golf4 axr vstriky al turbo arl

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

dneska sem byl na auto z letma kouknout co s tim asi tak je ...sundal sem trubku sani sahnu do vnitr a ma neskutecnej vakl asi 3 krat takovej nez kdyz sem ho tam daval :/ takze asi umrelo ... kazdopadne trubka mazani je pruchozi ... bez problemu ... jeste sem se chtel zeptat je mozny ze chciplo cerpadlo ? stava se to nebo bude spis ten saci kos ucpanej ?
statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

dneska sem mel na auto mechanika chtely sme zmerit tlak oleje... jelikoz turbo je uplne kantare odpojil sem sani podtlaku ... s tim ze to nadlabnu mechanik rika juknu na olej vytahl merku a ejhle v oleji kovovy supinky ... rovnou mi rekl at nestartuju aby to nenatahl motor ...rekl mi ze mam vypustit olej koupit novou mazaci trubku vycistit saci kos dat nove turbo a pak ze zmerime tlak
Uživatelský avatar
matesfox
Přispěvovatel
Příspěvky: 958
Registrován: 29 kvě 2014, 20:13

Příspěvek od matesfox »

statix12 píše:dneska sem mel na auto mechanika chtely sme zmerit tlak oleje... jelikoz turbo je uplne kantare odpojil sem sani podtlaku ... s tim ze to nadlabnu mechanik rika juknu na olej vytahl merku a ejhle v oleji kovovy supinky ... rovnou mi rekl at nestartuju aby to nenatahl motor ...rekl mi ze mam vypustit olej koupit novou mazaci trubku vycistit saci kos dat nove turbo a pak ze zmerime tlak
zjisti odkud ty šupinky jsou...
statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

mam takovej pocit ze budou z turba ... podle toho jak rychle lehlo .... a vakl uz je fakt fatal :) az mi prijde olej vypustim ten starej vymenitm turbo .... profouknu trubku mazani a snad bude vse ok ... motor ma normalni chod bez problemu ...jediny co tak slysim setrvak jak boucha
statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

tak vanu sem sandal a sejtko bylo trosku spinavy ale nic zavaznyho ... tak uz fakt nevim muze byt ko to cerpadlo ?
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

daj cerpadlo dole, skus, poobzeraj ci je vsetko ok. ak no, vycisti, zaloz,

vymen turbo za ine...daj novy olej, a testuj tlak oleja ;)
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

Kdo měnil trysky,,

Nevypadly mu záslepky z vahadel. :roll:
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

delal to automechanik .... tak snad to bude ok kazdopadne schodim dekl a podivam sem melo by to byt videt i bez rozebrani ? je mozny ze lehlo to cerpadlo ?
statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

jinak olej sem obednaval elf evolution 900did 5w30 jestly by nebylo lepsi treba vzit neco hustsiho
statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

dalsi postup skopl sem vyko ventilu juknul sem na ty vahadla ... vsechny zaslepky jsou na miste vacka jak nova... prisel stred na turbo tak to prohodim slozim pak se uvidi....
statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

kluci pls mam prosbu .... mechanik od znameho mi rikal o nejake kulicce s perkem jako tlakovej ventil nebo tak nemate nekdo foto jak to vypada kde to najdu a jak zjistim jestly je to funkcni diky
statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

cus tak sem sundal stare turbo dal nove vypistil sem olej schodil vanu ... vycistil saci kos vse skontroloval zaslepky vahadel atd ... namontoval sem novou trubku privodu oleje k turbu .... po nastartovani turbo opet houka uz se mi s tim nechtelo moc jet ... kazdopadne chtel bych si obednat z netu pridavnej budik na tlak oleje ... poradi mi nekdo jak ho v mk4 dopojit ... diky :)
statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

cerpadlo natlaci asi 1,1 baru .... oleje na volnobeh pri 90stupnich ...je to ok nikde sem nevycetl kolik by melo davat ...
statix12
Přispěvovatel
Příspěvky: 76
Registrován: 12 čer 2017, 23:38
Bydliště: teplice

Příspěvek od statix12 »

zdar olejovy cerpadlo tlaci na volnobeh bar ... pri 2 tisicich otackach asi 2,5 baru a nad 5 baru mi to nelezlo ... meril sem to na miste ne za jizdy ... kazdopadne turbo celkem houka v nizkejch otackach ... kdyz slapnu na knedlik a pustim tak houkne ... vule na turbu bych rekl v norme ... na jedny lopatce je sekanec ale nic velkeho
auto-point
Přispěvovatel
Příspěvky: 345
Registrován: 06 kvě 2010, 17:09

Příspěvek od auto-point »

pekny monolog, tlak oleje 2 bar\2OOO. Jinak kdo ti vyvažoval turbo, a proc mas na novem turbu sekanec (LOL)
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“