Obsah fóra Dieselpower forum
Obsah fóra Dieselpower forum Přihlášení Registrace FAQ Seznam uživatelů Hledat

Obsah fóra Dieselpower forum » [Prodám - starý bazar do 15.10.2018] » TRIPPLING – jakékoliv auto Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!  Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma 
triping
PříspěvekZaslal: čt září 24, 2015 10:20 pm Citovat
Octaviamen
Přispěvovatel

Dnes doslo ,uz je to v aute a funguje jak ma Cool
Zapojeni brnkacka havaj

Moooc diky ermish punk
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: so září 26, 2015 11:38 am Citovat
fiorhy
Sběrač informací

tuhle šílenost mi začli nosit zákazníci ať jim to zapojím,když jsem viděl jak z tý věci trčí ZVONKÁČ tak jsem si nechal podepsat papír,že to montuju a neručím za to a vydrželo to 14dní než se kabel uklepal Velmi ??astn? navíc s tím,že v jednom cyklu to blikne 4x a v druhým 2 a půlkrát,srry ale za 500,- :/ chápu,že silikon a izolepa je drahá,ale místo toho by se hodila krabička 10,- a nějaký slušný konektor otázka maximálně 20,- a můžeš to dávat za 600,- tohle bych sobě do auta nedal ani v křeči
PříspěvekZaslal: so září 26, 2015 11:45 pm Citovat
ermish
Sběrač informací

fiorhy napsal:
tuhle šílenost mi začli nosit zákazníci ať jim to zapojím,když jsem viděl jak z tý věci trčí ZVONKÁČ tak jsem si nechal podepsat papír,že to montuju a neručím za to a vydrželo to 14dní než se kabel uklepal Velmi ??astn? navíc s tím,že v jednom cyklu to blikne 4x a v druhým 2 a půlkrát,srry ale za 500,- :/ chápu,že silikon a izolepa je drahá,ale místo toho by se hodila krabička 10,- a nějaký slušný konektor otázka maximálně 20,- a můžeš to dávat za 600,- tohle bych sobě do auta nedal ani v křeči

Ahoj

Pokud to namontujes a nechas volne vyset - tak je jasne, ze to neni to prave a od zvonkace to ma hodne daleko... Kazdej spravnej monter by to mel pripnout ke stavajicimu svazku aspon zzkou a nemuze se to uklepat. Za tech X let, co to uz prodavam - se mi nestalo, ze by mel nekdo problem.
Pocet bliku jde jednoduse nastavit pro kazdou stranu zvlast - mas to popsane v navodu....taky by je to chtelo nekdy cist.

Krec si nech pro starou.....staci projit fora a precist si zkusenosti zakazniku za X let prodeje.
PříspěvekZaslal: út listopad 17, 2015 5:22 pm Citovat
0.45 magnum
Nováček

Ahoj. Koupil jsem tripling od ermishe, vyměnil si pár emailů, osobně převzal a dnes namontoval. Upravil jsem si kabeláž triplingu (barvu kabelů) podle barvy ve svazku v autě, napájel a ihned na první pokus perfektně funguje !! Seřídil jsem pomocí otočného trimru na 4 bliky. Všechna spojení zakryl smršťovací bužírkou, upevnil stahovací páskou pevně ke svazkům kabeláže. Zapomněl jsem vyfotit Hlavi?ka . Snad se časem k tomu dostanu. Jinak návod a fofodokumentace - SUPER ! Mohu jen doporučit !! Mám Škoda Octavia 1.6 benzín r.v.2003.

PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2015 9:37 am Citovat
ermish
Sběrač informací

Potvrzuji aktualnost i pro PROSINEC 15 Smile
PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2015 12:07 am Citovat
tantor-bn
Přispěvovatel

ako to je s poštou na svk ?

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 12:14 pm Citovat
ermish
Sběrač informací

Potvrzuji aktualnost i pro UNOR 16 Smile
PříspěvekZaslal: út únor 02, 2016 12:16 pm Citovat
tcamool
Nováček

chcel by som schemu zapojenia bola by možna ?

PříspěvekZaslal: čt květen 05, 2016 8:05 am Citovat
ermish
Sběrač informací

Potvrzuji aktualnost i pro KVĚTEN 16 Smile
TRIPPLING – jakékoliv auto
 Obsah fóra Dieselpower forum » [Prodám - starý bazar do 15.10.2018]