stahovani oken na dalku

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
WhiteDevill
Přispěvovatel
Příspěvky: 59
Registrován: 10 črc 2009, 16:08
Bydliště: Slovakia

Příspěvek od WhiteDevill »

mne sa to podarilo, idu hore okna aj šíber :-D komfortka 799B
Škoda Octavia 1.9TDi,96kw ASZ+chip ,puky TT, 18" MAM RS2, all in white
Uživatelský avatar
Losky
Přispěvovatel
Příspěvky: 451
Registrován: 04 bře 2008, 00:58
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Losky »

Mám Fábku 2005, modelový ročník 06, elegance, 4x el okna a taky mi okne nejdou dálkou. Klíč je třítlačítkový vystřelovák, komfortka 433E. Půjde to? Klíčem mi okna jedou, ale dálkou ne:(
milhausek12
Přispěvovatel
Příspěvky: 195
Registrován: 10 říj 2008, 17:02
Bydliště: všude doma

Příspěvek od milhausek12 »

stahl jsem si vds-pro tady z odkazu a neukazuji se mi rozsirene funkce... read eeprom, write eeprom atd... asi nejaka osekana verze... nemohl by mi nekdo poslat na milhausek@post.cz plnou verzi vds-pro? diky
Venca1
Přispěvovatel
Příspěvky: 840
Registrován: 16 dub 2007, 19:06

Příspěvek od Venca1 »

Ta Fábie 05 myslím nepůjde,je tam LIN místo CAN
kevino
Aktivista
Příspěvky: 4674
Registrován: 23 led 2006, 21:03

Příspěvek od kevino »

Venca1 píše:Ta Fábie 05 myslím nepůjde,je tam LIN místo CAN
tak tak
milhausek12
Přispěvovatel
Příspěvky: 195
Registrován: 10 říj 2008, 17:02
Bydliště: všude doma

Příspěvek od milhausek12 »

takze jsem na to prisel po chvilce patrani na netu... potrebujete do programu vds-pro jiny konfiguracni soubor ktery obsahuje rozsirene funkce... ten najdete tady a spostu dalsich info o stahovani oken...

http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=161339

a program vds-pro tady:

http://www.eserviceinfo.com/downloadsm/13489/_.html

novy konfiguracni soubor do nej zkopirujte a nahradte puvodnim, ted uz by mely slapat rozsirene funkce.
milhausek12
Přispěvovatel
Příspěvky: 195
Registrován: 10 říj 2008, 17:02
Bydliště: všude doma

Příspěvek od milhausek12 »

Uživatelský avatar
Losky
Přispěvovatel
Příspěvky: 451
Registrován: 04 bře 2008, 00:58
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Losky »

takže to nemám šanci zprovoznit dálku na okna i když je to elegance se všema možným příplatkama atd??? Díky
volvak
Přispěvovatel
Příspěvky: 150
Registrován: 28 črc 2007, 09:05
Bydliště: Č.BUDĚJOVICE

Příspěvek od volvak »

Losky píše:takže to nemám šanci zprovoznit dálku na okna i když je to elegance se všema možným příplatkama atd??? Díky
Proc by to neslo.Jedine to predelat na CAN.Musel bys vymenit par dilu a jinak zapojit.
kevino
Aktivista
Příspěvky: 4674
Registrován: 23 led 2006, 21:03

Příspěvek od kevino »

volvak píše:
Losky píše:takže to nemám šanci zprovoznit dálku na okna i když je to elegance se všema možným příplatkama atd??? Díky
Proc by to neslo.Jedine to predelat na CAN.Musel bys vymenit par dilu a jinak zapojit.
to je pekna hovadina. radsej tam domontova alarm na povodne DO s funkciou dotahovania okien. napr. META, COBRA alebo aj nieco lacnejsie uz je na trhu...
volvak
Přispěvovatel
Příspěvky: 150
Registrován: 28 črc 2007, 09:05
Bydliště: Č.BUDĚJOVICE

Příspěvek od volvak »

Jeste vetsi hovadina tam cpat neco jineho dalsiho co vlastne ma kdyz ma origo DO{tritlacitkovy klic} mozna i origo alarm.Vlastne zalezi jakym smerem se Losky da pridavat dalsi hovadiny nebo vymenit par dilu a je to.
kevino
Aktivista
Příspěvky: 4674
Registrován: 23 led 2006, 21:03

Příspěvek od kevino »

volvak píše:Jeste vetsi hovadina tam cpat neco jineho dalsiho co vlastne ma kdyz ma origo DO{tritlacitkovy klic} mozna i origo alarm.Vlastne zalezi jakym smerem se Losky da pridavat dalsi hovadiny nebo vymenit par dilu a je to.
na kolko ho vyjde tych par dielov ?
Uživatelský avatar
Losky
Přispěvovatel
Příspěvky: 451
Registrován: 04 bře 2008, 00:58
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Losky »

nechci dávat další ovladač na víc. Mám origo třítlačítkový vyklápěcí a to mi vyhovuje. Myslel jsem, že tahle funkce nejde nastavit na Fabii II, ale netušil jsem, že už od roku 2005 to nejde ani na první generaci. Alarm tam nemám. Myslel jsem, že se to dá udělat jen přes diagnostiku, plno dílů se mi tam měnit nechce:(
kevino
Aktivista
Příspěvky: 4674
Registrován: 23 led 2006, 21:03

Příspěvek od kevino »

Losky píše:nechci dávat další ovladač na víc. Mám origo třítlačítkový vyklápěcí a to mi vyhovuje. Myslel jsem, že tahle funkce nejde nastavit na Fabii II, ale netušil jsem, že už od roku 2005 to nejde ani na první generaci. Alarm tam nemám. Myslel jsem, že se to dá udělat jen přes diagnostiku, plno dílů se mi tam měnit nechce:(
ja by som si na tvojom mieste namontoval alarm na povodne DO.
volvak
Přispěvovatel
Příspěvky: 150
Registrován: 28 črc 2007, 09:05
Bydliště: Č.BUDĚJOVICE

Příspěvek od volvak »

Losky souhlasim stebou dalsi zavazi na klicich je nanic.Je tu jeste jedna moznost modul dotahování oken nejsem tohodle priznivec.Neni to spousta veci jsou to 4 motory ve dveri a predelani eletriky.
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“