Fiat Fiorino svítí airbag

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
kaad
Aktivista
Příspěvky: 1150
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

Fiat Fiorino svítí airbag

Příspěvek od kaad »

Fiat Fiorino 1,3JTD r.v. 2008 přestal dobíjet. Vyhodil jsem altík vyměnil regulátor napětí a opět dobíjí 13,6 až 14,3V. Ovšem zůatala svítit kontrolka airbagu, která se rozsvítila při nedobíjení. Vymazal jsem chyby diagnostikou Ficom, ale kontrolka stále svítí ikdyž chyby mi to už neukazuje.
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19345
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Fiat Fiorino svítí airbag

Příspěvek od roman1648 »

No, to jsou špeky, jezdí k nám jeden Peugeot 207 kde svítí bag ale v závadách nic, čteno Diagboxem origo,Delphi,TopDon, závady nule a po startu pííp a kontrolka svítí, po nehodě ani ničím podobném to není tak nevím (noteeth)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5478
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: Fiat Fiorino svítí airbag

Příspěvek od ROMEK »

pozrite sa či je komunikácia prístrojová doska -RJ airbagov respektíve načítať pamet závad prístrojovej dosky
Honda CR-V, Peugeot Partner,VW Caddy, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14280
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Re: Fiat Fiorino svítí airbag

Příspěvek od Tomas.cz »

roman1648 píše: 29 led 2024, 13:20 No, to jsou špeky, jezdí k nám jeden Peugeot 207 kde svítí bag ale v závadách nic, čteno Diagboxem origo,Delphi,TopDon, závady nule a po startu pííp a kontrolka svítí, po nehodě ani ničím podobném to není tak nevím (noteeth)
Takhle jsem na Peugeotu Bipper což je vlastně Fiat Fiorino / Qubo či Citroen Nemo resetoval servisní interval a zcela tahle možnost zobrazení odpočtu servisního intervalu zmizela z menu pal. počítače (noteeth)
Odpovědět

Zpět na „Fiat“