Mazlik mk5

Tato sekce slouží k prezentaci vozů členů tohota fóra.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

myslím si ale že stejne na tenhle typ podvozku das max. 7,5palcu šířku ráfku na seriovém et.( možná někdo opraví ) .....pokud tam chces cpát šířku 8,5palcu.....tak bud budes muset dát podlozky a nebo hrozně nízké ET. ......výsledek bude takovej ze ti kola polezou hodne ven. A ještě gumu 245??? to je preci zbytecne moc. Jak pise marena,...... 225/40 uplne ideal a pokud mas serii motor tak to bude až až.......
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
dudadogg
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 13 dub 2014, 12:39

Příspěvek od dudadogg »

marena tdi píše:bohate staci 225/40-18 i na rafek 8,5 .
Ty tam zrovna mám ale kámoš si spatně objednal a chtěl mi je dát za dobrou cenu, ale stejně myslím že by mi to dřelo z vnitřní strany.
G5, 1.9tdi BKC 77Kw
dudadogg
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 13 dub 2014, 12:39

Příspěvek od dudadogg »

standa123 píše:myslím si ale že stejne na tenhle typ podvozku das max. 7,5palcu šířku ráfku na seriovém et.( možná někdo opraví ) .....pokud tam chces cpát šířku 8,5palcu.....tak bud budes muset dát podlozky a nebo hrozně nízké ET. ......výsledek bude takovej ze ti kola polezou hodne ven. A ještě gumu 245??? to je preci zbytecne moc. Jak pise marena,...... 225/40 uplne ideal a pokud mas serii motor tak to bude až až.......
Mám et 30 a vzadu pohoda ale vpředu trochu venku :D
G5, 1.9tdi BKC 77Kw
dudadogg
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 13 dub 2014, 12:39

Příspěvek od dudadogg »

TDI tech píše:S tou nalepkou NOS na seriovom podvozku a brzdach so seriovym motorom to na 18" diskoch bude vyzerat prinajmensom komicky (LOL) Vysvetli mi naco su ti 18stky kolesa? Ved ten motor ich nebude vladat gulat. Keby si mal pod kapotou takeho certa, ze sa koly brzdam mensi rafik nezmesti tak prosim, ale nehnevaj sa na takom zobraku je to na smiech :roll: A uz vidim na akych sulakoch budes chodit a ohrozovat tym zdravie a zivot inych. Je rozdiel kupovat 18" gumy po 250eur kus, ako 16" gumy za nejakych 70 eciek za kus. Zosen si nejake origo VW pekne 16" disky ,tak aby decentne dotvorili celkovy vzhlad auta.
:D nálepka tam byla když jsem to koupil a jestli tam budu mít R15 nebo R18 tak je to moje věc. :) A věř mi, že i kdybych měl 10 let starý a sjetý gumy ,tak nějakej mladej cucák ohrozí lidi dřív než já, protože vim kde a co si můžu smým autem dovolit. :)
G5, 1.9tdi BKC 77Kw
Odpovědět

Zpět na „Vozy členů fóra“