Poškozený při autonehodě

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
dury2
Aktivista
Příspěvky: 1681
Registrován: 03 črc 2006, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od dury2 »

Zažil jsem i případ, že se s pojištovnou člověk soudil 10 let o náhradu škody. Pojišťovna také sází na to, že má pro tyto případy dobře placený tým právníků z tohoto oboru. Což je určitě daleko účenější zbraň, než valná většina právníků, které si můžeme my najmout.
Kdo říkal, že diesel patří jenom do traktora, tak určitě nikdy nejel v TDi.
VW Passat 96kW Highline, soft od RudisTDic,
Golf I Cabrio r.v. 1982 motor 1,6 GTi s dabl karbec
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

[quote="Octava"]Minuly mesic jsem mel nehodu. Pan mi nezastavil na STOPCE a vjel mi primo do cesty, rana.... jeho odvezla rycha ja vylez uplne v pohode... No jdem k tomu nejdulezitejsimu, jsem poskozeny.... Ja Audi Allroad 3,0TDi rok 2008. auto naprosto bez problemu a chyby zruseny na sracky, hnuty nosniky, pytle venku, chladice deravy, proste dost nabourany ale nic neopravitelnyho. Likvidator spocital opravu na 430tis. takze totalka. pojistovna nabidla odkup za 55 tis ( nejsme blazni aby jsme jim to davali za takovou almuznu), nicmeni prisel dopis ze ukoncili setreni s vysledkem vypocitane totalni skody na vozidle na 96100,- !!!! za to to neopravim ani nahodou, jinou si taky nekoupim v ty samy vybave. takze jsme se odvolali, protoze cena auto kdyz koukam na mobile nebo i na ceskych serverech je v prumeru 250 000,-a, a to budu rad kdyz to prodam tak jak je za 80... takze cekam je to uz 20. den a zatim nic, kdyz jsem na pojistovnu volal pani mi rekla ze dopis tam maji a ze do mesice se k tomu vyjadri... Narok na nahradni auto taky nemam, protoze ten je pouze po dobu opravy a ne na totalku.... AT ZIJE POJISTOVNICTVI (wallbash)[/quote]

už jsem toho zažil a řešil tolik, že kdyby se snad něco takovýho dnes stalo mě, tak řeknu hele, tady jste mi nabourali auto a já seru na výmluvy vaší pojišťovny, tak mi zařidíte že moje auto bude do měsíce v původním stavu, jinak zažijete středověk. Hroznej bordel dneska :x
Uživatelský avatar
Octava
Aktivista
Příspěvky: 1147
Registrován: 15 srp 2006, 20:55

Příspěvek od Octava »

no jenze..... panovi bylo 73let, jel k do lekarny pro leky. byl spatnej, volal jsem mu rychlou a jak jsem byl nasranej tak mi ho zaroven bylo hrozne lito a preslo me to, byl chudak celej dobitej nemohl se hybat nic .Nasranost c.2 a jeste vetsi se dostavila pak az se zaverem pojistovny (LOL)
Octavia TDi PD 4x4
Golf II 1,6TD 59KW SB
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“