TRIPPLING – jakékoliv auto

Inzeráty k archivaci. Pro nové prodeje po 15.10.2018 použijte prosím sekci "Prodám"

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Octaviamen
Přispěvovatel
Příspěvky: 74
Registrován: 28 zář 2013, 07:36
Odpovědi: 1
Bydliště: Most

triping

Příspěvek od Octaviamen »

Dnes doslo ,uz je to v aute a funguje jak ma 8)
Zapojeni brnkacka :havaj:

Moooc diky ermish :punk:
fiorhy
Sběrač informací
Příspěvky: 33
Registrován: 20 úno 2010, 20:28

Příspěvek od fiorhy »

tuhle šílenost mi začli nosit zákazníci ať jim to zapojím,když jsem viděl jak z tý věci trčí ZVONKÁČ tak jsem si nechal podepsat papír,že to montuju a neručím za to a vydrželo to 14dní než se kabel uklepal :D navíc s tím,že v jednom cyklu to blikne 4x a v druhým 2 a půlkrát,srry ale za 500,- :/ chápu,že silikon a izolepa je drahá,ale místo toho by se hodila krabička 10,- a nějaký slušný konektor otázka maximálně 20,- a můžeš to dávat za 600,- tohle bych sobě do auta nedal ani v křeči
ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

Příspěvek od ermish »

fiorhy píše:tuhle šílenost mi začli nosit zákazníci ať jim to zapojím,když jsem viděl jak z tý věci trčí ZVONKÁČ tak jsem si nechal podepsat papír,že to montuju a neručím za to a vydrželo to 14dní než se kabel uklepal :D navíc s tím,že v jednom cyklu to blikne 4x a v druhým 2 a půlkrát,srry ale za 500,- :/ chápu,že silikon a izolepa je drahá,ale místo toho by se hodila krabička 10,- a nějaký slušný konektor otázka maximálně 20,- a můžeš to dávat za 600,- tohle bych sobě do auta nedal ani v křeči

Ahoj

Pokud to namontujes a nechas volne vyset - tak je jasne, ze to neni to prave a od zvonkace to ma hodne daleko... Kazdej spravnej monter by to mel pripnout ke stavajicimu svazku aspon zzkou a nemuze se to uklepat. Za tech X let, co to uz prodavam - se mi nestalo, ze by mel nekdo problem.
Pocet bliku jde jednoduse nastavit pro kazdou stranu zvlast - mas to popsane v navodu....taky by je to chtelo nekdy cist.

Krec si nech pro starou.....staci projit fora a precist si zkusenosti zakazniku za X let prodeje.
0.45 magnum
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 17 lis 2015, 17:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od 0.45 magnum »

Ahoj. Koupil jsem tripling od ermishe, vyměnil si pár emailů, osobně převzal a dnes namontoval. Upravil jsem si kabeláž triplingu (barvu kabelů) podle barvy ve svazku v autě, napájel a ihned na první pokus perfektně funguje !! Seřídil jsem pomocí otočného trimru na 4 bliky. Všechna spojení zakryl smršťovací bužírkou, upevnil stahovací páskou pevně ke svazkům kabeláže. Zapomněl jsem vyfotit (wallbash) . Snad se časem k tomu dostanu. Jinak návod a fofodokumentace - SUPER ! Mohu jen doporučit !! Mám Škoda Octavia 1.6 benzín r.v.2003.
Magnum
ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

AKTUALNOST

Příspěvek od ermish »

Potvrzuji aktualnost i pro PROSINEC 15 :)
Uživatelský avatar
tantor-bn
Přispěvovatel
Příspěvky: 684
Registrován: 08 dub 2012, 10:59

Příspěvek od tantor-bn »

ako to je s poštou na svk ?
Cupra TDI
ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

AKTUALNOST

Příspěvek od ermish »

Potvrzuji aktualnost i pro UNOR 16 :)
tcamool
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02 úno 2016, 12:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tcamool »

chcel by som schemu zapojenia bola by možna ?
ermish
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 02 bře 2012, 07:38

Aktuálnost

Příspěvek od ermish »

Potvrzuji aktualnost i pro KVĚTEN 16 :)
Zamčeno

Zpět na „[Prodám - starý bazar do 15.10.2018]“