Jak daleko s timto...

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Golf4RL
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 27 říj 2017, 01:39

Příspěvek od Golf4RL »

OndraGTD píše:co znamena za levno. hlava zexel? trysky firds? turbo no name made in poland? atd?
Bosch 11mm, RACE 520, Garrett... Neberu to od blbců.
Golf4RL
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 27 říj 2017, 01:39

Příspěvek od Golf4RL »

marena tdi píše:
Golf4RL píše:Rikam... Ja proste hlavne mam lidi, kteri mi ty dily dohodi strasne levne, turbo, cooler, vstriky... A ja znamy koupil ARL... Dvě trysky KO, spojka KO, převodovka KO... Spatne zkusenosti proste s tim. Ale jinak vas chapu, ale kdyz uz to mam a mam ty dily za pakatel, tak do toho pujdu s rotačkou.
A proč tady treba nenapíšeš ze kamarád koupil nejakou vyžitou ARL mrdku nejlevnější na internetu . Po nějakém zoufalci který neví co je to normalni servis. No a on ma teď černého petra a musi dráze opravovat . Jezdi k nám na servis ARL s najetými vice jak 400 tkm a to auto je v normálním stavu . Vše je jen o tom jak se o to staráš .
Ja to ARL ale nijak nepomlouvam, jen proste se toho celkem bojim. Kamos to koupil, a to je to nejhorsi, od mechanika, ale ocividne to byl asi hodne radoby mechanik. Když už tu rotačku mam doma a vim, ze prodej by se mi ani neoplatil a mam k dispozici dily za peknou cenu, tak proč toho zase nevyuzit.
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

standa123 píše:
b707 píše:ty díly stoji dneska na přestavbu par kaček
jo?? i komplet prestavba na 6q?? (noteeth)


tu jsem dělal letos vč nové spojky a nového original oleje stalo to kolem 30tis... zas to tak drahé není
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od marena tdi »

Jedná věc je shánět něco pro sebe za nakupky , počítat pouze projete palivo a delat to s radostí . Tím pádem pro zákazníka za 30 vse nove je nereálné . Kompletní přestavbový set s dobrou skříní a klouby a starterem, 3 litry originálního oleje 1 litr za 1050 kc , originální spojkova sada treba sachs cca 18 500 kc . Kapalina , čistič atd atd........
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“