, Soft by ME :*
stanomx
Přispěvovatel
Příspěvky: 735
Registrován: 09 úno 2015, 20:04

Příspěvek od stanomx »

jj ten checksum je trieda, neviem načo sa to vola forum keď nechcu prezradiť ani ktora poistka je od RJ. Aspoň keby nepísali, alebo rovno napísali daj love a poradím (LOL)
vicxik
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2015, 18:45

Příspěvek od vicxik »

Znám to tam, čtu tam každou chvíli, vím jak se tam chovají :roll:
dreizig5
Aktivista
Příspěvky: 1760
Registrován: 01 kvě 2011, 13:56
Bydliště: Doma

Příspěvek od dreizig5 »

hoši,checksum je hodně dobrý forum,jen se tam neradí kde komu,a ani se nedivím.a digi-deleted má hodně velké znalosti a zkušenosti,asi by jste čuměli.jen se prostě na checksumu neřeší takové pičoviny jako tady,to tě hned setřou :D
macan371538
Přispěvovatel
Příspěvky: 157
Registrován: 22 led 2014, 16:38

Příspěvek od macan371538 »

Znalosti a zkušenosti třeba má, ale to neznamená že se bude chovat jako hulvát a každýho schazovat. Učenej z nebe nespadl a pokud k danýmu tématu nechce poradit, tak ať si mlčí a zůstává ve své "Intelektuální" nevědomosti. Toť vše. Jinak nebýt toho PAZNEHTA, tak bych se asi k ničemu nedokopal, jeho narážky mají jistý motivační potenciál (rofl) (LOL)
Golf IV, 1.9tdi ATD, MAFF off, KAT off, EGR off, TSA 180 @1.55bar, HDS57, Launch Controll, Popcorn Limiter, 204 hp 405Nm, Soft by ME :*
Diletant_a_Laik
Přispěvovatel
Příspěvky: 318
Registrován: 07 říj 2011, 10:16

Příspěvek od Diletant_a_Laik »

Hele mně DIGI docela dost pomoh, víceméně se sám vzdal kšeftu. Jen tam obecně nemaj rádi vychcánky a blbce. Když člověk projeví trošku intelektu a vlastní snahy, tak ti kluci poradí. Je tam mraky informací, když se trochu umí číst mezi řádky a dávat si jejich narážky do souvislostí
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

Na zahraničnych forach su ludia ktorí majú nasobne vacsie znalosti ako poniektorí tu na fore a nemaju problem debatovat o problematike :) poradit atd...

Mnohým z nich mozete dakovat pretoze bez nich by ste nemali cracknuty autocom/delphi, etku, esi a podobne softy ktore si mozete cudujsa svete zadarmo stiahnut :).

Tu na SK/CZ je to bohuzial tak ako to je...Zaplat a nepytaj sa! (Česť výnimkám). Ale karma je zdarma chlapi ;)
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

No je rozdiel sa o niecom zmysluplne bavit v ramci rozumnych mantinelov a je rozdiel iba plieskat nezmysly ako to tu byva. To su vacsinou dost draho ziskane rozumy (draho zaplatene chyby) ktore sa neposkytuju len tak. Pokial clovek vie o co ide a sformuluje relevantnu otazku, tak na nu dostane relevantnu odpoved resp. napomoc, voditko. Ale na drzovku sa spytat na vec o ktorej clovek nema ani celkom jasnu predstavu oco vlastne ide a caka ze niekto len tak z lasky k bliznemu vysipe co a ako, tak takto to proste nefunguje pani.
vicxik
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2015, 18:45

Příspěvek od vicxik »

Na drzovku? Zeptal jsem se slušně.
Moc dobře vím, že tam nemaj rádi vychcany, poněvadž nekteří
investovali stovky tisíc do vybavení, takže je chápu.
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

Ne že bych zde 2x očekával nějakou slušnost, ale moje vysvětlení tvého problému ti přijde nedostatečné?
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
vicxik
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2015, 18:45

Příspěvek od vicxik »

Děkuji, naprosto postačující.
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

No vidíš, že to jde. Rádo se stalo.

Zrovna toto nepovažuji za klíčové know-how mého bussinesu, tak proč neporadit. Až budeš potřebovat vědět, co který bit znamená, tak to už je úplně jiná story...
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“