Diagnostika DELPHI

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

autovtip
Přispěvovatel
Příspěvky: 280
Registrován: 29 lis 2006, 23:43
Bydliště: Trnava SR

Diagnostika DELPHI

Příspěvek od autovtip »

Zdravim, ma niekto neake skusenosti s touto diagnostikou, chcem neaku taku univerzalnu kupit ale ešte neviem aku, tak budem velmi rad ked mi poradite. Dakujem
wojto33
Přispěvovatel
Příspěvky: 661
Registrován: 13 kvě 2007, 21:55

Příspěvek od wojto33 »

mam doma DS 150 od delphi ... co by si chcel vediet?
autovtip
Přispěvovatel
Příspěvky: 280
Registrován: 29 lis 2006, 23:43
Bydliště: Trnava SR

Příspěvek od autovtip »

aka je spokojnost?
wojto33
Přispěvovatel
Příspěvky: 661
Registrován: 13 kvě 2007, 21:55

Příspěvek od wojto33 »

no co zatial mi to iba pomohlo .... ked som potreboval ... ...cita to chyby ....skusa akcne cleny ... koduje jednotky... vstrekovace.... kluce ....(zalezi od auta samozrejme) nedostal som sa akurat do motorovej jednotky na ROVERI ale tazko povedat ci tamm neni odrezany kabel dakde skusim este texou ) software ma tiez svoje muchy ale to ma mozno kazda diagnostika ---na niektorych autach live hodnoty ukazuju pekne kokotiny ale to tiez robia hociake multifunkcne diagnostiky ....inak som spokojny za tie koruny
autovtip
Přispěvovatel
Příspěvky: 280
Registrován: 29 lis 2006, 23:43
Bydliště: Trnava SR

Příspěvek od autovtip »

maš aj texu? vieš tieto dve porovnat? lebo medzi nimi sa rozhodujem
motomiro
Přispěvovatel
Příspěvky: 102
Registrován: 18 bře 2007, 13:37
Bydliště: Slovensko,Košice

Příspěvek od motomiro »

mam tiez ds150 a tiez zatial spokojnost len pri niektorych autach hlavne fiat ukazuje live hodoty len po jednej.dost blbe.ale inac dost muziky za menej penazi ;)
wojto33
Přispěvovatel
Příspěvky: 661
Registrován: 13 kvě 2007, 21:55

Příspěvek od wojto33 »

motomiro píše:mam tiez ds150 a tiez zatial spokojnost len pri niektorych autach hlavne fiat ukazuje live hodoty len po jednej.dost blbe.ale inac dost muziky za menej penazi ;)
no to mi hovor o tom fiate :D :D :D teplota vzduch minus 300 stupnov ... to uz je na dusik dost :D
wojto33
Přispěvovatel
Příspěvky: 661
Registrován: 13 kvě 2007, 21:55

Příspěvek od wojto33 »

najlepsie je keby si si skusil obe aby si videl co a ako.... texa bude stat viac si myslim
motomiro
Přispěvovatel
Příspěvky: 102
Registrován: 18 bře 2007, 13:37
Bydliště: Slovensko,Košice

Příspěvek od motomiro »

neviem ako ine diag. ale este jedna vyhoda okrem ceny je ze redukcie zozenies za par korun ;)
jeansx
Přispěvovatel
Příspěvky: 203
Registrován: 21 dub 2006, 07:10
Bydliště: Tábor

Příspěvek od jeansx »

Redukce je dobře vyřešená u KTS je tam universal. Popravdě nevim jak staré auta děláš, ale já používám uni kabel a stejně max jednou do měsíce. Je nauváženou jestli se ti vyplatí tyhle kabely skladovat a kupovat. A další věc je ta , že ty kabely se daji v klidu vyrobit za pár korun. Používám KTS a nemůžu si stěžovat měl jsem toho pujčeného hodně a nejvíc mi sedla KTS a s esičkama je to opravdová bomba. Hlavní je, ale jedna věc diagnostika umí jen to co umí ten co sní pracuje. JInak pokud odebíráš autoexpert tak tam průběžně dělaji srovnání diagnostik v každém čísle.
motomiro
Přispěvovatel
Příspěvky: 102
Registrován: 18 bře 2007, 13:37
Bydliště: Slovensko,Košice

Příspěvek od motomiro »

prave ja robim starsie auta a ma potesilo ze mi idu obycajne redukcie za par korun.o esi sa bavit nemusime je to spica.bral som delphi lebo tam bola zaujimava cena aj kts som mal pozicanu ale ja to beriem tak ze na multidiag mi to zatial staci a casom ked sa "mozno" zameram na nejaku znacku kupim orig.diagnostiku.ale cas ukaze.zatial spokojnost :)
Uživatelský avatar
automacher
Aktivista
Příspěvky: 1470
Registrován: 25 črc 2006, 20:22
Bydliště: Nová Dubnica

Příspěvek od automacher »

motomiro píše:prave ja robim starsie auta a ma potesilo ze mi idu obycajne redukcie za par korun.o esi sa bavit nemusime je to spica.bral som delphi lebo tam bola zaujimava cena aj kts som mal pozicanu ale ja to beriem tak ze na multidiag mi to zatial staci a casom ked sa "mozno" zameram na nejaku znacku kupim orig.diagnostiku.ale cas ukaze.zatial spokojnost :)
Aká bola tá cena. Vie to aj Ford Tddi ?
Nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť ešte horšie!!!
Seat Toledo 2,0 16V , Fiat Regata 1,7 Tdi
motomiro
Přispěvovatel
Příspěvky: 102
Registrován: 18 bře 2007, 13:37
Bydliště: Slovensko,Košice

Příspěvek od motomiro »

ja som zohnal jazdenku za 40.ale aj nova sa da zohnat za vcelku slusne prachy.tddi to vie.
Uživatelský avatar
automacher
Aktivista
Příspěvky: 1470
Registrován: 25 črc 2006, 20:22
Bydliště: Nová Dubnica

Příspěvek od automacher »

No mne ju ponukaju novu za 68 000 Sk. Tak neviem
Nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť ešte horšie!!!
Seat Toledo 2,0 16V , Fiat Regata 1,7 Tdi
autovtip
Přispěvovatel
Příspěvky: 280
Registrován: 29 lis 2006, 23:43
Bydliště: Trnava SR

Příspěvek od autovtip »

tak som sa rozhodol, bude to KTS
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“