Scenic ventilátor ropení

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Scenic ventilátor ropení

Příspěvek od Hošík »

Zdravím chlapáci. Mám tu scenica rok 2000 s klimou. Nejde ventilátor topení, který byl plný vody. Vyměnil jsem ho za jiný a nejde napájení na hlavní silný kabel co je se dvěma konektorama, vlastně jediný co vede přímo do ventilátoru. Pojistka je v pohodě. Nevíte někdo kde to má nějaký potenciometr nebo jestli to mají vedené přes nějaké relé? Díky Petr
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 561
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

ahoj ,nejde ani na 4 stupen rychlosti zrejme ?ak ide na 4tom je to na 101% odpor kurenia.3 rychlosti idu cez odpor predradeny a 4tá najrychlejšia mimo odpor.
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Nejsem si jistej ale renault bude mít dva tranzistory daj se vyměnit.
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

Objednal jsem novou destičku o odporama co je umístěná za airbagem spolujezdce, jakoby z vrchu pod vrchní deskou palubní desky. Vedou z ní dva kabely jako jediný napájení ventilátoru tak snad to bude tím. Doufám
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 561
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

hned ked ty pride odpor porovnaj typy vzhladovo su rovnake ,ale napinovanie nesedi vo vela pripadoch, zažil som si svoje už stymi odpormy :) a velka pravdepodobnost že budeš must cvaknut konektor zo stareho kablu od odporu a npojit ho na novy kabel lebo tež nesedel konektro na vetrak (2X u mna)
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

Odpory sú rovnaké, všetko funguje jak má, akorát nejde pořád poloha čtyři na ovládání ventilátoru a nevím proč. (wallbash)
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
Odpovědět

Zpět na „Renault / Dacia“