Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu » Vážení zkušení esterifikanti.... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Přidat nové téma  Zaslat odpověď Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 
PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2015 10:05 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

WOB napsal:
podle mě nestačí teplota, ale bude potřeba aji tlak, proto to uzavírá jak papiňák. Nebo taky možná vákum...

jo ale pak to vypouští do vody kde se to jímá, a nějaký kor moc bublák to není, pak si nech další videa tam mají bečku plech O.7 tam když trochu ohulíš tlak tak se zduje, to bude destilát jímaný vodou

když jsem na tyto stránky přinesl esterifikaci to byla taky kanodáda jaký je to nesmysl, nejvíc mě pobavil borec z sk ,že si koupil reaktor za 6O.OOO kč a já měl jen klacek a sud, pak jsem do etylka nahustil starou pračku romo to je reaktor všechno udělá, já mám pořád ten svůj posvátný klacek,

přeci už hooodně dávno stím přišel mladý borec v česku jako s velkým vynálezem, s naprosto jednoduchou technologií, pozvali si ho do ameriky posadili na vědeckou školu dali mu pořádný plat a tak přišel na jíné myšlenky a víc jsem o něm neslyšel, národ musí tankovat daně a ne si doma vyrábět zadarmo palivo,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2015 8:59 pm Citovat
etylek
Přispěvovatel

romo pračka je dobrý reaktor, ještě lepší jsou staré NDRácké, ty vydrží víc. uvidíme jestli nakonec zruší ty sankce proti íránu, třeba paliva ještě víc klesnou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: čt listopad 12, 2015 9:22 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

já budu věrný svýmu klacku B??a
PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2015 6:51 pm Citovat
WOB
Aktivista

ještě pořád máme funkční pračku Romo doma, takže až nastane čas, tak ji prodám jako reaktor za statisíce. Kdo by to řekl, že blbá pračka z pozdního komunismu, bude jednou historicky cená!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: so listopad 14, 2015 6:53 pm Citovat
slovacek.milos
Aktivista

WOB napsal:
ještě pořád máme funkční pračku Romo doma, takže až nastane čas, tak ji prodám jako reaktor za statisíce. Kdo by to řekl, že blbá pračka z pozdního komunismu, bude jednou historicky cená!

kdyžtak za odvoz beru Mrknut?
Vážení zkušení esterifikanti....
 Obsah fóra Dieselpower forum » Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu