Renovace Malucha

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

kadlos
Přispěvovatel
Příspěvky: 110
Registrován: 08 led 2009, 16:43
Bydliště: teplice

Renovace Malucha

Příspěvek od kadlos »

Zdravim panove,vcera jsem si poridil Malucha bez papiru za par kacek.Ma to cenu renovovat?Je to rok 87 je v celkem prijatelnem stavu,ma to derave prahy a dalších par direk :) Co jsem kokal po netu plecharina je za par korun a praci si udelam sam.Rikam si je to uz veteran a moc jich není tak by byla skoda ho nechat zreznout,co vy na to?Jo a da se to ještě postavit na veteranske znacky kdys je odhlasen?Dekuji za odpovedi :D
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Ja by som.do.toho.nesiel.myslim si.ze skoda penazi a.casu.z.toho pekny veteran co by mal.hodnotu a vyzeral nikdy nebude ale.moj nazor.
BMW 330 ix
kadlos
Přispěvovatel
Příspěvky: 110
Registrován: 08 led 2009, 16:43
Bydliště: teplice

Příspěvek od kadlos »

Nevim ale co koukam po netu tak jich uz je malo,to bude podobne jak z Trabantama taky se uz malo vidi a pomalu jejich cena stoupa
burton.b22

Příspěvek od burton.b22 »

Mám doma spoustu náhradních dílu i nových kdyby bylo něco potřeba. Také mám použitelné doklady i s číslem karoserie. Můžu i s čímkoliv poradit otec jich měl stovky.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Měla jej moje žena a já ho opravoval i karosářsky a byla to pěkná dřina, bohužel ne nadlouho... Ale pokud je v dobrém stavu, neváhej, je s tím prdel jezdit, dlouho jsem s tím jezdil do práce nebo po celé republice, dogu za sebou, manželku vedle sebe..A udržoval jsem starému pánovi Maluchu vodníka, kterých moc nebylo, auto krásně topilo , bohužel stejně jako U Fiata 500 byl člověk v depresi, když předjížděl kamion nebo autobus a vedle sebe v okně viděl to ohromné kolo..Jeho doba ještě přijde... :)
nepropadat panice...
astra-11
Přispěvovatel
Příspěvky: 276
Registrován: 20 led 2012, 20:52
Bydliště: Pha

Příspěvek od astra-11 »

Taky jsme to měli doma:) nedalo se mačkat spojky s brzdou zároveň (málo místa ☺) jinak docela kundolap, doklady netřeba, jako 30tilety to jde dát na veterány ( teda pokud bude v původním stavu)
Cus
kadlos
Přispěvovatel
Příspěvky: 110
Registrován: 08 led 2009, 16:43
Bydliště: teplice

Příspěvek od kadlos »

jo je v puvodnim stavu bude se muset vyvarit a udelat brzdy a td stal 20 let ve stodole ma najeto jen 60 tisic motor také bezi,prijde mi to skoda hodit ho do smelce kluka jednoho polskeho :)
kadlos
Přispěvovatel
Příspěvky: 110
Registrován: 08 led 2009, 16:43
Bydliště: teplice

Příspěvek od kadlos »

burton 22 dekuji za nabidku,o vikendu se podivam co bude třeba,prahy urcite a dal se uvidi když tak se ozvu.Jinak je to auto po starsich lidech do poslední chvile jezdeno a pak stalo 20 let ve stodole
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Na tohle bych ti napsal jedine jakou ma cenu pro tebe. Kolik na to mas casu. Bude ti hotovej prekazet? Mas ho kde parkovat? A chces to delat pro svou radost a svuj pocit nebo na kseft? No a az si to zodpovis staci sobe vis na cem jsi.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
kadlos
Přispěvovatel
Příspěvky: 110
Registrován: 08 led 2009, 16:43
Bydliště: teplice

Příspěvek od kadlos »

No ja prave uz o nejakem veteranovi premyslel dyl a tohle se mi naskytlo nahodou tak jsem ho vzal.Místo na nej mam a hlavne me ta práce bavi a urcite na to nejak nepospicham.COcko a zakladni vybaveni dilny taky tak asi do toho pujdu,jen jsem chtěl vedet názor lidi co se motaj kolem aut :-) :-)
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Nevim jak makas ja delam na tri smeny smudlim doma na dilnicce ( u toho buduju) a jen renovace pionyra do original stavu byl rok. Prchajici stan jsem delal 2 roky. No a treba starou octavii jsem jen po technicke strance delal nekolik let estetiku stale nemam a z motoru kolem “jeste snury misto gufera” uz mi tece olej takze motor si dam znovu a lepe a uz vim ze jestli to nekdy dokazu komplet tak to bude za dlouho. No a proto a jeste kvuli mistu kdyz jsem prodal velkou dilnu jsem prodal vetsinu vetiku a nechal jsem si jen to co ma pro mne osobni cenu ( ne trzni) a to co vim ze bych mel dokazat dat dohromady a mit kde zaparkovany.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
kadlos
Přispěvovatel
Příspěvky: 110
Registrován: 08 led 2009, 16:43
Bydliště: teplice

Příspěvek od kadlos »

Ja dřív taky delal auta jeste 120 feldy faftaky a uz se mi asi po tom stejska dilnu mam a tak proc to znova neskusit :P
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Pokud tě to baví, není co řešit. A má to výhodu, nemusíš jako "kutilové "dnešní doby běhat s notebookem, stačí ti zkoušečka, kterou si uděláš sám.. :)
nepropadat panice...
kadlos
Přispěvovatel
Příspěvky: 110
Registrován: 08 led 2009, 16:43
Bydliště: teplice

Příspěvek od kadlos »

no jasně jak se ríkalo stači ti trinácka šroubovák a kladivo :D
burton.b22

Příspěvek od burton.b22 »

Já se v tom najezdil opravdu hodně a na občasné výlety je to super zážitek. Rád na to vzpomínám i mě mrzí že jsem nedávno poslední dva prodal.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“