Ford transit custom trha 2.2 tdci 92kw

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Slovak1
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 14 čer 2016, 17:18

Ford transit custom trha 2.2 tdci 92kw

Příspěvek od Slovak1 »

Poradíte?

Auto je nové momentálne 6000km nabehane a od 600km som si vsimol trhanie prevazne na trojke a stvorke.Reklamoval som to,ale nezajem. Na nic neprisili tak ma odbili s tym ze sa na tom jazdit da a ze "uvedeny jav je reakciou systemu na prevadzkove parametre" nazdar. ::(:

Teraz to riesi druhy servis a chysta sa vymena egr ale neviem.radsej by som im tam dal co najviac priamych tipov aby som tam/ 2x140 km do servisu/ nemusel behat ako na klavir


Dnes som si vsimol toto. Na volnobehu lietaju otacky- nie vsak ked stoji na neutraly na mieste. Za jazdy ked vyradím rýchlost a nechám auto bezat na volnobeh a pomaly auto spomaluje tak vzdy presne ked klesne rýchlost na 55km/h a klesa dalej zdvihnu sa otacky potom zacnu litat hore dole.Kedykolvek to zopakujem deje sa to presne na milimeter rovnako.Mám pocit ze toto bude ten problem preco auto potom trha,nakolko pri pridani plynu to najviac sklbe na trojke a stvorke a presne v tých rýchlostiach. Páni prosim vas neviete co by to mohlo byt? Nejde mi do hlavy preco auto v rýchlostiach pod 55Km/h vobec tak reaguje.Auto ide na zotrvacost bez rychlosti a ked dosiahne tu kriticku rýchost tak lietaju otacky.

Dakujem vopred za pomoc.

otacky lietaju v rozsahu +-100ot.

video : otacky vyskocia od 0:40
https://youtu.be/P8ZpgX2ZEaw
HonzaXM
Přispěvovatel
Příspěvky: 723
Registrován: 23 kvě 2014, 19:02
Bydliště: Písek

Příspěvek od HonzaXM »

Z výroby byly špatné EGR ventily, takže by to mělo být tím. Přístup Fordu je pěkně prasácký, zvlášť když by měli mít z první ruky informace o tom, že tohle není jediný Ford s tímhle problémem.
Jaguar S-type 3,0, r.v.2003
Citroen XM Ambulance, 2,1TD 12V, r.v.1995
Citroen XM Musketier 3,0 V6 24V, r.v.1998
Citroen C5 break 2,0 HDi, r.v.2005
Citroen Berlingo 1,9D, r.v.2004
Citroen Berlingo 1,6 HDi, r.v.2009
Fiat Scudo 2,0 JTD, r.v.2008
A další...
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“