1749vb, 11mm hlava, race...Auto ztratilo tah,při nastartování vylítnou otáčky na 1700 a zase spadnou na norm. 903.... diag vyhodila tyto dvě chyby.
Zkoušel jsem vyměnit za nový odpojovací ventil, projít podtlakové hadičky, vyměnit váhu vzduchu ale pořád to samé. (zvláštní je že když jsem odpojil váhu a jel bez ní tak auto jelo uplně stejně jako se zapojenou. Na měřených hodnotách ale váha dává co má, takže tam bych problém nehledal.
Někdy to píše tyto dvě chyby , ale spíš jenom ten odpojovací ventil. Někdy se podaří vymazat chyby a auto zase táhne jako zamlada. Ale po vypnutí zapalování a nastartování zase otáčky nahoru a zase netáhne, jede jako lepší SDI. Jediné co jsem ještě nezkoušel jsou kabely k čerpadlu. Nesetkal se s tím někdo ? Hledal jsem tady ale žádná odpověd co by pomohla. Díky.
