Led žárovky

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Boban
Přispěvovatel
Příspěvky: 259
Registrován: 28 led 2006, 10:07

Led žárovky

Příspěvek od Boban »

Čau všichni, chtěl jsme se zeptat - na oct. II FC jsme vyměnil žárovky na SPZ a parkovačky za led ale při zamknutí auta jsme si v noci všiml že jedna parkovačka slabě svítí i spz cca 5min pak zhasne nebo v impulzech. Je to normální ? nebo to mám raději vyndat a dát tam klasiku žárovky, nerad bych aby mi něco shořelo nebo si odprásknul jednotku atd..
Uživatelský avatar
libor.98
Aktivista
Příspěvky: 1326
Registrován: 17 zář 2009, 18:47

Příspěvek od libor.98 »

taky mi ledky na SPZ slabě svítily dal jsem jiné o něco dražší a v pohodě
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Dražší bejt nemusí ale musí bejt CAN-BUS a nehlásit chybu. Na Čínskejch shopech toho seženeš tuny a je to funkční. Já mám zatím jen komplet vnitřní osvětlení. To co popisuješ Bobane ničemu neublíží ale sere to (noteeth) btw oct. II FC je co za fotbalovej klub :D
Člověk se pořád učí.
Boban
Přispěvovatel
Příspěvky: 259
Registrován: 28 led 2006, 10:07

Příspěvek od Boban »

Mužů mít tedy klidný spaní ze mi nevyhori auto nebo tak něco.
Bottled
Přispěvovatel
Příspěvky: 127
Registrován: 29 dub 2014, 18:16
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bottled »

Mam to takhle v kufru. U ledek co takhle nesvítěj je rezistor, kterej se dost zahřívá, tak jsem je radši vyměnil za ty bez rezistoru, který sice takhle svítí, ale nezahřívaj se
Boban
Přispěvovatel
Příspěvky: 259
Registrován: 28 led 2006, 10:07

Příspěvek od Boban »

Také si myslím že se s tím rezistorem musejí pekelně zahřívat, jen mi nejde na mysl proč při zamknutém autě lehce svítí jen jedna parkovačka. nemuže to později nějak poškodit jednotku ?
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“