golf 4 tdi

akce a srazy dieselpoweráků

Moderátoři: šulda, Moderátoři

gonzo
Přispěvovatel
Příspěvky: 184
Registrován: 06 lis 2007, 15:20
Bydliště: Napajedla

Příspěvek od gonzo »

TK píše:
Milik607 píše:Je dobrý když si někdo splní sen,že je to tak?
Je to horší než droga. Kdo jednou sedne do závodního auta, byť do diesela a trochu pronikne do rally, tak už nikdy nechce dělat nic jiného než závodit a dá za to vše. Měl jsem dost kamarádů, kteří za tuto vášeň zaplatili tu nejvyšší daň. Přesto, když si člověk sedne do závodního auta a nasadí si přilbu, tak jde vše stranou i strach o život. Je to fakt sen, který bych každému přál zažít.
A co letos? Loni jste toho tuším moc neodjeli,nebo snad vůbec. Jaké jsou plány? ;)
Seat leon ASV 81KW rv 2000 Powerplus 764 turbo 96 kw chip Huml-Dieselpower
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

Loni jsme nejeli nic, protoze jsme si poridili novou velkou restauraci a tak zavodim mezi sporakem a fritezou :x a nemam na nic cas ani finance. Ani na tento rok jsem nepodepsal zadnou smlouvu se sponzorama , tak budu asi zase zavodit v hospode. Kdyby se ale nasel nejaky sponzor, ktery by byl schopen utahnout nejakou soutez tak se na zavodeni okolo sporaku vykaslu.
gonzo
Přispěvovatel
Příspěvky: 184
Registrován: 06 lis 2007, 15:20
Bydliště: Napajedla

Příspěvek od gonzo »

TK píše: tak zavodim mezi sporakem a fritezou :x .
Tak to já dělám taky denně :-D
Seat leon ASV 81KW rv 2000 Powerplus 764 turbo 96 kw chip Huml-Dieselpower
gerii
Přispěvovatel
Příspěvky: 247
Registrován: 04 úno 2009, 21:45

Příspěvek od gerii »

já jedu...
gonzo
Přispěvovatel
Příspěvky: 184
Registrován: 06 lis 2007, 15:20
Bydliště: Napajedla

Příspěvek od gonzo »

gerii s čím a co?
Seat leon ASV 81KW rv 2000 Powerplus 764 turbo 96 kw chip Huml-Dieselpower
gerii
Přispěvovatel
Příspěvky: 247
Registrován: 04 úno 2009, 21:45

Příspěvek od gerii »

tak jak minulý rok golf 4 a LMBC závody do vrchu
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

gerii píše:ok v klidu. golf homologovanej byl měl jsem tu čest nebo pořád mám... íš hlavně je duležitý ten mezikus mezi volantem a sedačkou...
Jestli mas Golfa 4 v dieselu tak mam pocit, ze mel jen narodni homologaci a byl to kit car. Melo to sekvenci, jelo to jako krava a v Rakousku to smazalo i Siberu S O1 kit carem.
gonzo
Přispěvovatel
Příspěvky: 184
Registrován: 06 lis 2007, 15:20
Bydliště: Napajedla

Příspěvek od gonzo »

Jojo v Rakousku jezdily už Golfy III TDI a pak se přešlo i na zmiňované IV Kit Car a potom i Golf V. Ty čtverkové Kity se absolutně umisťovaly dle povrchu hodně vysoko (Waldherr,Lippitsch,Danzinger...)
http://www.ewrc.cz/ewrc/image_browse.php?id=2725
http://www.ewrc.cz/ewrc/image_browse.php?id=8928
http://www.ewrc.cz/ewrc/image_browse.php?id=195
Seat leon ASV 81KW rv 2000 Powerplus 764 turbo 96 kw chip Huml-Dieselpower
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

Byl jsem se na nich podívat v rakousku na Semperit rally a jelo jim to fakt dobře. Tenkrát tam zmastili i Siberu s kitovou Oktávkou a to jsme nějak nechápali. Jelo to úplně bez zvuku, tak to vypadalo, že se to plíží a jaké bylo překvapení, když to bylo před našema Octávkama.
Uživatelský avatar
este
Aktivista
Příspěvky: 4920
Registrován: 19 zář 2007, 15:34
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od este »

Milik607 píše:To znám,kolikrát jedu že ,,úplně vypnu" a šíleně si to užiju,a pak když z toho vylezu,klepu se celej ale úplně nadšenej,a pak když v noci přemýšlím,když nemůžu spát,a přehrávám si to v hlavě tak nemůžu uvěřit tomu jak kurevsky hazarduju,všude stromy,ted jeden skok do zatáčky přes horizont a teď třeba na ledě jedu po silnici kterou mám naježděnou stejně rychle jak po suchým asfaltu...a když předjíždím auta který jedou 50 a já 130 tak si musej asi slušně mlátit na čelo.......každopádně taky si chci ze začátku vyzkoušet nějaký hobíky nebo něco,láká mě to,a sedět v tom kokpitu,to je něco uchvacujícího a to že se člověk může rozsekat jde úplně jinam....
tve sorry ale tohle na normální silnici nepatři, bud by ti měl dát někdo na budku a nebo si dáš sám .) takovýhle závodníčků už bylo a nikdy to neskončilo dobře... Když chceš jezdit jako prase (tomuhle co tu pišeš neřikam zavodení) tak si to dělej někde mimo provoz, to že to máš naježděný neznamená že tam nebude někdo stát s poruchou atd..
Už jsem na tohle asi starej a nemam pochopení (wallbash)
VW T5 GP 103 KW long
gerii
Přispěvovatel
Příspěvky: 247
Registrován: 04 úno 2009, 21:45

Příspěvek od gerii »

kámo mušíš to brát s rezervou každý zavodí jen pusou...a když přijde na věc tak nic... neberte to nikdo osobně ale je to hrubá realita.. sáhni te si každý do svědomí kdo a kolik jste najel ostrých kilometrů v nějakým opravdu závodním autě...
Uživatelský avatar
CATDAVID
Aktivista
Příspěvky: 1104
Registrován: 16 kvě 2007, 21:38
Bydliště: Olomouc-Litovel

Příspěvek od CATDAVID »

já ani KM páč mojí GII se nedalo říkat závodní auto,takovej tuzing :D Letos se začnu učit (crazy)
GII-PD 96kw -drobnosti +soft TDIFUN 293ps/525Nm,
TEL: 603742155
EMAIL: cat.david@seznam.cz
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

este píše:
Milik607 píše:To znám,kolikrát jedu že ,,úplně vypnu" a šíleně si to užiju,a pak když z toho vylezu,klepu se celej ale úplně nadšenej,a pak když v noci přemýšlím,když nemůžu spát,a přehrávám si to v hlavě tak nemůžu uvěřit tomu jak kurevsky hazarduju,všude stromy,ted jeden skok do zatáčky přes horizont a teď třeba na ledě jedu po silnici kterou mám naježděnou stejně rychle jak po suchým asfaltu...a když předjíždím auta který jedou 50 a já 130 tak si musej asi slušně mlátit na čelo.......každopádně taky si chci ze začátku vyzkoušet nějaký hobíky nebo něco,láká mě to,a sedět v tom kokpitu,to je něco uchvacujícího a to že se člověk může rozsekat jde úplně jinam....
tve sorry ale tohle na normální silnici nepatři, bud by ti měl dát někdo na budku a nebo si dáš sám .) takovýhle závodníčků už bylo a nikdy to neskončilo dobře... Když chceš jezdit jako prase (tomuhle co tu pišeš neřikam zavodení) tak si to dělej někde mimo provoz, to že to máš naježděný neznamená že tam nebude někdo stát s poruchou atd..
Už jsem na tohle asi starej a nemam pochopení (wallbash)
Také nejsem příznivcem rychlé jízdy v provozu. Ohrožovat sebe nebo ostatní na silnici mi nepřipadá dobrá průprava na závodění. Navíc, když to tam má člověk najetý ještě neznamená, že tam pojede rychle. Pokud nejedeš na rozpis a vedle tebe nesedí spolujezdec, který tě k výkonu dokáže vybudit nebo naopak přibrzdit, tak nebudeš nikdy v té správné pohodě a nezajedeš nic ikdyby jsi tam jezdil denně do práce.
TK
Přispěvovatel
Příspěvky: 380
Registrován: 24 led 2010, 21:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od TK »

Milik607 píše:To znám,kolikrát jedu že ,,úplně vypnu" a šíleně si to užiju,a pak když z toho vylezu,klepu se celej ale úplně nadšenej,a pak když v noci přemýšlím,když nemůžu spát,a přehrávám si to v hlavě tak nemůžu uvěřit tomu jak kurevsky hazarduju,všude stromy,ted jeden skok do zatáčky přes horizont a teď třeba na ledě jedu po silnici kterou mám naježděnou stejně rychle jak po suchým asfaltu...a když předjíždím auta který jedou 50 a já 130 tak si musej asi slušně mlátit na čelo.......každopádně taky si chci ze začátku vyzkoušet nějaký hobíky nebo něco,láká mě to,a sedět v tom kokpitu,to je něco uchvacujícího a to že se člověk může rozsekat jde úplně jinam....
Aby jsi měl představu. Toto je nová RZ, kterou nemám "najetou" ale jedu jí po dvou průjezdech v seznamovacích jízdách. O tom je rally. http://www.youtube.com/watch?v=Jr2aeiwYAfA
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2473
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Já tak nějak rozumim gerrimu. Je to člověk co netlachá a jezdí, nic se nedá vysedět u počítače, jel jsem tuhle závod s teamem ford fiesta cup a řikal jsem si jak řídim dobře a zjistil jsem že to byla docela ostuda,chte to sednou do auta a pořád jezdit a zjišťovat limity auta,ladit a to přesně gerri dělá:)) zkušenosti je jedna věc,ale největší zkušenost je posadit se do auta a jet.
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Odpovědět

Zpět na „Akce/Srazy“