POZOR NA FIRMU TURBO REPAS z Lichnova!!!

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Pete1985
Sběrač informací
Příspěvky: 40
Registrován: 04 úno 2011, 09:56
Bydliště: Ostrava

POZOR NA FIRMU TURBO REPAS z Lichnova!!!

Příspěvek od Pete1985 »

Předem bych chtěl vysvětlit, proč si lidi mají dávat pozor na tuto firmu, která "dělá" repasi turbín.

Před necelým půl rokem jsem si u nich nechal zrepasovat turbo.
Jakmile jsem dojel domů, turbo jsem zkontroloval, sáhnul pod něj a na rukou byl olej. Někdo si možná řekne netěsnost, ale...

Když jsem byl u nich v dílně, chlapík mi ukazoval jaké má turba v polici ze dřeva, jak je repasuje atd. (Já o tom v té době věděl prd, protože jsem žádné TDI před oktou neměl.)

Mluvíme tady o dílech asi z číny???, prý jsou vnitřky už předem vyvážené.
Problém je v tom, že turbína se vyvažuje na mašině za 1,5 mil. kč, jak všichni víme, může dosáhnout až 250tis. otáček za minutu.

On to všechno skládá tak, jak mu to příjde, bez vyvážení vám to namontuje do motoru.
Hned, jak jsem se informoval u lidí, co si turba nechávají repasovat a od nich se dozvěděl, jaký je postup, celkem mě to šokovalo. Prý ho už znají a rotaci lopatek zkouší doma na vysavači!!!!


Chtěl jsem reklamovat práci, penízky zpátky, ale....

Když jsem mu pak volal, tak odpovědí mi bylo, že nevrací. Že jednotlivé náhradní díly do turba jsou už předem z fabriky vyvážené. Informoval jsem ho o tom, jak se při vyvážení postupuje a co o něm říkají ostatní - no prý jsem si to měl zjistit dříve, než jsem k němu jel.
Mám k němu tedy zajet a jedině on mi to opraví (jak asi, když nemá vyvažovačku, jen jeden soustruh a to je vše).
Poté, co jsem mu řekl, že to dám k soudu se mi samozřejmě vysmál (bylo ode mne celkem nivní, že by mi nějak vyšel vstříc).
Mimoto mě informoval, že už měl 3 soudy a pokaždé je vyhrál.

Udělejte si obrázek sami, ale je to špekulant, který z vás akorát vysaje peníze, vystaví vás riziku poškození motoru, pěkně vás nas*ere a zcupuje nervy.

Takoví lidi by měli jít od fochu. A nejhorší na tom je, že dál vesele pokračuje v činnosti a nic s tím neuděláte. Leda byste pak chtěli chodit po policii, že jste mu něco udělali, i když nepochybně by si to hajzl zasloužil!

Asi tak mno.. :-( (hm) [/b]
OC I 1.9. TDI PD 74kW 4x4 ATD / nyní 341,6Nm při 2085 ot/min, 142,04PS při 3899 ot/min - CHIP by TDIFUN!
EGR OFF.
Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Aktivista
Příspěvky: 3307
Registrován: 18 zář 2007, 08:17
Bydliště: Žilina

Příspěvek od subz3ro_tdi »

Uz mi je jasne o com TDIfun minule vtipkoval, ked hovoril ze niekto aj turba vyvazuje na vysavaci :D
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: POZOR NA FIRMU TURBO REPAS z Lichnova!!!

Příspěvek od slovacek.milos »

Problém je v tom, že turbína se vyvažuje na mašině za 1,5 mil. kč, jak všichni víme, může dosáhnout až 250tis. otáček za minutu.


25O.OOO otáček za minutu, píšeš všichni víme, asi jsem jediný co to neví,



to je mazec dneska ty drahý mašiny, :o


ty to umí vyvážit :roll: miloš (LOL)
Bunny.16
Přispěvovatel
Příspěvky: 241
Registrován: 19 říj 2009, 14:09
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Bunny.16 »

No a z takovejch podnikatelu a domacich opravaru bych blil!!! :blbe: Proto kdyz uz neco, tak si to poradne proverit nez nekam zajedu a dam mu penize, nebo si radsi priplatit u solidni firmy a mam jistotu a 100%zaruku. Ne vzdy plati "drazsi lepsi" ;) A jeste, kdyby jsem to takhle videl ja, tak by okamzite odesel kdyby jsem videl takovou dilnu...
Tommy TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 394
Registrován: 27 úno 2010, 22:54
Bydliště: Poďebrady

Příspěvek od Tommy TDI »

Ono by spíš bylo lepší se zamyslet nad kde kým kdo o sobě tvrdí že repasuje turba,každej z odborníku tvrdí jak na turba je 6měsíců záruka,ale když se stane problém odpovědnost a následná záruka za svůj výtvor je nikde.i když je jasné že vina je na jejich straně.

Stačí se jen koukat v bazaru jak každej schání nové originální turba než nějaký Polský sr**ky které jsou samozřejmě důkladně vyvážená....
Alhambra II TDi AUY-ASZ
AUY nám umřelo-vzpomínáme:-)

Iveco Daily 35C 11 6Q Original měchy
Iveco Daily 40C14 3litr :-) ex automat,original měchy

UNC 060

AR 159 2.4JTDM 154kW Q4 :-))
jirka octavia
Přispěvovatel
Příspěvky: 52
Registrován: 01 úno 2011, 23:36

Příspěvek od jirka octavia »

jediné co mě napadá je vzít auto,naložit Vitalije ze země býv. Sov.svazu a vydat se za panem repasérem promluvit si mezi 6 očima.Jinak je to ztracený.......ale tohle zabere 8)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Mě je spíš divný, že ho to uživí.., ale není přece možné, aby ve 100 % to zkurvil...Anebo že by bylo tolik lidí, kteří ty peníze oželí..? 3 krát se soudit, to už o něčem svědčí..Kolikrát se divím, že různí dovedové a podvodníci prosperují lěpe než solidní pracant. To jsou lidé tak blbý..?Přece když mě někdo podvede, už tam nikdy nepojedu..Kde tihle lidé berou nové kafky..?Jeden dovozce mi říkal jeho přísloví, kterým se řídí..Každé ráno se narodí nový blbec.., a tak to jde už věky věkův...Tím neurážím člověka, který v dobré víře si nechá opravit auto.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Pete1985
Sběrač informací
Příspěvky: 40
Registrován: 04 úno 2011, 09:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Pete1985 »

jericho-3 píše:Mě je spíš divný, že ho to uživí.., ale není přece možné, aby ve 100 % to zkurvil...Anebo že by bylo tolik lidí, kteří ty peníze oželí..? 3 krát se soudit, to už o něčem svědčí..Kolikrát se divím, že různí dovedové a podvodníci prosperují lěpe než solidní pracant. To jsou lidé tak blbý..?Přece když mě někdo podvede, už tam nikdy nepojedu..Kde tihle lidé berou nové kafky..?Jeden dovozce mi říkal jeho přísloví, kterým se řídí..Každé ráno se narodí nový blbec.., a tak to jde už věky věkův...Tím neurážím člověka, který v dobré víře si nechá opravit auto.. :)
No v první řadě musím říct, že jsem asi fakt total blbec, nebo jen jeden z dalších, kdo naletěl.
Myslím, že dokonce tady na dieselpower je někde téma, kde se tohle už probíralo.

Tady:

http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... 77dfa354

Jinak sám podnikám a nedovedu si představit, že bych někoho měl vědomě ojebat..
Prostě stačilo by jednou a končím. Nikdo by se mnou už nespolupracoval, ale ta potupa... No ani na todle raději nemyslím.

Evidentně pán Kopecký s tímhle problém nemá. Holt někdo jde přes mrtvoly, jak se říká.
OC I 1.9. TDI PD 74kW 4x4 ATD / nyní 341,6Nm při 2085 ot/min, 142,04PS při 3899 ot/min - CHIP by TDIFUN!
EGR OFF.
Uživatelský avatar
Pete1985
Sběrač informací
Příspěvky: 40
Registrován: 04 úno 2011, 09:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Pete1985 »

OC I 1.9. TDI PD 74kW 4x4 ATD / nyní 341,6Nm při 2085 ot/min, 142,04PS při 3899 ot/min - CHIP by TDIFUN!
EGR OFF.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

co tam píšeš že budeš asi totál blbec asi bude pravda avy turbo točilo 25O.OOO otáček za minutu to je silné kafé,

já teda včera natočil oktáku přičemž starter a baterka byli na ponku :o miloš
Uživatelský avatar
Pete1985
Sběrač informací
Příspěvky: 40
Registrován: 04 úno 2011, 09:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Pete1985 »

OC I 1.9. TDI PD 74kW 4x4 ATD / nyní 341,6Nm při 2085 ot/min, 142,04PS při 3899 ot/min - CHIP by TDIFUN!
EGR OFF.
Uživatelský avatar
Pete1985
Sběrač informací
Příspěvky: 40
Registrován: 04 úno 2011, 09:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Pete1985 »

slovacek.milos píše:co tam píšeš že budeš asi totál blbec asi bude pravda avy turbo točilo 25O.OOO otáček za minutu to je silné kafé,

já teda včera natočil oktáku přičemž starter a baterka byli na ponku :o miloš
Chlape, tak kdo je ted blbec?

http://www.turbo-tec.eu/cz/turbosprezar ... eracja.php

Tady mas, ze na stolici to zkouší při 220 tis. ot/min.

Kukej (LOL)
OC I 1.9. TDI PD 74kW 4x4 ATD / nyní 341,6Nm při 2085 ot/min, 142,04PS při 3899 ot/min - CHIP by TDIFUN!
EGR OFF.
pepinoTDi
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 31 pro 2007, 16:21

Příspěvek od pepinoTDi »

koukám že máš v nicku " CHIP by TDIFUN" a takhle se necháš ojeb.t! dyť se stačilo domluvit s FUNEM a byl klid.... (crazy)
O1 AHF powered by TDIFun *99kw 350Nm*
Uživatelský avatar
Pete1985
Sběrač informací
Příspěvky: 40
Registrován: 04 úno 2011, 09:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Pete1985 »

pepinoTDi píše:koukám že máš v nicku " CHIP by TDIFUN" a takhle se necháš ojeb.t! dyť se stačilo domluvit s FUNEM a byl klid.... (crazy)
njn, teď už to vím :-( (LOL)

U Zdenka Hájka jsem byl a fakt profík.

Problém je, že je hodně takových šmelinářů, jako Kopecký například.
A to nemluvím o tzv. chip tunerech. Těch je jak hub po dešti.. :evil:
OC I 1.9. TDI PD 74kW 4x4 ATD / nyní 341,6Nm při 2085 ot/min, 142,04PS při 3899 ot/min - CHIP by TDIFUN!
EGR OFF.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

no v pedéčku jestli ti to točí 22O.OOO tak to máš super ;) miloš
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“