Jezdil někdo na aceton?

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
k.amerika
Přispěvovatel
Příspěvky: 239
Registrován: 17 říj 2012, 14:55
Bydliště: Zbraslavice

Jezdil někdo na aceton?

Příspěvek od k.amerika »

Zdarec, v práci dokážu vyšetřit nějaké množství acetonu, asi akorát tak na dojíždění do práce zdarma.. Pamatuji si že jeden známý si před lety předělal stovku škodovku na aceton jen tim že místo palivových hadiček dal trubičky, zvětšit od oka trysku (aby se nemusel pokaždé rozjíždět se sytičem) a jezdil.. jem mu prý přestal ukazovat palivoměr, protože to sežralo plovák :-) Na líh s hexanem jsem bez úprav v saxu 1,0 najezdil spoustu kilometrů a jediná změna byla že po každém startu se muselo cca minuta čekat než šlo z volnoběhu do aotáček. Má někdo zkušenost s acetonem? díky
W210 290TD
milda64
Přispěvovatel
Příspěvky: 128
Registrován: 25 pro 2007, 20:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od milda64 »

Ještě za komančů ve warťasu. Spotřeba o půlku vyšší a z výfuku šel slzný plyn. To toluen bylo jiný kafe.
Uživatelský avatar
k.amerika
Přispěvovatel
Příspěvky: 239
Registrován: 17 říj 2012, 14:55
Bydliště: Zbraslavice

Příspěvek od k.amerika »

Dvoutakt to asi zchroupe lépe.. A co hadičky, plovák v akrburátoru, v nádrži atd? vše drželo, jen ta spotřeba a smrad?
W210 290TD
milda64
Přispěvovatel
Příspěvky: 128
Registrován: 25 pro 2007, 20:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od milda64 »

Ano, ale ten smrad fakt hroznej. Když jsem projel stejnou ulicí podruhé tak jsem si zaplakal. Opravdu slzák. Možná to dělala ta kombinace s olejem. Starty na benzín. Stačilo ráno vstříknout dvacítku stříkačku do plovákové komory.
JanDiesel
Přispěvovatel
Příspěvky: 138
Registrován: 29 čer 2006, 15:10
Bydliště: Zilina

Příspěvek od JanDiesel »

milda64 píše:Ještě za komančů ve warťasu. Spotřeba o půlku vyšší a z výfuku šel slzný plyn. To toluen bylo jiný kafe.
co treba na jazdenie na toluen?
AGR 66kW seria
milda64
Přispěvovatel
Příspěvky: 128
Registrován: 25 pro 2007, 20:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od milda64 »

U karburátoru jen dírka do plovákové komory, 20ml stříkačka benzínu ráno před startem a trochu oleje na omaštění. U stříkaček dvojnádrž na starty a omastit. Měl jsem sníženou hlavu a místo zadního tlumiče trubku. Žigul 1500 neměl šanci. Jen jsem ukroutil 3 poloosy.
Uživatelský avatar
k.amerika
Přispěvovatel
Příspěvky: 239
Registrován: 17 říj 2012, 14:55
Bydliště: Zbraslavice

Příspěvek od k.amerika »

Koupil jsem felicii, jednobod, abych mohl experimentovat s acetonem a neničit si druhé auto a světe div se, jede to jako na benzin, ani nesmrdí, výkon velice podobný, žádný zvýšený hluk motoru-kdyby to smývalo olejový film, prostě to funguje. Dávám 5l benzinu, 15l acetonu, chytá na otočení. U karburátorů to asi špatně chytalo a mohlo rozežrat nějaká těsnení, ale felda s jednobodem nádhera :-) Projel jsem cca 300l acetonu a beze změny motoru. Jsem zvědavý jak dlouho ještě vydrží :-)

https://www.youtube.com/watch?v=YAXZmnHXzco
W210 290TD
milda64
Přispěvovatel
Příspěvky: 128
Registrován: 25 pro 2007, 20:30
Bydliště: Praha

Příspěvek od milda64 »

Tam bylo jen papírové těsnění. Jezdil jsem jen na čistý. Kapka oleje neuškodí. Toluen, aceton a líh byl odpad z výroby polovodičů. Babce ve skladu jsem dal kafe a už vezl 3 sudy. Do vozíku se mi víc nevešlo.
Uživatelský avatar
k.amerika
Přispěvovatel
Příspěvky: 239
Registrován: 17 říj 2012, 14:55
Bydliště: Zbraslavice

Příspěvek od k.amerika »

:-D
W210 290TD
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“