ford transit zere olej

Moderátoři: šulda, Moderátoři

oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Příspěvek od oregan »

oregan píše:
octaviask píše:
octaviask píše:nechcem byt zly prorok, ale asi pojde motor von ;) a vstreky rovno do mašiny.
zrejme táto ;)
tak motor pujde,musim to prekrouzkovat a necham zbrousit hlavu,komplet generalku motoru. Pujde vyndat motor i s prevodovkou kdyz rozdelam cely predek?Nemate nekdo schema rozboru motoru,abych vedel utahovaci momenty?Nemate nekdo primo dilenskou prirucku?Vin mou poslat neni problem.
tak jsem vyndal cely motor,rozdelal jsem ho,prekrouzkoval,byl praskly pist.Vstriky byly spatny,turbo bylo chyceny,hlavu jsem nechal udelat,zabrousil ventily,proste komplet generalku.

hodil jsem to zpatky do auta,zapojil vodu,elektriku a ted to dlouho toci,a nechce chytnout.Mam zapojeny kostry a napajeni a ted to ma tuhle zavadu:

priklad:

10x bych startoval,tak mi 8x jen starter cvakne,jako kdyby bylo malo napeti
2x starter toci,motorem tocim treba 10 vterin a pak teprve chytne.Ma pekny cisty zvuk,ale problem je v tom ze po cca 3 vterinach se rozsviti kontrolka dobijeni a jakmile se rozsviti tak se po cca 2vtericnach zacne motor houpat a chcipne

kdyz ho vytocim tak chcipne taky

pise to tyto zavady:

P2265 - 64 obvod sensor vody obsazene v palivu neverohodny signal

p0623-00 ridici obvod generatoru kontrolka


elektrika je komplet zapojena,nemate nekdo prosim napad? Zkousel jsem predelat kostru na prevodovku a na starter jde plus od baterky a pak jde na altik,taky jsem to predelaval.Uz fakt nevim co stim
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Takze som sa trafil :) Rozkolise sa koli dobuijaniu, ale ked to len cvaka, tak stater, alebo silove vedenie. Nieco si prehliadol, alebo nedotiahol.
jouda1
Přispěvovatel
Příspěvky: 396
Registrován: 11 lis 2010, 19:07
Bydliště: telc

Příspěvek od jouda1 »

ahoj,praskl ti pist a valec byl v poradku?bych se divil,praskne ti zase bo jsou tam nizky pisty euro 4.
ex octa turbo2260,race520,12MM,koler,brzdy rs,organika a vr6,xenony,6speed, ex passat 74kw,hybrid va+vb,vstriky al,nyni ford transit sport van 96kw,turbo z 3.2,vstriky z 2,4,cca200ps
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Preco by neboli. Praskne na vrchu a steny neposkodi. Bezne sa to stava ak kape vstrek.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Spravíš dobíjení a motor samozřejmě musíš zaběhnout, proto tak dlouho točíš, než to chytne/pokud jsou rozvody v pořádku/, takže musíš mít trpělivost , která se zkracuje nejlépe delší cestou , aby si kroužky našly své místo a komprese naběhla..Je to jako po operaci, po které nastává rekonvalescence... :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Ford“