Pennasol- zkusenosti

vše o motorových, převodových a podobných olejích - čím se miláčci namažou

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
hozyp
Přispěvovatel
Příspěvky: 58
Registrován: 05 pro 2008, 17:34
Bydliště: Ustecko

Pennasol- zkusenosti

Příspěvek od hozyp »

Ahoj, v servisu mi nabizeji olej Pennasol Super Pace PD. Cetl sem si jejich web, vim, ze se jedna o nemeckeho vyrobce, nicmene zkusenosti ci nazory zadne. Nevim, jestli si to tam mam nechat nalit, je levny, o to mi ale zase nejde, rad si priplatim za kvalitu, ale rikaji o nem, ze s nim maji jen dobre zkusenosti pres pet let a jiny ani uz do aut nedavaji. Tak co si o tom myslite, ma nekdo nejaka prime zkusenosti? Nebo mam radsi verit jen svetovym znackam? Dekuju.
masterblaster
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 30 kvě 2011, 17:27

Příspěvek od masterblaster »

Ja pouzivam pennasol a mam s nim len tie najlepsie skusenosti, cize nemaj strach vrelo ti ho odporucam. Osobne pouzivam PENNASOL Longlife 5W/30 http://www.pengoshop.sk/pennasol/eshop/ ... I-5W-30-5L
blonn
Aktivista
Příspěvky: 1135
Registrován: 01 dub 2009, 19:08
Bydliště: Praha

Příspěvek od blonn »

Pennasol je krabicovy vino ne :-D Osobne bych doporucil Q8 formula excel,nebo mobil 1.Spis tu Q8 a menit po 15tis.km.Ale jinak je tady o olejich milion temat,tak skus HLEDAT ;)
GIV 1,9TDI 74kw AXR/var, EGR OFF, MAF OFF 110KW 150PS 330NM, JEDN.+HDS
jirka.bwc
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 bře 2015, 18:27

Příspěvek od jirka.bwc »

Pennasol je kvalitni nemecky olej za dobrou cenu, pouzivame ho cela rodina do turbodieselu, svagr ho pouziva do autobusu, maximalni spokojennost!
Dr.Spiegel
Přispěvovatel
Příspěvky: 871
Registrován: 23 pro 2013, 07:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Spiegel »

Kladný reference od jednoho co má jeden příspěvek a druhej co má tři. Ted nastupuje masáž, založí se ještě pár účtů a ten Penasol bude dobrej i kdyby se vám to nelíbilo. :D

Jste hoši asi zjistili, že se na té břečce dá udělat slušná marže tak to budete ted cpát všem. :-D
Berlingo 1.9D DJZ Bosch
jirka.bwc
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 bře 2015, 18:27

pennasol

Příspěvek od jirka.bwc »

...problem je v tom, ze olej pennasol neni tak rozsirenej, pouzivame ho minimalne 5 let... vyzkousel jsem ruzne oleje vcetne tech doporucovanych vyrobci aut a tenhle funguje super, tak nevim proc bych mel utracet za "radoby" znacky hromadu penez, kdyz tohle mi udela stejne dobrou sluzbu...
Diletant_a_Laik
Přispěvovatel
Příspěvky: 318
Registrován: 07 říj 2011, 10:16

Příspěvek od Diletant_a_Laik »

Recyklát jen tak mimochodem...
jirka.bwc
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 bře 2015, 18:27

pennasol

Příspěvek od jirka.bwc »

... vetsina modernich oleju a predevsim oleju tech nejznamejsich znacek jsou recyklaty (min 90% veskere produkce), to jen pro zajimavost... :)
Reanult Laguna III 2.0dci, Skoda Rapid 1.2TSI
atrio
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31 bře 2016, 06:44

Příspěvek od atrio »

Diletant_a_Laik píše:Recyklát jen tak mimochodem...
Recyklát to může být max. jen u polosyntetiky a ke všemu základový olej z recyklátu je o 50% kvalitnější než z ropy chytráku ....

Jinak Castrol je Castrol, dlouho jsem používal Shell, ale od doby co ho vyrábějí Poláci raději věřím Němcům, vždy mají kvalitu ať se to týká čehokoliv
atrio
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31 bře 2016, 06:44

Příspěvek od atrio »

Dr.Spiegel píše:Kladný reference od jednoho co má jeden příspěvek a druhej co má tři. Ted nastupuje masáž, založí se ještě pár účtů a ten Penasol bude dobrej i kdyby se vám to nelíbilo. :D

Jste hoši asi zjistili, že se na té břečce dá udělat slušná marže tak to budete ted cpát všem. :-D
Chytrák promluvil ...., já dlouhodobě používám Castrol, ale Pennasolu bych se nebránil, Shell je třeba sračka, vyrábí ho Poláci, prodává se jen díky marketingu bez ohledu na kvalitu
puskar86
Sběrač informací
Příspěvky: 29
Registrován: 21 úno 2014, 11:23

Příspěvek od puskar86 »

zaujmave ze som o tom penasole teda este nepocul najlepsie oleje su v USA pozeral som jeden test na opotrebenie a fakt dobre a inak oleje shell a mobil v tom teste zhoreli a najlepsie z nasich obstal valvoline durablend ten nakoniec pouzivam aj ja
Odpovědět

Zpět na „Mazání a motorové oleje“