Diagnostika

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Falko
Přispěvovatel
Příspěvky: 72
Registrován: 23 led 2006, 18:06
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Diagnostika

Příspěvek od Falko »

zdravim

chci se zeptat zda nekdo nevi jakou diagnostiku pouzit na jeep grand cherokee 2006 3.0 cdr

chtel bych nejak vypnout sklapeni zrcatek pri couvani a hlidani tlaku v pneu.

diky za kazde info :)
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Zklamu Te. Na Chrysler, Jeep a Dodge jedine WiTech...
Chtel jsem koupit klon, ale 10K cena a pejorativni kecy na Dodge klubu me utvrdily, ze nechat si to zaplatit klubovou pomoci je nesmysl. Takze nasrat a at si vsichni jezdi k Fiatovi. Tam sice umi hovno, ale je to nacancany znackvy servis.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

na diag KTS a pod...avsak taketo kodovanie, jedine origo myslim.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

bohužel no, lidi si koupí vždycky nějakou exotiku a pak chodí fňukat ať jim s tím pomůžeš, u nás si jeden šetřílek koupi Subaru Forester v naftě, samozřejmě v zápětí nastal problém s DPF a podobnýma věcma

nehledě na to že spousta věcí je na to jen v originále za pořádnej dolar, říkám si dobře jim tak...chtěls honit machra tak si užij
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

lt.kubosh píše:Zklamu Te. Na Chrysler, Jeep a Dodge jedine WiTech...
Chtel jsem koupit klon, ale 10K cena a pejorativni kecy na Dodge klubu me utvrdily, ze nechat si to zaplatit klubovou pomoci je nesmysl. Takze nasrat a at si vsichni jezdi k Fiatovi. Tam sice umi hovno, ale je to nacancany znackvy servis.
Jo, když se člověk nasere, jde k jádru věci. Bohužel servisy často tápou až se tomu nedá ani věřit. Pamatuji pána, který mi vyprávěl, že když je jeden mechán z autorizovaného servisu na dovolené, tak se objednává až na dobu po jeho návratu..On totiž jako jediný UMÍ pořádně rozvody../bohužel už si nepamatuji, kdy a u čeho to bylo/ :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“