Rapid Tdi 400tkm

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Zase na druhou stranu, co jsem servisoval Stilo 1.9JTD-16v 103 bez dpf a výřivých klapek, tak mě překvapilo, že auto mělo na 6q převodovce měrku oleje, podobnou jak mám na Zetoru 3011. :)
techi
Přispěvovatel
Příspěvky: 265
Registrován: 17 čer 2012, 08:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od techi »

TANN3R píše:Stilo je sice v interiéru tragédie, hlavně teda ty tlačítka, ale celkem zírám, že tady zmiňujete oct II. Horší sedačky nikdy nikde nebyly..
OCT 2 a špatný sedačky ? Tak to si asi nejel v OCT 1. (LOL) Já si v O2 fakt chrochtám, pro mne jsou ty sedačky super. Ale jsem hodně hubenej, věřím že pro toho kdo má lehce objemnější pozadí jsou úzké.
TANN3R
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 06 úno 2016, 21:45

Příspěvek od TANN3R »

Tak to máš asi místo páteře trubku ne? Ty sedačky jsou neuvěřitelně tvrdé a hlavně mají hroznej tvar, takže se nedá najít žádná normální pozice pro sezení. Právě že jsem řídil snad už vše z běžných i neobvyklých aut, co se u nás pohybují a proto vím, že oktávku opravdu nee. Každej ať si najde to svoje, já se dobrovolně a za své peníze trápit za volantem nebudu :)
Ale nejsi sám, kdo si chválí sedačky v oktávce. Ale jen do doby, než je svezu v "normální" sedačce, pak se nestačí divit, co to na tom světě je za pohodlí :D
Mustang GT 4.6
E63 645Ci
techi
Přispěvovatel
Příspěvky: 265
Registrován: 17 čer 2012, 08:47
Bydliště: Písek

Příspěvek od techi »

Proti O1 jsou super. A8 to není ale OK. Já zas nerad ty měkké sádla jako mají italové a francouzi.
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

Konkrétně v a8 co jsem měl byly komfort sedačky s příplatkem za obě 250 tis a bylo to tvrdý jako štolverk.
Výhoda byla v nastavení že když jsem po měsíci vychytal jak mi co vyhovuje tak jsem po 500 km byl jak jura. Do ty doby mě bolela záda jako z OI. Z Allroada jsem si na OII taky zvykal dlouho, je i rozdíl v tvrdosti podle toho jestli mají výhřev nebo ne, ale teď jsem si ji asi vysedel podle svoji řiti a nemůžu říct špatnýho slova. Když sednu do tchána A6 C5 tak zas nemůžu najít polohu tam a různě se tam krcim a není mi to pohodlný. A přijde mi že po ty sedačce lítám ze strany na stranu.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
TANN3R
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 06 úno 2016, 21:45

Příspěvek od TANN3R »

Si vyzkoušej komforty, co se dávaly do E65, nebo pak E60/61. Sporty stojí za hovno a o základních sedačkách nemá smysl mluvit. Ty snesou srovnání s tou hrůzou v Oct II. Ono Audi zrovna pohodlné sedačky neumí a v A8 D3 snad nebylo ani lámání? Mě celkem vyhovovaly recara v D2, ale už je to dlouho, tak nemůžu srovnávat..

Jak to dopadlo s tím Rapidem z původního příspěvku?
Mustang GT 4.6
E63 645Ci
Uživatelský avatar
Thomy
Aktivista
Příspěvky: 1122
Registrován: 11 kvě 2008, 09:00
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek od Thomy »

TANN3R píše:Stilo je sice v interiéru tragédie, hlavně teda ty tlačítka, ale celkem zírám, že tady zmiňujete oct II. Horší sedačky nikdy nikde nebyly..
Za mě teda nejhorší v O1.. Ve feldě sem si proti tomu seděl jak král :roll:
Octavia I ASV
Impreza WRX 195kW
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

Taky si myslím že lepší sedačku má traktor než OII. Na krátký trasy to je fuk, ale když pak člověk jede třeba 500km tak z toho je rozlámaný. Nebo já aspoň celkem trpím. Zlatej francouz na sedačky. Samozřejmě věc názoru.
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“