Norma

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Norma

Příspěvek od JozefC »

Ahoj. Vie mi niekto poradit, aka ma byt vyska vypinacov, zásuviek a protipoziarnych naterov podla, resp obkladu podla normy v dileni? Ake krytie ip ? Rozmyslam natiahnut novy rozvod do list a chcem to mat na 100%. Rozvod vzduchu by mal byt jedno, ak dobre viem. Ak nie, tak poprosim aj ten. Dik.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Máš můj nezřízený obdiv, v dnešní době fízlování , které se bude ještě zvyšovat, je to velká odvaha.Já mám černou dílnu a vyřešil jsem např. vypínače tím, že mám rozvedeny pouze zásuvky a vypínače mám na roztrojkách a rozdvojkách nastrčené v zásuvkách, což má výhodu v plynulé změně kdykoliv i jakkoliv..Mnoho štěstí .. :)
nepropadat panice...
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Ono ja som v tomto trosku pedant viac ako treba :) Ja mam hasicaky, elektroprislusenstvo, zdvihak,kompresor... vsetko s revíziou a platnymi papiermi pre seba. Nepustim auto do dielne , kym nedam sacky a potah na sedaky a volant + papier na podlahu pod nohy. Choroba z povolania, asi mi je.. :)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Tak to má být . Kdo by chtěl být v nějakem chlívě ?
Nechat si spadnout auto, nebo uhořet ??
Jen vůl :roll:
Bohužel do chlíva nás neustále tlačí.
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Mas pravdu, ale vo vacsine je to o pristupe mechanika. Kupit nejaky drziak na papier, novu metlu, alebo regal, to nie je palka. Ale vacsina co poznam sa podkne na vyhodenych ramenach, smykne koli oljei na podlahe,.... Chyba ludom kultura a riadne. Aspon keby zametali ach... :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“