Středočeský: Kladno (5km) - VOLNÁ KAPACITA

Pro zákazníky, kteří hledají dobrý servis. Pište sem poptávku, někdo se Vám snad z Vašeo okolí ozve

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Středočeský: Kladno (5km) - VOLNÁ KAPACITA

Příspěvek od origoš »

Moji kolegové, se kterými spolupracuji rozšířili autoservis 5km od Kladna. Je tam slušné zázemí, tři zvedáky, autoklempíř, pneuservis, diagnostika, zkoušení brzd, geometrie, veškeré mechanické a el. práce, výměny olejů, výfuky a další služby např. příprava na STK i s vyřízením. Kontakt na mechanika: 603451199 s odvoláním na mne. V případě potřeby náhradní auto Fabia.
POZOR ZMĚNA: Telefon je vypnutý z důvodu nespolehlivého signálu v dílně, stačí poslat SMS se stručným požadavkem a my se sami ozveme.
Naposledy upravil(a) origoš dne 28 kvě 2007, 13:30, celkem upraveno 4 x.
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
Uživatelský avatar
100kurev
Sběrač informací
Příspěvky: 41
Registrován: 26 led 2006, 23:15

Příspěvek od 100kurev »

Potřebuju přebrousit hlavu na 405TD. Kluk co mi tyhle věci dělá to neudělá protože to má horní plochu pod úhlem a nemá nklápěcí stůl. Chci se zeptat jestli to dělají.
Lepší se zeptat než něco po....
Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od origoš »

Takto má hlavu udělanou i Renault a některé Fiaty. Klidně to přivez, není v tom problém.
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od origoš »

Rozšíření služeb o uvolňování zatuhlých lopatek turba.
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
Pampaliny
Přispěvovatel
Příspěvky: 126
Registrován: 19 dub 2006, 08:13
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pampaliny »

Zdravim.
tento servis mohu vrele doporucit, byl jsem tam dvakrat a co jsme domluvili, to opravili.. takze maximalni spokojenost.
na aute (Passat 3B/1999 AJM) mam nalitano 237000, naposledy mi delali komplet spojku a setrvak.. (koupil jsem jetou sadu pres inzerat tady..) cislo setrvaku sedelo podle ETOSu na AJM, lamela a pritl. na AVB, ale bylo to jako komplet z auta a jete asi 4000km.. setrvak mi o chlup nepasoval(mej jsem tam jinej), ale chlapici si s tim poradili skvele. Byl jsem na to upozornen a vzal jsem riziko na sebe. Ve VW by me s tim poslali do haje a origo i s praci by me vyslo na 35000 nejmin.. ja nedal celkem ani polovinu za material(vlastni) a praci.

Predtim, jsem jezdil do nejmenovaneho servisu VW v Praze, kde me akorat stahli o penize a spokojenost veskera zadna.. pro info - ve vw uz jsem nechal kolem 45 000,- za rok! (rozvody, construct, kontrola ulozeni motoru, zaslepeni zamku, dovoz. STK, a par dalsich drobnosti..) takze se tam uz neukazu.. kdyz mi usazovali motor (1000,- prace) tak jsem odjel ze servisu s pocitem, ze jedu v traktoru.. tady za kladnem mi posunuli prednim silentblokem a bylo temer po vibracich a neplatil jsem ani korunu s tim, ze jsme se dohodli na vymenu te spojky..

zkratka profi odvedena prace jen tak dal..
Golfík3
Sběrač informací
Příspěvky: 21
Registrován: 01 úno 2007, 22:02

Příspěvek od Golfík3 »

díky moc zítra tam volám
Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od origoš »

Kdybys to hledal, tak to vypadá takhle:Obrázek
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
tomáš karbus
Aktivista
Příspěvky: 1521
Registrován: 09 říj 2006, 22:00
Bydliště: Pozdeň

Příspěvek od tomáš karbus »

neni to náhodou v srbech
Venca
uživatel
Příspěvky: 407
Registrován: 01 čer 2006, 23:34
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca »

Moc hezky :) :)
Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od origoš »

neni to náhodou v srbech
Je to kousek od Srb, naproti hotelu Astra.
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
tomáš karbus
Aktivista
Příspěvky: 1521
Registrován: 09 říj 2006, 22:00
Bydliště: Pozdeň

Příspěvek od tomáš karbus »

tam byl driv Mourik ne -delal tam muj kamos Jarda(pankáč),nebyl sem se tam mrknout uz tak od září,ale bud to zmnenilo majitele a nebo myslis stale Mourika-jinak dilna je to dobre vybavena a docela prostorna
Uživatelský avatar
origoš
Aktivista
Příspěvky: 4148
Registrován: 23 led 2006, 14:21
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od origoš »

Majitele to nezměnilo a Jarda je tam taky. Přibyli tam další mechanici a rozšířil se sortimet služeb. S Moudříkem se znám dlouho a spolupracuji s ním, v podstatě od revoluce.
Tohle téma jsem začal proto, že mne občas oslovují účastníci fóra ohledně možnosti oprav. Vzhledem k tomu, že mám dost práce a závazků a někdy skutečně nemohu vyhovět, tak se tímto způsobem lépe využijí možnosti a je spokojenost na všech stranách. První ohlasy moje slova potvrzují. Docela potěší, když spokojený zákazník řekne "Moc Vám děkuji, už jinam jezdit nebudu".
Chtěl jsem hlavně oslovit pražské účastníky, protože když slyším vyprávět peripetie, které mnohdy zažívají a kolik finančních prostředků nechají v různých opravnách s tím, že auto po opravě je v horším stavu než před opravou, tak si myslím, že těch pár km do Kladna se určitě vyplatí.
Bylo by to na samostatné téma, na starém dépéčku něco podobného bylo.
Benzín patří do letlampy a taky do resistinu

www.mosaznevyrobky.cz
tomáš karbus
Aktivista
Příspěvky: 1521
Registrován: 09 říj 2006, 22:00
Bydliště: Pozdeň

Příspěvek od tomáš karbus »

jj to by asi bylo na samostatne tema,mne to jen prislo povedome on tam prave delal este Honza a prez nej to tam znam,kdyžtak Jardu pozdravuj od Destila az ho uvidis-jestli si vzpomene
Uživatelský avatar
ceti
Přispěvovatel
Příspěvky: 111
Registrován: 17 úno 2006, 15:52
Bydliště: München (BRD).Obcas se objevim v Praze.

Predelani tdi pumpy na mechanickej pohon

Příspěvek od ceti »

Nazdar, mam Golf 2 s Tdi motorem (1Z, zabudovanej komplet i s Golf 3 palubkou, el.jednotkou atd..) a sehnal jsem si i normalni TD pumpu z Golfa 2, nedokazal bys mi to prekopat na mechanickej pohon nejak levne?
Dik predem za odpoved..
UKRADENO 1.7.2015 Pha-Lipence: Muj cernej Golf 2 GTD X1 Kamei.. Stoppt Tierversuche=nehmt Golffahrer !
Uživatelský avatar
T4driver
Sběrač informací
Příspěvky: 38
Registrován: 27 dub 2007, 06:15
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T4driver »

Ahoj chlapi, dá se u Vás udělat repas převodovky? Taky by mě zajímalo, jestli jste schopni udělat uvolnění zatuhlých lopatek turba na počkání....daleko domů... (crazy) . Díky
VW T4 2,5 TDI 150 PS...autoalarm vlčák BRITA
Odpovědět

Zpět na „Poptávka - hledám servis/zaměstnance“