OT:jak řešit...mohlo by se hodit

Noví uživatelé prostudovat jako první! Vytvořený souhrn témat na často probírané dotazy.
Téma mohou zakládat jen moderátoři - pokud máte nápad, kontaktujte Reeshu, nebo Dukese

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
váha
Aktivista
Příspěvky: 3872
Registrován: 09 bře 2006, 14:34
Bydliště: královehradecký kraj

OT:jak řešit...mohlo by se hodit

Příspěvek od váha »

sice to nemá s motorem nic společnýho,ale myslím že postup dobrej a aut se to taky týká :D
http://www.chcetezmenu.cz/index.php?opt ... &Itemid=15
Uživatelský avatar
DDRagoo
Aktivista
Příspěvky: 1371
Registrován: 26 črc 2007, 21:23

Příspěvek od DDRagoo »

polovina z toho co je tam napsáno není pravda a ten kdo to psal toho moc nevěděl. Už jen to co se týče zmiňovaného listu o oznámení přestupku. Zákonem uznaný název je PROTOKOL O OZNÁMENÍ PŘESTUPKU. být vámi raději bych se takového jednání, jaké vám tam ona ne moc chytrá osoba radí, vyvaroval.
Uživatelský avatar
warhead_cz
Přispěvovatel
Příspěvky: 506
Registrován: 09 kvě 2007, 08:17
Bydliště: Sok. u K.Varu

Příspěvek od warhead_cz »

S tim nahravanim zrovna mel nejaky slovak potize myslim ;)
Hele tati mašinky smí jezdit i po silnicích ? Kdepak hochu to je jen strycovo TDI :)
Matouš
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 18 led 2009, 16:55
Bydliště: okres Ústí nad Orlicí

Příspěvek od Matouš »

Je to nesmysl. Policie vůbec neprojednává přestupky podle správního řádu!!! Zase je to jen výmysl nějakého chytráka.
Škoda Octavia Combi TDI, 81 kw, r.v.2003
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

blbost tímhle chytrým jednáním jakoukoliv hlídku donutíš k tomu aby ti dala flastr že si to budeš na věky pamatovat obecně platí toto:Chovat se slušně a přiznat chybu jestliže uděláš přestupek a chováš se náležitě slušně bude zacházeno slušně i s tebou.... nemyslím že kdokoliv si zapamatuje ty bláboly co tam jsou napsaný tak aby příslušníka PČR dostav ve znění zákona a jestli si někdo myslí že jo klidně to může zkusit v Lázních Bohdaneč měří se tam dost často a pak nám může napsat jaký to má efekt ;)
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
xpepa1
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 20 kvě 2015, 09:27
Bydliště: Krnov

Volvo v40 1.9Di 75 KW

Příspěvek od xpepa1 »

Dobrý den. Před půl rokem jsem si zakoupil volvo V40 z roku 2004. motor 1.9 Di 75 KW. Mám s ním takový problém. Po nastartování krásně jede, drží otáčky. Jenže jakmile dojedu na křižovatku, nebo semafor, tak na volnoběh asi po pěti minutách pravidelně vypne. Motoru nepadají otáčky, krásně drží, jen pravidelně vypíná vždy za stejný čas. Pokud se snažím rozjet ještě, než to vypne, tak se občas stane, že motor nereaguje na přidání plynu, začne se dusit a zhasne. Občas se to ale podaří, že plyn začne reagovat. Pokud se ale rozjedu třeba již po minutě, tak vše v pořádku. Vždy to dělá pravidelně až po nějaké době stání. Setkal se někdo z vás již s tímto problémem? Můžete mi poradit?
Jirka Kužel
Přispěvovatel
Příspěvky: 928
Registrován: 14 úno 2006, 21:01
Bydliště: Jičín CITY

Re: Volvo v40 1.9Di 75 KW

Příspěvek od Jirka Kužel »

xpepa1 píše:Dobrý den. Před půl rokem jsem si zakoupil volvo V40 z roku 2004. motor 1.9 Di 75 KW. Mám s ním takový problém. Po nastartování krásně jede, drží otáčky. Jenže jakmile dojedu na křižovatku, nebo semafor, tak na volnoběh asi po pěti minutách pravidelně vypne. Motoru nepadají otáčky, krásně drží, jen pravidelně vypíná vždy za stejný čas. Pokud se snažím rozjet ještě, než to vypne, tak se občas stane, že motor nereaguje na přidání plynu, začne se dusit a zhasne. Občas se to ale podaří, že plyn začne reagovat. Pokud se ale rozjedu třeba již po minutě, tak vše v pořádku. Vždy to dělá pravidelně až po nějaké době stání. Setkal se někdo z vás již s tímto problémem? Můžete mi poradit?
pepo pepo kurva kam tohle píšeš...
VW SHARAN
Fabie 1.4 TDI mvolesko soft
xpepa1
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 20 kvě 2015, 09:27
Bydliště: Krnov

Příspěvek od xpepa1 »

Omlouvám se, ale nevěděl jsem, kam to napsat.
fabia rs
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 08 pro 2015, 21:19
Bydliště: Česká republika

Příspěvek od fabia rs »

čaute lidi nevíte nekdo neco o turbo surge? https://www.youtube.com/watch?v=OSY9tJK_Hos jde mi o zvuk a co je třeba pro to udelat dík moc
Odpovědět

Zpět na „FAQ - časté dotazy - řešení, postupy“