Renault s motorem 2Dci Starty?
Moderátoři: šulda, Moderátoři
Renault s motorem 2Dci Starty?
Kluci ,po studeném startu,motor má nepravidelný chod,kouří,jde jak na 3 válce,po několika sekundách se přidá čtvrtý,chod se porovná,přestane kouřit.Má najeto asi 45tis.Čím začít? Naftoý filtr měněn v 40tis.V ŘJ žádná závada(přečteno pouze Wagem) 
Petráš píše:Čím se dá udělat tento test na RenaultuTomas.cz píše:Udělal bych test vstřikovačůJsou tam piezoelektrické vstřikovače,takže pokud je tvoje podezření správné a já věřím že ano,bude to docela ranec.Nepozná se vadný vstřik po odpojení přepadu?
odpojení nevím ale změř to baňky o kolik je tam rozdíl
sorry skus toto,pri+15 to musi ist.http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.p ... strekovace
Kluci děkuji za odpovědi. Do auta jsem nacpal aditiva,trochu se to zlepšilo,nepravidelný chod je tam stále ale startuje ihned na čtyři válce.
Zatím je teplo tak to neřeším, ono to příjde
Docela často se setkávám s názorem že jeden vstřikovač nemá cenu měnit,že se v zápětí po..dělá další,je údajně lepší celá sada,je to o penězích 
Zatím je teplo tak to neřeším, ono to příjde