WoW SNOOPER

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Gus
Přispěvovatel
Příspěvky: 233
Registrován: 30 bře 2009, 16:16

WoW SNOOPER

Příspěvek od Gus »

Má někdo zkušenosti s touto dignostikou? 2016 WoW SNOOPER Bluetooth Cars Trucks Diagnostic Tool Scanner , má jí cenu objednávat z číny třeba místo CDP+ 2016

píšou ,že by tam měly být i nějaké schémata atd...
tino3
Sběrač informací
Příspěvky: 49
Registrován: 09 dub 2007, 09:43
Bydliště: Handlova

Příspěvek od tino3 »

Ahoj,vnutra VCI u delphi,autocom,CDP+ aj wow snooper su rovnake,bud jednodoska alebo dvojdoska a je zmeneny len vzhlad skriniek.
Co sa tyka software tak autocom a delphi su rovnake,len je zmenena farba .S wow snooper predavaju cinani software wow V5.008 R2 v pozadovanom jazyku.Tento program obsahuje rozne data k vozidlam,schemy zapojenia,servisne info.Su tam celkom uzitocne veci a uz mi par krat pomohli.
Čize je mozne pouzivat v jenom notebooku software delphi,autocom aj wow na tu istu skrinku VCI,len treba mat v skrinke nahrany firmware z wow(je vacsi) a musi byt ten isty firmare vlozeny aj v programoch delphi a autocom.
Ak mas funkcnu skrinku VCI,staci ti len program wow.Je toho po nete dost popisane co treba urobit aby to slo bez problemu .
Ja mam dvojdosku v obale delphi a jednodosku v obale autocom a obe mi idu aj z delphi 2014.3 aj z wow V5.008 R2 CZ.Mam v nich nahrany rovnaky firmware( nahraval som ho do nich cez wow 5.003 ,bez problemu mi to slo).
Gus
Přispěvovatel
Příspěvky: 233
Registrován: 30 bře 2009, 16:16

Příspěvek od Gus »

tino3 píše:Ahoj,vnutra VCI u delphi,autocom,CDP+ aj wow snooper su rovnake,bud jednodoska alebo dvojdoska a je zmeneny len vzhlad skriniek.
Co sa tyka software tak autocom a delphi su rovnake,len je zmenena farba .S wow snooper predavaju cinani software wow V5.008 R2 v pozadovanom jazyku.Tento program obsahuje rozne data k vozidlam,schemy zapojenia,servisne info.Su tam celkom uzitocne veci a uz mi par krat pomohli.
Čize je mozne pouzivat v jenom notebooku software delphi,autocom aj wow na tu istu skrinku VCI,len treba mat v skrinke nahrany firmware z wow(je vacsi) a musi byt ten isty firmare vlozeny aj v programoch delphi a autocom.
Ak mas funkcnu skrinku VCI,staci ti len program wow.Je toho po nete dost popisane co treba urobit aby to slo bez problemu .
Ja mam dvojdosku v obale delphi a jednodosku v obale autocom a obe mi idu aj z delphi 2014.3 aj z wow V5.008 R2 CZ.Mam v nich nahrany rovnaky firmware( nahraval som ho do nich cez wow 5.003 ,bez problemu mi to slo).
Děkuji, za info , objednal jsem wow tak snad budu mít štěstí :-)
kohucik16
Přispěvovatel
Příspěvky: 340
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od kohucik16 »

Vzdy ide o kvalitu hw tak potom otvor a sprav foto. ;) Ja som wow niekedy mal 5.00.8 ale prestalo ma bavyt stale vsetko potvrdzovat a
vzdy presne zadavat o aku motorizaciu ide. Tie autodata co su tam su len klaciske autodata 3.38 tie si mozes najst aj tuna na fore ;)
Gus
Přispěvovatel
Příspěvky: 233
Registrován: 30 bře 2009, 16:16

wow

Příspěvek od Gus »

Ahoj,tak diag přišla , rozchodil jsem sw. wow , ale nedaří se mi rozjet sw delphi 2015R3. Zkončim vždy,že vytvořím složku v poznámkovém bloku tam se mi zkopíruje aktivační kod , ale dál nevím co s tím... . Jinak zde jsou fotky hwObrázek
Obrázek
Obrázek
tino3
Sběrač informací
Příspěvky: 49
Registrován: 09 dub 2007, 09:43
Bydliště: Handlova

Příspěvek od tino3 »

Co som porovnaval,tak v cinskej 2015.3 je este menej aut,ako vo verzii 2014.3 hex2stuff.Som si stiahol v mhh auto 2015.3 a pri instalacii som tiez ostal tam kde aj Ty.Tak som z nej zmazal cely subor main a nahradil ho takym istym ale z verzie 2014.2,ktoru som mal nainstalovanu inde a ono sa to otvorilo ako verzia 2015.3.Ale je to urcite ofajc,len premenovali staru verziu aby boli lepsi ako hex2stuff :-) .Kup si bud verziu 2014.3 alebo 2015.1 od hex2stuff aj z aktivaciou,predava sa vselikde aj na aliexprese.
Gus
Přispěvovatel
Příspěvky: 233
Registrován: 30 bře 2009, 16:16

wow

Příspěvek od Gus »

Ok dík za rady, tak zůstanu u 2014r3
tino3
Sběrač informací
Příspěvky: 49
Registrován: 09 dub 2007, 09:43
Bydliště: Handlova

Příspěvek od tino3 »

No ako?Diagnostika Ti funguje? Tu je rozdiel vo verziach napr golf 7

Obrázek



Obrázek
Gus
Přispěvovatel
Příspěvky: 233
Registrován: 30 bře 2009, 16:16

wow

Příspěvek od Gus »

Ano diagnostika funguje zatím dobře, zustal jsem u verze sw 2014.R3 ,časem pak zkusím tu 2015R1 :)
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

ziadna nova 2015 a + nie je.... delphi zmenilo sifrovanie a vsetko su to FAKE verzie pripadne len upravene obrazky na 2015 a nabastlene databazy.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
tino3
Sběrač informací
Příspěvky: 49
Registrován: 09 dub 2007, 09:43
Bydliště: Handlova

Příspěvek od tino3 »

Ved tu sa nikto o originaloch nebavi.Je nam jasne ze delphi uz dlhsie pouzva dongle usb aktivaciu a vsetky akoze novsie verzie su len dielom niekoho,kto dohral do 2013 (ta sla este instalovat bez usb a online kontrol) data z novsich verzii a spojazdnil na svoju akoze aktivaciu cez xml subor.
Mat original by bolo super,no oplati sa kupit a pravidelne aktualizovat servisom.ktorym to ulahcuje pracu a prinasa peniaze ale na udrziavanie chodu par rodinnych priblizovadiel myslim lepsi klon a upraveny soft staci.A to ze treba ma aj znalosti a predstavu co to tam vlastne ten notebook vypisuje je ina vec a nie vsetko je ozaj tak ako sa to na prvy pohlad zda.
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

JJ ved ano..ja len vravim ze tie 2015 a 2014...nie su vzdy 2015 :D niektore maju este menej aut ako 2013..... + plno bugov.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
gars
Přispěvovatel
Příspěvky: 66
Registrován: 03 led 2015, 23:01
Bydliště: havířov

Příspěvek od gars »

Zdravim,mam dotaz jak rozjrt snooper 5008.Driver-NET FRAMEWORK-JAVA,potom snooper otevřu v disku C na plochu odešlu zastupce start WOW,WOW.Otevřu a lítá logo Wurth a pořád dokola a nic.Nevím kde je problém,diag.mám na WIN 732bit.jedině nastavení kompability(win7,servis pack1...),anebo v JAVA.Díky
gars
Přispěvovatel
Příspěvky: 66
Registrován: 03 led 2015, 23:01
Bydliště: havířov

Příspěvek od gars »

Zdravim,po zimě jsem zapojil SNOOPER chvíli svítil zeleně a potom už nic.Asi bude kaput,když ho zapojím do DIAG.zásuvky tak jenom problikne červeně a zhasne, notas ho vubec nerozpozná.V NB program mi normálně najede ale žádná komunikace.Něco odešlo, spalilo... :?Má někdo zkušenost s timto.
tom198
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04 čer 2011, 16:34

Příspěvek od tom198 »

Funkční videonávod na instalaci wow snooper. NENÍ TO MOJE VIDEO ,jen jsem ho našel a pomohlo mi to tu diag. rozchodit !!!
Je tam dost důležité provést aktivaci 2x! Jednou v průběhu "instalace SW" a potom po instalaci a restartu programu znovu...jak je to ve videu!

https://www.youtube.com/watch?v=KrqqJajtbm0&t=783s
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“