podvodníci - repase vstikovačů a vstřik.čerpadel z Opavy

Opraváři - dejte o sobě vědět! :-). Každou chvíli potřebuje někdo pomoci s autem.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
foxfox
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 12 lis 2017, 11:10

podvodníci - repase vstikovačů a vstřik.čerpadel z Opavy

Příspěvek od foxfox »

DieselTechnika alias Autonorma alias Remante Group aslias jiné názvy firmy, které si v budoucnu dají

Zdravím všechny, kvůli tomuto varování všem jsem se na diselpower zaregistroval.

Tedy - důrazně varuji před repasí vstřikovačů, čerpadel nebo turba u firmy DieselTechnika (dnes na internetu figurující pod jménem Autonorma), nebo taky Remante Group (jako fakturační údaj) – vše vždy sídlící v Opavě v ulici Na Starém břehu (jednatelé Daniel Lenks, Petr Pach), protože stále mění názvy, je třeba si spíše hlídat tu adresu (už jen to, že když na místo samé dojedete, na budově neuvidíte jedinou ceduli s nápisem firmy, o něčem vypovídá a mělo mě to varovat).
Nečekejte žádnou skutečnou repasi – dostanete kosmeticky inovované díly (celý proces přitom probíhá asi někde v Polsku - že to sami nedělají, vyplynulo i z jejich následných sdělení), ale uvnitř to jsou staré vylágrované díly. Auto se vstřikovači a vstřikovacím čerpadlem od nich ujelo necelých 80 - 100 km. Nemluvím ani o tom, jaké martyrium vás čeká během reklamačního řízení. Firma pošle vyjádření, že je reklamace neoprávněná a zdůvodní to neodborně provedenou montáží v servise – což s ohledem na reputaci a dlouhodobé zkušenosti se servisem vylučuji; navíc bylo provedeno vše, jak má – kompletní čištění nádrže, potrubí paliva, nové palivo atd. atd. Měli pak ještě tu drzost nacenit vás znovu další „repasi“.
Pak nastane další boj – nechtějí vám vrátit díly zpět. Díly na reklamaci byly odeslány 9. srpna; 30. srpna mi mailem poslali zamítnutí reklamace, a přestože jsem je obratem vyrozuměl o tom, že chci díly zpět a už od nich žádnou další „repasi“ (a tím další vyhazovaní peněz) nechci, díly mě zaslali až 4. října. Do toho jsem je po celou tu dobu více jak měsíce bomdardoval maily, telefonáty (telefon mi pak už nebrali, nebo vytípávali, vzápětí ale přišel mail, že „příští týden už mi to zašlou“). Během reklamačního procesu ani nevystavili písemné potvrzení o převzetí zboží do reklamačního řízení a řádném zahájení reklamačního řízení – reklamační protokol. Jedna z výmluv byla i ta, „že jejich dodavateli shořela fabrika“ – což i kdyby byla pravda, tak mě vůbec nezajímá, auto po celou tu dlouhou a nekonečnou dobu stálo!!
Když jsem pak konečně díly získal, vše jsem dal soudnímu znalci, který vypracoval posudek, včetně fotodokumentace z mikroskopu (demontáži jsem byl osobně přítomen, navíc jsem na tuto demontáž pozval i zástupce firmy DieselTechnika – Remante Group – Autonorma – jak chcete, nedojeli). Jak soudní znalec (docent z VÚT), tak technik, provádějící demontáž, se dobře bavili – veškeré třecí plochy byly totálně opotřebované, díly, které by normálně musely být během repase vyměněné, kvůli svému opotřebování a nefunkčnosti, byly tam - vše plné kovových pilin a doslova vybroušených vztyčných ploch (jak v čerpadle, tak vstřikovačích). Narovinu jsem se od nich dověděl, že tyto díly nikdy žádnou repasi neviděli ani z rychlíku. Vstřikovače byly zvenčí nově natřené – černým, tabulovým lakem, přičemž ale byl zcela zatřen jejich originální, unikátní kód uvedený na bohu – dle znalce i technika něco zcela absurdní, protože tím se ztrácí jakákoliv možnost vstřikovač identifikovat (po rozdělání ne třecích plochách úplně vybroušená kolečka, všude jemné kovové usazeniny – prach). Čerpadlo bylo zvenčí kompletně nově opískované, vyleštěné – jenže při jeho rozdělání – vevnitř vše vylágrované, ve všech rozích kovová usazenina, jemný prášek promíchaný se zbytky nafty – šlo to nabrat na prst). Prostě veškerá úprava spočívala jen ve snaze oživit vzhled dílů jen „na oko“. Nejvíce mě štvalo, že své díly jsem jim dal (kde zlobily kvůli natankování špatné nafty jen dva vstřikovače, čerpadlo se podle servisu zdálo o.k. – ale protože jezdím hodně do zahraničí a chtěl jsem mít jistotu, že vše bude na 100 % a nikde mě auto nenechá - chtěl jsem mít všechny 4 vstřikovače a čerpadlo repasované); takže jsem jim své díly předal, zaplatil a hned dostal jiné „zrepasované“ díly (ale ne ty své, cizí). S tím jsem zpočátku neměl problém, když jsem si pak ale uvědomil, co je to za podvodníky, tak mi došlo, že v ruce držím nějaké vylágrované šumty a mé díly jsou v nenávratnu.
Vše jsem nakonec vyřešil v autorizovaném servisu – auto jedí už téměř rok znovu a bezvadně, jsem spokojený, jen peníze od podvodníků z DieselTechnika – Remante Group – Autonorma jsem už ale nedostal (více jak 24 tisíc). Proto důrazně varuji – vyhněte se této firmě/těmto firmám (a dalším příštím názvům – protože názvy firem budou vždy pořád měnit) velikým obloukem!!
Michal321981
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 09 pro 2018, 08:13
Bydliště: Plesná

Příspěvek od Michal321981 »

Tak vítám v klubu....Repasované vstřikovače nefunkční. Zaslány zpět a žádná komunikace. Asi vyhozeno 9 tis za 2 vstřiky.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Kluci ale proč to děláte ? Proč to nedáte do nějaké vyzkoušené známé firmy ?
Dneska je podvodníků všude plno... :x
Michal321981
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 09 pro 2018, 08:13
Bydliště: Plesná

Příspěvek od Michal321981 »

Drahá zkouška... No včera přišel e-mail, že reklamace neuznána... Závada se neprojevila🙄. 9 v.... Koupil sem všechny 4 A OK. POLSKÝ JIDLO A NAHRADNI DILY ZABIJOU SVĚT.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Hele to je zlý, to jak kolikrát na autě se řeší turbo, standartní repas v Turbocaru ( nebo i jinde ) je třeba 7-8tis., ne, to oni nechcou, dovezou turbo v krabici s nálepkama z Allegro že stálo 5500, namontuješ, nefunguje, nebo funguje blbě - co teď, reklamovat
Platí dvojí práci ( zadáčo to nikdo tahat nebude,kor nějaký francouzský chuťovky ), vyreklamují prd, no hlavně že ušetřili
:roll:
neWhite
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 15 kvě 2019, 08:28
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od neWhite »

Zdravím taky se přidávám se špatnou zkušeností. Netěsnící čerpadlo pár měsíců po repasi netěsnilo ještě víc. Reklamace po 30ti dnech neuznánan z důvodu neprojevení závady. Takže uvidíme jak to bude dál. Jestli tu je někdo kdo s nima ještě něco řeší tak se prosím ozvěte jak jste postupovali a jak dopadli. Díky
Michal321981
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 09 pro 2018, 08:13
Bydliště: Plesná

Příspěvek od Michal321981 »

Stále řeším ty vstřikovače....první reklamace zamítnuta...Závada se neprojevila. Posílají zpět ....po převzetí zjišťuji ....jeden vstrikovač byl evidentně rozebraný...složený tak že při montáži by nešel zapojit konektor protože hlavička vstřiku je špatně otočená....druhý vstřik upne jiný....také špatně otočená hlava vstřiku a navíc neobsazeny gumičkou a žárovou podložkou.....přesto jsem je tedy zkusil namontovat....výsledek KATASTROFA! Vstřiky nejsou zrepasované...jsou pouze vyčištěné vše původní! Pouze nastrokane barvou. Píšu Kim mail a pan odepsal že vstriky musi být jako nové..odepisují že objednám znalce a pustím se s nimi do sporu. Odepisují tedy že mi pošlou další dva vstřiky nové...tedy opět zrepasované ale jiné. Přistupuji na nabídku s t, že pokud budou opravdu zrepasované a funkční bude vše ok a stáhnu recenzi. Vstřiky opravdu dorazily. Vybslim je a orezlej...teď už nenastikane a s původními špičkami ještě od sazí....dávám zpět do krabice a ani se je nepokousim montovat. Píšu Kim že tím sem s nimi ukončil a požadují vrácení peněz...odepsali že prý souhlasí a vrátí 9 tis. Tak jsem zvědavý. Nicmene po té druhé reklamaci přišel protokol že závada se projevila....zajímavé když stejně vstřikovače v předchozí reklamaci byly poslány zpět že závada se neprojevila a reklamace je neoprávněná. Na otázku jak je možné že ve vsrikach není noc vyměněno...odpověděl že dodávají i jiným a těm fungujou. Polského hnus. Nenechte se odbýt....platící zákazník co čeká na opravu auta za to nemůže... Už nikdy více Auto Norma...vs. Remante....nebo co to vlastně je. Na otázku po telefonu kde a jak to vlastně repasujou mi odpověděl že co je mi do toho.....víc se s nimi po telefonu nebavím. Jen mi píšou abych zrušil recenzi....
neWhite
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 15 kvě 2019, 08:28
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od neWhite »

mě po 30ti dnech bez jakýchkoliv informací přišlo z reklamace jiné čerpadlo než jsem posílal tak jsem tam hned udělal bordel a oni že to je jejich chyba že se omlouvaj a že moje se ještě testovalo a blabla a že nevěděli kdy bude hotové tak vzali ze skladu jiné aby stihli reklamační lhůtu. Tak jsem jim teda nechal všude možně negativní recenze a dneska telefonát jestli bych mohl stáhnout recenzi že mi o rok prodlouží záruku na čerpadlo tak jsem to nakonec smáznul ale moje negativni postaveni vuci firmě to nezměnilo takže dále sleduji recenze a přibyl tam další kdo má problém s repasí vstřikovačů
jp88
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 03 led 2020, 08:38
Bydliště: Cesky Tesin

Příspěvek od jp88 »

je to velmi "zvláštní" firma......překupníci,co vůbec ani netuší,co dělají.
Až se mi podaří dořešit třetí reklamaci,tak to tu rozepíšu
jp88
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 03 led 2020, 08:38
Bydliště: Cesky Tesin

Příspěvek od jp88 »

tak vše vyřešeno

nechal jsem u nich otestovat sadu vstřiků,neprošly,tak se koupila sada repasů do T5 AXE
auto se poskládalo,otočilo chorvatsko a zákazník si stěžoval,že auto nemá spodek a ve středních otáčkách se chvěje
po dukladné kontrole repas vstříky odeslany na reklamaci......uznali,poslali dalsích 5ks a proplatili demontáž,montáž a 10dní náhradní auto

dalsí sada po zkušební jízdě jeden vstrik umřel....odeslán na reklamaci.....uznali,odstoupili od smlouvy,vrátili peníze za vstrik,zaplatili demontáž,montáž a 20dní náhradní auto

koupili jsme vstrik jinde a po zkušební jízde umřely dalsí dva,tak jsem vytáhl všechny jejich ctyri vstriky a odeslal na reklamaci.......uznáno,odstoupili od smlouvy,vratily peníze,proplatili demontáž,montáž a 34dní náhradní auto
------------------------------------------------------------------------
Moderátor: co to je za módu, nedělat mezeru za čárkou :roll: Blbě se to čte.
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

podla mna to budu nejaky prekupnici co posilaju do polska a ani nevedia komu
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jp88
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 03 led 2020, 08:38
Bydliště: Cesky Tesin

Příspěvek od jp88 »

Přesně ...jen prekupnici
satas
Přispěvovatel
Příspěvky: 587
Registrován: 12 kvě 2007, 23:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od satas »

A mužu vas ujistit ze to jsou stejný srači doteď!!!!
Dovezeno auto zákazníkem s touto srackou uvnitř mrtvá na Immo.
https://m.facebook.com/XenonLightServis ... l&mt_nav=0
VAG Group Servis-opravy a GO R4,V6,V8,V12 Tdi+Benzin,Servis a renovace Xenon-LED světlometů,Opravy a výměny EZS zámků řízení,klíče ,Budiky,Ochrana dílu Audi VW GEKO,VAS 6395A Turba,Diagnostika Praha-608974322
David Šindelář
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04 bře 2021, 11:24
Bydliště: Benešov

Příspěvek od David Šindelář »

Zdravím tak jsem taky naletěl koupil jsem jsi od nich repasované turbomychadlo na octavii 1 1.9 TDI 81 kw motor mel na najeto 250000 km .
turbomychadlo přišlo hned druhy den ráno. Tak otevřu krabici všechno na pohled vypadalo dobře byla tam sada těsnění i olej ve stříkačce . zatím všechno ok. Ale pak jsem vyndal turbomychdlo tak jsem zkusil vule na hřídeli což mi přišlo že je o něco větší než má byt.... tak jsem to tam zkusil dat , Staré turbomychadlo jsem vyndal a poslal druhy den jsi pro něj přijeli..

Před montáží jsem vyčistil všechny hadice co vedou k turbomychadlu a intercooleru a i intercooler jsem vyčistil + i dal egr ventil + saní všechno jsem přetěsnil+ dále vyčistil zadní dosedací plochu na hlavě vyměnil štefty ATD.....

Tak dam nový repas turbomychadlo GARRETT 713673-5006S dam nové těsnění ATD ..... turbo na start namazané v olejovém prostoru babala ATD

No dobry auto běží regulace na turbu funguje diagnostika ukazuje ze turbo tlačí 1.2 baru ok v pořádku. Auto najelo 150 km POZOR na repasované turbo od firmy AutoNorma nebo jak je to RemanTe - reclamation nebo možná i takhle Remante Group proste se ta firma jmenuje porad jinak ....Dale k tematu....

jedu jsi v klidu auto ohřáté 90C . Jedu jsi v klidu 80km/h 2200 otáček řadím 5 a na jednou bum z 80km/h během par vteřin 140km/h z kapoty se začalo kouřit létat jiskry šlápnu na brdu auto furt jede ručka za tažena brzdová hráha 350m pak v tom za mlátilo auto začalo hořet hasiči to uhasili včas motor off hlava off vstřiky off spojka setrvák off elektrika off podtlakový system off ..... Ted jednoduše turbo propouštělo olej do intercooleru a ty tlakem bylo dotlačeno za do egr ventilu a sup do saní motor dostal samo zápal .

Tak jsem turbo poslal na reklamaci rovnou i ze škodou u toho 20 papírová fotodokumentace. a pro turbo jsi jeli 3 dní Čekám čekám a přijde vyjádření z reklamace a oni mi poslali... Vážený zákazníku, Vámi popisovaná závada se během testování neprojevila, zboží je plně funkční. Reklamace je posouzena
jako neoprávněná, zboží bude zasláno zpět s novým testovacím protokolem po jeho obdržení ze servisního střediska.
Vážený zákazníku, olej se nedostal do dání vinou našeho TD. To je v pořádku. Olej nepropouští
Dale vás budu informovat jak cela situace dopadla ...... PODVODNICI AutoNorma nebo jak je to RemanTe - reclamation nebo možná i takhle Remante Group proste se ta firma jmenuje porad jinak ...
Zatím cau [/b]
Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“