opel astra h namontovani prednich mlhovek

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

S presným popisom to ide ľahšie, skoro každý r.v. má iné zapojenie.
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Příspěvek od oregan »

jozef9 píše:S presným popisom to ide ľahšie, skoro každý r.v. má iné zapojenie.
kdyz ti zitra napisu vin pomuze? je to 2007,uz jsem z toho auta nestasnej , horsi auto jsem nemel v ruce
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

,,horsi auto jsem nemel v ruce,, never tomu, kód je Z17DTH?
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Příspěvek od oregan »

jozef9 píše:,,horsi auto jsem nemel v ruce,, never tomu, kód je Z17DTH?
presne tak. Je to 1,7cdti
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Stiahni si ich, poskladaj a napíš keby si niečo nevedel.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Příspěvek od oregan »

moc ti dekuji
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Příspěvek od oregan »

Ahoj nevis prosim ja se ovlada zadni moturek steracu?nejde do civky rele kostra,ale nevim jestli to jde do jednotky a ta to ovlada a nebo jestli to jde primo z packy?Kdyz se spojim z jednotkou prednich pojistek,a zmacknu tlacitko na zadni sterac,tak mi to napise sterace aktivni.rakze packa by mela byt ok.
Plus do civky jde
Jakmile relatko prikostrim,tak mi to vyhodi pojistku.
Kdyz vyndam rele a hodim ho na plus minus tak civka cvaka.Nemuzu najit kam vede ovladaci kostra.

Inicialy auta jsou opel astra H W0L0AHL3572219125
74kw
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

průchodka má kabely OK jsi psal a cca 5 cm za ni ve dveřích to není zlámaný??

Zkoušel jsi pustit samotnej motorek?? (odpojit od auta a pustit ho na externí proud)?
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Příspěvek od oregan »

hansdob píše:průchodka má kabely OK jsi psal a cca 5 cm za ni ve dveřích to není zlámaný??

Zkoušel jsi pustit samotnej motorek?? (odpojit od auta a pustit ho na externí proud)?
Kdyz sundam kloboucek od rele,zapnu klicek a zmacknu rukou rele tak motorek bezi a ma i dobeh.muzu to mackat kolikrat chci tak se moturek rozbehne.
Nesepne relatko.
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Pri ktorom relé vyhodí poistku a ktoré keď zatlačíš funguje stierač, sú tie relé na obrázkoch? V atris a esi je len toto ohľadne stieračov, neviem či mám nainštaloaný opel tis, večer budem pri počítači pozriem.
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Příspěvek od oregan »

jozef9 píše:Pri ktorom relé vyhodí poistku a ktoré keď zatlačíš funguje stierač, sú tie relé na obrázkoch? V atris a esi je len toto ohľadne stieračov, neviem či mám nainštaloaný opel tis, večer budem pri počítači pozriem.
vzadu neni jednotka pojestek,ale je tam poze par relatek s pojistkama.Prvni rele od predu (pojistkovka vzadu) je rele na zadni sterac.Kdyz sundam kloboucek z tohoto rele,a zapnu klicek,tak zmacknu relatko bez kloboucku (spojim kontakt) a sterac zadni bezi.
Tudiz nejde ovladani rele do civky.
Kdyz zapnu klicek tak 12V do civky jde
druhy pin - kostreni civky - tam nejde kostra,tudiz se nespusti rele
kdyz mam vse zapojene a zapnu klicek a tam kde by mela byt kostra zespod rele prikostrim,tak se udela zkratak a vyhodi mi to pojistku vepredu v pojistkovce a prestane jit handsfree co je na obvodu te pojistky.

odkud jde kostra k civce zadniho sterace?jde to primo od packy a nebo to spousti neco jinyho? Je problem zde.

prave mi nic nevychazi z tvych schematu.
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Na tom relé by si mal mať č.4 alebo 87A to je kostra, na ostatné kontakty nedávaj kostru. Tieto relé by si mal mať niekde pri zadnom ľavom svetle, že? Nad tymi relé, keby si dal dole tapacír, by si mal vidieť ukostrenie a odtial ho má aj toto relé, čiže nie je spínané od spínača.
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Zo spínača pin č. 18 ide na to relé na pin č. 1 (86).PIN 2 (85) a 5 (87) sú poistky, z 3 (30) ide kábel na stierač a tá 4 (87A) je kostra.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Opel“