Vytažení vstřiků z P807.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
HonzaHHH
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 15 pro 2017, 18:24

Vytažení vstřiků z P807.

Příspěvek od HonzaHHH »

Ahoj. Odešel mi jeden vstřik a proto bych se chtěl zdejších odborníků zeptat na to jestli může být nějakej problém s vytažením vstřiků z motoru když byly před půl rokem venku. Jedná se o Peugeot 807, 2.0HDi, motor RHT. Dík za postřehy Honza
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

ak to dobre spravili a netiekla tam voda..pôjdu ako po masle.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

Ale pokud Ti tam tekla voda tak v mém případě jsem musel měnit hlavu, protože jsem vstřik v půlce utrhnul. Ale je pravda, že měl skoro půl míče na hrbu a byl originál ;)
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Vytažení vstřiků z P807.

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="HonzaHHH"]

začni nejprve tam něco stříkat

povolovač zarezlých šroubů
HonzaHHH
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 15 pro 2017, 18:24

Příspěvek od HonzaHHH »

Šlo mi o to jestli to vůbec může nějak zásadně zatuhnout za půl roku od vytahování. Voda se mi nezdá že by se tam moc dostala. U 807 je motor schovanej pod torpédema předním sklem. Jeden co se mi v autě před půl rokem šťoural údajně vstřiky vyndaval ale nějak se mi to nezdá jestli je měl opravdu venku nebo ze mně dělal blbce a jen mně zkasíroval. Zatím jsme to zkoušeli tahat rázovým kladivem a ani se nehne.
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

povol držiak..potoč vstrekom..ak ide, pojde...ak nejde....tak budu starosti
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
HonzaHHH
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 15 pro 2017, 18:24

Příspěvek od HonzaHHH »

Jsem psal že jsme to zkoušeli tahat rázovým kladivem a ani se nehne. To bez povoleného držáku nejde (crazy)
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

pardon, nevsimol som si....

no tak odpoved poznas...


biela protizaderova vazelina mi ostala na vstrekoch aj 2 roky po ich vybrati :)..

tazko povedat ci boli von..a nevycistili po sebe... (a znova zazuhlo) alebo proste von neboli.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

Mě jeden nešel ničím vyndat, normálně jsem ho v půlce utrhnul. Byl úplně zažraný do hliníku.
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
HonzaHHH
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 15 pro 2017, 18:24

Příspěvek od HonzaHHH »

Chápu, to se občas stává. A jak tam byl dlouho, kdy se naposledy vyndaval?
Já tady řeším jestli je možno že půl roku po vyndavání nejde ven a nebo jestli ze mně mechanik dělal debila a lhal mi že je měl venku.
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

A kolik si u toho mechanika platil když je měl venku?U tohodle motoru je to skoro pokaždý problém vyndat teda pokud tam nejsou chvilku jak uvádíš.Běžně to topadlo jak někdo psal že se přerval v půlce a pokud se střihaj i kolíčky v trisce aby jsi sním pak otočil tak to končí i demontáží hlavy.Pokud je potřebuješ dotat ven a nejdou raději zavolej někoho kdo to dělá a je na to vybavenej než to bude ještě horší.Až je vydoluješ bude jasný zda byli venku nebo ne.
HonzaHHH
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 15 pro 2017, 18:24

Příspěvek od HonzaHHH »

Tak přizvaný profk přijel, vstřik tahal lisem a když mo málem roztrhnul a potom viděl tak konstatoval že nikdy ještě z motoru nebyl venku, natoš před půl rokem. To by prý musel jít krásně i bez lisu. :x :x :x
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ten mechanik je idiot, kolik vydělal na tom, že tě ochcal? Takových idiotů - zlodějů jsou plné kriminály, jejich blbost je nezměrná a ty jsi na takového narazil.. :(
nepropadat panice...
HonzaHHH
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 15 pro 2017, 18:24

Příspěvek od HonzaHHH »

Jo, idiot ulhanej. Už mně tam nikdo neuvidí a až někdo bude potřebovat poradit kam s autem tak vím koho určitě nedoporučit.
HonzaHHH
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 15 pro 2017, 18:24

Příspěvek od HonzaHHH »

Tak nový vstřik je tam kde má být a auto startuje :)
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“